X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

O włos od tragedii! Nocny "pociąg widmo" w Wymysłowie

Sobota, 8 czerwca 2019
  • O włos od tragedii! Nocny

Dzisiaj w nocy na przejeździe kolejowym w Wymysłowie ponownie nie były zamknięte zapory kiedy przejeżdżał pociąg towarowy. Jak relacjonuje nasz Czytelnik, gdyby nie jego wzmożona czujność, wjechałby wprost pod pociąg. Nie każdy jednak jest przyzwyczajony do profilaktycznego zatrzymywania się przed strzeżonym przejazdem kiedy zapory są podniesione.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • To nie pierwszy raz się zdarzyło, sama jak kiedyś tamtędy jechałam to jechał pociąg a szlabany były nie zamknięte

  • to pewnie był ten pociag do Hogwartu

  • 11.06.2019 09:12  Odpowiedz na komentarz

    W tak policyjnym kraju nie znajdzie sie ani jedna osoba odpowiadzialna za te usterki w panstwoe w ktorym jest najwiecej pseudo specjalistow od wszystkiego niczego pfff poprostu rogatki same soe zainstalowaly hahahaha

  • 10.06.2019 14:10  Odpowiedz na komentarz

    Normalne, że trzeba zatrzymać się przed przejazdem i sprawdzić czy nic nie nadjezdza, tragedia to fakt, że tacy kierowcy jeżdżą SAMOCHODAmi

  • 10.06.2019 10:08  Odpowiedz na komentarz

    Po prostu dróżnik spał lub był trafiony

    12.06.2019 14:23

    Na tym przejeździe nie ma drużnika. Często są tam awarie przez kierowców dlatego są tam też kamery. Zgubna elektronika,dlatego zwalniam lub nawet się zatrzymuje przed takimi przejazdami

  • 08.06.2019 14:02  Odpowiedz na komentarz

    Osobiscie kiedys jadac do wydartowa o krok byl od tragedii gdyz wyjechalem za dom ten stojacy po prawej i przed maska przelecial mi pociag a rogatki byly podniesione wiec to nie pierwszy juz raz .

  • 08.06.2019 13:16  Odpowiedz na komentarz

    PRZECIEŻ WOLNO JECHAŁ, TO JAKA TRAGEDIA? TRAGEDIA MOGŁA BY BYĆ JAKBY TO BYŁ ROZPĘDZONY INTERCITY A NIE TOCZĄCY SIĘ POWOLI TOWAROWY.

  • 08.06.2019 12:38  Odpowiedz na komentarz

    Pociąg jechał 20km/h,maszynista był więc uprzedzony o usterce. Gorzej, jakby nie wiedział i jechał te 80-90..

  • 08.06.2019 12:23  Odpowiedz na komentarz

    Wielka mi afera, ze wystapila usterka TECHNICZNA przejazdu i POCIAG zgodnie z procedurami zwolnil do 20 km/h, wlasnie po to, by sie jakis jelen nie wpakowal. Nic tu nie widze "strasznego" i sensacyjnego.

  • 08.06.2019 11:53  Odpowiedz na komentarz

    Gdzie ten "włos od tragedii"? Auta stoją daleko od torów, a pociąg powoli przejeżdża. A "widmo"? bez maszynisty jechał, czy jakieś duchy nim kierowały?

  • 08.06.2019 11:20  Odpowiedz na komentarz

    I robią robią i tak niedzialają

  • 08.06.2019 10:43  Odpowiedz na komentarz

    Na tym przejeździe często się to zdarza. Za CZĘSTO!!!

PODOBNE TEMATY
Pożar i zamieszki w Zakładzie Karnym w Gębarzewie! Najpierw pożar budynku administracji Zakładu Karnego w Gębarzewie a później zamieszki wywołane przez... Piątek, 14 czerwca 2019
Dzieci uratowały psa! Jak informuje portal Trzemeszno24.info, w czwartek dzieci z grupy ?Żabki? Przedszkola nr 2 w Trzemesznie,... Piątek, 14 czerwca 2019
Nienormatywny pojazd i wiele braków Pojechali na akcję SMOG do kontroli nadmiernej ilości spalin, a trafili na "smoka" ponadgabarytowego.... Piątek, 14 czerwca 2019
W trakcie ćwiczeń strażacy zauważyli pożar lasu! W środę gnieźnieńscy strażacy realizowali dzienny plan zajęć na zbiorniku wodnym - Jezioro Wierzbiczany.... Piątek, 14 czerwca 2019