X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

W Gnieźnie zatrzymano groźnego pedofila! Uprawiał seks z 14-latką w "każdą dziurkę"

Piątek, 17 maja 2019
  • W Gnieźnie zatrzymano groźnego pedofila! Uprawiał seks z 14-latką w

W czwartek, w Gnieźnie zatrzymano groźnego pedofila. Do aresztowania doszło dzięki Krzysztofowi Dymkowskiemu - łowcy pedofilów.

Zatrzymanie będzie można zobaczyć na kanale Polsat Play oraz portalu Ipla w szóstym sezonie programu „Łowca pedofilów”. Emisja w każdą niedzielę o godz. 22.30.

Jak mówi Krzysztof Dymkowski, informację o pedofilu z Gniezna otrzymał od mieszkańca naszego miasta - pana Piotra. To właśnie on podszywał się pod 14-letnią dziewczynkę i prowadził korespondencję z innym gnieźnianinem. Pan Piotr przesłał łowcy pedofilów zapis rozmów, z którego wynikały jednoznaczne intencje. Były tam zdjęcia, na których widoczna była twarz oraz jak pedofil się masturbuje. Mężczyzna chwalił się także, że uprawiał seks z inną 14-latką „w każdą dziurkę”. Pedofil chciał uprawiać z kolejną swoją ofiarą seks klasyczny oraz oralny. Próbował także namówić dziewczynkę do wysyłania zdjęć nago. Tego było już za wiele. Do akcji ruszyli policjanci z Komendy Głównej Policji w Sanoku oraz Komendy Powiatowej Policji z Gniezna. Spotkanie z dzieckiem umówione było na 16 maja, na godz. 13.30 przy restauracji McDonald’s w Gnieźnie. Mężczyzna był bardzo ostrożny, ale kiedy upewnił się, że nikt go nie śledzi, nabrał pewności siebie i tym samym wpadł w policyjną zasadzkę. Mimo tego policjantom, udało się go zatrzymać. Jak podkreśla Krzysztof Dymkowski - akcja była szybka i przeprowadzona wzorowo. Sprawą zajęła się gnieźnieńska Prokuratura, która ustala m.in. kto padł ofiarą pedofila wcześniej.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(12)

  • 22.05.2019 09:02  Odpowiedz na komentarz

    Więcej marszy równości... Na pewno będzie lepiej bo zaczniecie to tolerować :)

  • 20.05.2019 10:25  Odpowiedz na komentarz

    Może ktoś wie dlaczego pedofil Rafał w. Siedzi w domu

    22.05.2019 10:30

    Dlaczego piszesz Rafał podaj też nazwisko skoro wiesz o kim mowa a nie zagadki jakieś Dajesz

  • Rafal znałem ciebie tyle lat bym nie pomyślał że wolisz dzieci. Jak bym wiedział to sam z głowy bym tobie wybil!!! Mam nadzieję że teraz w pudle tobie wybija z tej pustej głowy.

  • 19.05.2019 22:38  Odpowiedz na komentarz

    Wielki brawa dla Pana z Gniezna za odwagę i dla Pana Krzysztofa wielki podziw że w Gnieźnie jest ktoś tak odważny i złapał bardzo groźnego pedofila

  • 18.05.2019 08:24  Odpowiedz na komentarz

    Brawo! Dziękuję za sprawną akcję i natychmiastowe działanie!!!Bezpieczenstwo dzieci to absolutny priorytet!!!

  • 17.05.2019 18:57  Odpowiedz na komentarz

    Jaki To Rafał? Powinni Jego Zdjęcia Opublikować

  • Powiem wam tak jak dostałem zapis koresp. byłem w szoku facet centralnie pisał do dziecka o seksie klasycznym i oralnym z finalem , i chwalił się ze już to robił z dzieckiem byłem w szoku ponieważ byłem w dniu 15 maja w Sanok tam też zatrzymała Policja kolejnego , szybko przyjechałem do Gniezna , i udało się złapać tego człowieka do autora art . prosba prosze poprawić artykuł to była akcja Trio

  • 17.05.2019 13:50  Odpowiedz na komentarz

    Oj Rafał ty debilu obyś cierpiał w kiciu i może też w każdą dziurkę dostaniesz

  • Gratuluję sprawnie przeprowadzonej akcji oraz dziękuję osobom dzięki którym ten pedofil został ujęty, ale tym samym zadam pytanie retoryczne... czy księża dopuszczający się takich samych czynów zostaną w ten sam sposób ujęci? TZN.Obława, kajdanki i publiczne schwytanie niemalże od razu po zasygnalizowaniu karygodnego czynu?Ja się tego domagam!!!

    20.05.2019 16:45

    a co księży się uczepiła? może porozmawiajmy o pedofilii w innych zawodach. widzę że żydzi ładnie wami manipulują. tacy ludzie to na prawde możecie być gojami

    17.05.2019 23:36

    A zna pani takiego pedofila?? Jeżeli tak to proszę powiedzieć kto a sam pomogę w jego ujęciu.
    Jeżeli nie zna pani żadnego księdza pedofila to po ten cały wywód?? Bo to modne??

PODOBNE TEMATY
Sprzątanie Świata 2019 W terminie 20 - 22 września br. Gniezno również włączy się w tegoroczną akcję poprzez szereg działań... Czwartek, 19 września 2019
Przedsiębiorco czy znasz swoje obowiązki dotyczące gospodarowania odpadami? Podstawowe obowiązki w zakresie korzystania ze środowiska i gospodarowania odpadami, opłaty za korzystanie... Wtorek, 17 września 2019
Awanse i podziękowania dla Strażników Miejskich Dzień Strażnika Miejskiego przypada 29 sierpnia, w rocznicę ustawy z 1997 roku, która określa funkcjonowanie... Sobota, 7 września 2019
Ul. Konopnickiej w Gnieźnie, czyli dzikie wysypisko śmieci Otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie od jednego z naszych Czytelników. Tym razem chodzi o rejon ul. Konopnickiej... Czwartek, 29 sierpnia 2019