X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

W Witkowie zatrzymano kolejnego pedofila! Chciał spotkać się z 13-latką

Czwartek, 30 maja 2019
  • W Witkowie zatrzymano kolejnego pedofila! Chciał spotkać się z 13-latką

Dzisiaj ok. godz. 18.00 w Witkowie kolejny pedofil wpadł w zasadzkę. Mężczyzna sądził, że jedzie na spotkanie z 13-latką.

Pedofil został ujęty przez tego samego „łowcę”, który dokonał obywatelskiego zatrzymania 22 maja na os. Władysława Łokietka w Gnieźnie. Tym razem mężczyzna myślał, że jedzie na spotkanie z 13-latką. Tymczasem został zatrzymany i przekazany mundurowym z Witkowa. Pedofil twierdził, że jest mieszkańcem Poznania. Czynności w sprawie trwają.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(16)

  • 02.06.2019 21:16  Odpowiedz na komentarz

    Pedofil to zło ale gdzie rodzice tych dzie i którzy się u mawiają przen telefon lub internet.

  • 02.06.2019 17:00  Odpowiedz na komentarz

    Najlepiej jajca odciąć . PEDOFIL Jak zacznie raz to na tym nie przestanie nawet więzienie go nie powstrzyma.

  • 01.06.2019 00:40  Odpowiedz na komentarz

    To była prowokacja

  • 31.05.2019 18:26  Odpowiedz na komentarz

    Przecież pisze że Facet Twierdził, ŻE jest mieszkańcem POZNANIA. I został ujęty na dodatek przez ŁOWCE pedofilii który pochodził także z daleka. Więc Wszędzie, a Zarazem nigdzie może być Niebezpiecznie. Trzeba dbać o dzieci Uważać na nie, a będzie bezpiecznie.

  • 31.05.2019 16:22  Odpowiedz na komentarz

    Informacja - ZATRZYMANIE BYŁO PROWOKACJĄ. fACET MYSLAŁ ZE PISZE Z DZIECKIEM, ZAS PISAŁ Z OSOBĄ KTÓRA GO ZATRZYMAŁA. PRZYJECHAŁ SPECJALNIE Z POZNANIA NA SPOTKANIE. WITKOWO JEST TAK SAMO BEZPIECZNE JAK INNE MIASTA PONIEWAŻ TAKIE OSOBNIKI MOGĄ DOJECHAĆ WSZĘDZIE. I NIE BYŁ ON NAUCZYCIELEM ANGIELSKIEGO

  • 31.05.2019 14:02  Odpowiedz na komentarz

    A GDZIE RODZICE TYCH 13 LATEK??? ZAPOMNIELI ICH WYCHOWAC CO ZA NORMALNA 13-TO LATKA UMAWIA SIĘ Z STARYMI FACETAMI. TROCHĘ WIĘCEJ KONTROLI I UŚWIADAMIANIA DZIECI A TYCH TRAGICZNYCH SYTUACJI BĘDZIE MNIEJ . A PEDOFILI ODRAZU NA KARĘ ŚMIERCI !!!

    01.06.2019 00:07

    Napewno nie przedstawił się jako stary facet.

    31.05.2019 20:46

    To bylo ukartowane . Czytamy wyraznie . Nie dopisuj sobie swOjej historii.

  • 31.05.2019 10:23  Odpowiedz na komentarz

    ktoś rozpoznaje tego pedofila ? ja chyba tak na moje oko jest to facet który przeprowadził się do witkowa jakis czas temu I udziela korepetycji z angielskiego , ktos ma takie same spostrzeżenia ????

  • 31.05.2019 09:28  Odpowiedz na komentarz

    Gniezno i okolice niebezpieczne dla naszych WNUczat i PRAWNUCZAT !!!!!!!!!!
    Wyjątkowo sporo pedofilów w tym naszym rejonie świadczy o dotychczasowym braku czujności i policji i rządzących !!!!
    Jakie to przykre !

  • 30.05.2019 22:14  Odpowiedz na komentarz

    Tępy BRZESZCzot i ciąć jaja. Nie wyobrazam sobie co trzeba miec w głowie żeby zabierac się za dzieciaki

  • 30.05.2019 21:27  Odpowiedz na komentarz

    Do czego to doszło żeby obywatele lapali przestępców zamiast policji.

  • Co to się dzieje w naszym powiecie? No jak można się umawiać na sex-spotkanie z 13 czy 12 letnią dziewczynką? Mało tego że to chore To w dodatku niedorzeczne, przecież te dziecko jest jeszcze nie rozwinięte fizycznie!

  • 30.05.2019 20:45  Odpowiedz na komentarz

    To nie koniec te kur... W obrębie 100 kilometrów od Gniezna będą wylapane co do jednego