X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dzielnicowy realizuje zadanie priorytetowe

Czwartek, 23 maja 2019
  • Dzielnicowy realizuje zadanie priorytetowe

Dzielnicowy rejonu IX gnieźnieńskiej komendy informuje o wdrożeniu "Planu Działania Priorytetowego" przy ul. Franciszkańskiej w Gnieźnie.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą działania w ramach opracowanych półrocznych planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji, debat ze społeczeństwem oraz z bieżącej analizy zagrożeń.

Asp. sztab. Radosław Fiebic, dzielnicowy rejonu IX Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie informuje o wdrożeniu Planu w Gnieźnie przy ul. Franciszkańskiej - na odcinku od kościoła Franciszkańskiego do budynku Sądu Rejonowego w Gnieźnie. W godzinach rannych do późnych godzin popołudniowych w rejonie przejazdu pomimo prawidłowego oznaczenia (strefa ruchu i zakazu zatrzymywania się i postoju) kierujący pojazdami parkują samochody utrudniając przejazd innym kierującym, blokując wjazd i wyjazd z posesji. Utrudniają również przejazd służbom ratunkowym celem sprawnego i szybkiego dotarcia do miejsca interwencji. Również społeczność lokalna za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa wskazuje to miejsce jako uciążliwe społecznie.
źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(3)

  • 24.05.2019 11:27  Odpowiedz na komentarz

    Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji, debat ze społeczeństwem oraz z bieżącej analizy zagrożeń.

  • 24.05.2019 09:48  Odpowiedz na komentarz

    Tak dzielnicowy i mandaty w swoim rejonie kto w to uwierzy? Kilka mandatów na swoim i nikt już nie gada z DZIELNICOWYm. Zwykłych patroli na ulicy nie ma a co dopiero dzielnicowych. Pobożne życzenia. Czy to prawda że od kilku miesięcy na dniowce jest planowany tylko jeden patrol na całe miasto a na Interwencje czeka się i nawet godzinę?

  • Nie ośmieszajcie się panowie dzielnicowi. Priorytety na papierze tylko. Tam jest sajgon co każdą mszę,radiowozy wasze przejeżdżają obok i co? oprócz tych priorytetów macie inne mega priorytety?. Chciałabym spotkać choć jednego z was w tym miejscu chociaż jednego dnia.

PODOBNE TEMATY
Mateusz Gessler w Jankowie Dolnym, czyli festyn jakiego jeszcze nie było! W niedzielę, w Jankowie Dolnym odbył się Festyn Rodzinny. Przez imprezę przewinęło się kilka tysięcy... Środa, 19 czerwca 2019
Handlowała podróbkami, trafiła w ręce Policji Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w Gnieźnie ujawnili odzież, obuwie i torebki... Wtorek, 18 czerwca 2019
Morderca na obrzeżach Gniezna! Na obrzeżach Gniezna, obok płonącego wraku samochodu, zostaje znaleziona okaleczona dziewczyna. Tak... Wtorek, 18 czerwca 2019
24-latek bez prawa jazdy dachował kabrioletem! Jego dwóch kolegów trafiło do szpitala W poniedziałek o godz. 22.50 służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu kabrioletu w Turostówku... Wtorek, 18 czerwca 2019