X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Nowe Winiary - pierwsze osiedle zasilane energią odnawialną! Darmowy prąd dla mieszkańców!

Sobota, 25 maja 2019
  • Nowe Winiary - pierwsze osiedle zasilane energią odnawialną! Darmowy prąd dla mieszkańców!

Przy ul. Północnej w Gnieźnie powstaje prawdopodobnie pierwsze w Polsce osiedle budynków wielorodzinnych zasilanych energią odnawialną. To inwestycja, która wyróżnia Pierwszą Stolicę na mapie Polski.

Nowe Winiary to nowoczesne mieszkania z możliwością wykorzystania darmowego prądu dzięki użyciu paneli fotowoltaicznych. Bezpieczne, monitorowane, ogrodzone osiedle z ochroną. Mieszkania na parterze z ogródkiem. W każdym bloku windy. Na terenie osiedla plac zabaw. Pierwszy etap inwestycji to 2 budynki 4-kondygnacyjne - w sumie 50 mieszkań.

Mieszkania na Nowych Winiarach to nie tylko innowacyjność, ale także prestiż, cisza i spokój. To na wysokości osiedla kończy się teren zabudowany, więc śmiało można stwierdzić, że to bloki znajdujące się najbliżej granic miasta. Czy nie o to właśnie chodzi? Płynne połączenie miasta z naturą. Mimo, że droga dojazdowa zostanie utwardzona po zakończeniu inwestycji, już stoją znaki informujące o końcu terenu zabudowanego. Dalej jest tylko cisza oraz niesamowite tereny do spacerów i obserwowania dzikiej przyrody. W drugą stronę natomiast tętniące życiem miasto. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdziecie Państwo pocztę, przedszkola, szkoły, przychodnię ale również galerię handlową, stację benzynową i wiele innych sklepów. Osiedle znajduje się 3 minuty jazdy samochodem od obwodnicy Gniezna i drogi ekspresowej S5.

Chcesz porozmawiać o inwestycji? Skontaktuj się z nami:
  • 733 612 613
  • 519 737 347
  • biuro@nowewiniary.pl
     
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(4)

PODOBNE TEMATY