X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Brylantowe Przedmieście" - nowe osiedle w Gnieźnie

Poniedziałek, 10 czerwca 2019

3 budynki wielorodzinne po 33 mieszkania w każdym o metrażu od 32 do 124 metrów kwadratowych, wysoki standard wykończenia, podziemna hala garażowa, winda, tereny zielone z automatycznym podlewaniem zaprojektowane przez architektów krajobrazu - to tylko niektóre z atutów nowego osiedla, które powstanie w okolicy ul. Orzeszkowej w Gnieźnie.

Inwestorem i generalnym wykonawcą inwestycji jest Apart Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp.k. - wiodący deweloper na rynku wrzesińskim, firma rodzinna o ugruntowanej pozycji z polskim kapitałem. Właściciele firmy na terenie Wrześni wybudowali prestiżowe osiedla wielorodzinne: „Apart Opieszyn”, „Nowa Gorzelnia”, „Apart Park Strzykały” oraz osiedle domów szeregowych „Bulwar Glinki”. Do dnia dzisiejszego wybudowanych zostało niemalże 270 mieszkań i 29 domów szeregowych. Osiedla te zmieniły postrzeganie klientów na inwestycje deweloperskie, które po raz pierwszy we Wrześni stały się ekskluzywne, a jednocześnie przyjazne mieszkańcom.

Osiedle Brylantowe Przedmieście w Gnieźnie zlokalizowane będzie przy ul. Tuwima. Powstaną tam 3 budynki mieszkalne wielorodzinne - budowa zostanie podzielona na 3 etapy inwestycji. W każdym apartamentowcom powstaną 33 mieszkania z balkonami lub tarasami. Komfort mieszkania zapewnią również skrytki lokatorskie oraz cichobieżne windy. Podziemna hala garażowa w I i II etapie inwestycji, zapewni wygodę użytkowania i bezpieczeństwo pojazdom. Dostęp do rowerowni będzie możliwy przy użyciu karty zbliżeniowej, która jednocześnie będzie ułatwiała wejście na części wspólne. Takie rozwiązanie zwiększy bezpieczeństwo przed dostępem osób z zewnątrz. Zróżnicowana oferta mieszkań kształtuje się w przedziale od 32m kw. do 71m kw. W ofercie są również dwa apartamenty o metrażach: 92m kw. i 124m kw. Każdy będzie mógł znaleźć mieszkanie idealne dla siebie.

Nowe bloki to także wysoki standard wykończenia. Biało-szara kolorystyka bloków dopełniona okładziną o strukturze drewna dębowego oraz balustrady ze stali kwasoodpornej, wypełnione szkłem mlecznym, nadają nowoczesności bryle budynku. Brokatowy tynk dekoracyjny na ścianach klatek schodowych, podłoga z naturalnego kamienia - granitu, oświetlenie LED będą nadawały ekskluzywności wnętrzu. Ponadczasowa kolorystyka bieli i czerni, lustra oraz kinkiety sprawiają, że wnętrze będzie przestronne i przytulne. Drzwi do mieszkań firmy Gerda to jakość, której nie trzeba reklamować, a zastosowanie ich da mieszkańcom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. O jakość powietrza zadba mechaniczna wentylacja wywiewna, która da gwarancję, że nie pojawią się podczas użytkowania grzyb, pleśń - które są często spotykane przy tańszych rozwiązaniach grawitacyjnych.

Tereny zielone zostały zaprojektowane przez architektów krajobrazu. Przestrzeń ta stanowi przemyślaną i spójną koncepcję, zarówno w doborze różnorodnej roślinności jak i aranżacji części wypoczynkowej. Automatyczne podlewanie zieleni dopełnia całości - dzięki niemu możemy cieszyć się pięknem roślin nawet podczas upalnych dni. Przed budynkami dostępne będą ogólnodostępne miejsca postojowe, w tym także miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Nie zapomniano także o najmłodszych mieszkańcach. Z myślą o nich pojawi się plac zabaw z  huśtawkami, zjeżdżalnią, bujakiem sprężynowym oraz torem przeszkód. Zewnętrzna przestrzeń wypoczynkowa wzbogacona zostanie o elementy małej architektury. Znajdziemy w niej między innymi: kłody drewna, ławki, oświetlenie, stojaki rowerowe oraz kosze na śmieci. Będzie to pierwsze, wyjątkowe i niepowtarzalne osiedle w Gnieźnie.

Brylantowe Przedmieście to osiedle perfekcyjnie zaprojektowane. Stanie się ono naszą wizytówką na terenie Gniezna przez długie lata - precyzuje specjalista ds. sprzedaży, Mateusz Waligóra.

Sprzedaż mieszkań oficjalnie rozpocznie się na początku lipca. Biuro sprzedaży znajdować się będzie przy placu budowy w Gnieźnie oraz w siedzibie firmy we Wrześni. Dla pierwszych klientów deweloper przewidział specjalne rabaty.
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Bezpłatne lekcje wakeboardu w Gnieźnie Jeżeli nie próbowaliście jeszcze swoich sił w wakeboardzie, to w tym roku ponownie macie szansę. Wake... Poniedziałek, 17 czerwca 2019
Dr Marian Fluder zostanie Honorowym Obywatelem Miasta Gniezna! Jak poinformowała na swoim fanpage'u radna miejska Olga Gandurska, dr Marian Fluder zostanie Honorowym... Piątek, 14 czerwca 2019
Zgubiono kluczyk od samochodu Zgubiono kluczyk do samochodu Hyundai. Prawdopodobnie stało się to w okolicach Przychodni Amicor na... Piątek, 14 czerwca 2019
Powstaną 93 nowe miejsca postojowe pod Wiaduktem Solidarności 11 czerwca 2019 roku ogłoszono przetarg na "Budowę miejsc parkingowych ul. Żwirki i Wigury" pod Wiaduktem... Środa, 12 czerwca 2019