Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

XXVII Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot! Start już 16 czerwca

Czwartek, 16 maja 2019
  • XXVII Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot! Start już 16 czerwca

Na ponad miesiąc przed imprezą ruszyły zapisy do udziału w XXVII już Rodzinnym Rajdzie Samochodowym Firmy Szpot. Tegoroczny Rajd odbędzie się w niedzielę 16 czerwca, a miejscem startu będzie po raz pierwszy Czerwonak. Tegoroczna impreza, znajdująca się jak zawsze w oficjalnym kalendarzu Dni Swarzędza, odbywa się w ramach obchodów 30-lecia powstania firmy Szpot.

Zapisy, które przyjmowane są przez stronę www.rajdy.szpot.pl oraz w salonach Firmy Szpot przy ulicy Kaliskiej 2 na poznańskich Ratajach oraz w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej 174 i 191. Wpisowe od załogi wynosi jedynie 30 złotych. W imprezie mogą startować samochody osobowe wszystkich marek, a limit startujących wynosi max 100 załóg. O udziale decyduje zatem kolejność zgłoszeń.

Miejscem startu tegorocznego Rajdu będzie parking na Dziewiczej Górze. Tam też 16 czerwca 2019 roku o godzinie 9.00 rozpocznie pracę Biuro Rajdu, a załoga z numerem 1 wystartuje o godzinie 10.00. Licząca nieco ponad 40 kilometrów trasa będzie prowadziła przez najciekawsze, naprawdę urokliwe zakątki gmin Czerwonak oraz Swarzędz. Do wykonania załogi będą miały kilkanaście różnorodnych zadań, wśród których znajdą się tradycyjnie m.in. pomoc przedmedyczna, test z przepisów ruchu drogowego, wjazd do ciasnego garażu. Na trasie pojawi się policyjny radar, a specjalne, zabawowe zadania czekają także na dzieci. Ponieważ to Rajd odbywający się w ramach obchodów 30-lecia firmy Szpot, zatem warto przygotować różne kombinacje np. dat urodzin uczestników, numerów rejestracyjnych samochodów, które będą się z liczbą 30 kojarzyły.

Kompletna załoga powinna składać się z rodziców i minimum jednego dziecka, acz nie będą sprawdzane koligacje rodzinne. Tradycyjnie meta Rajdu znajdować się będzie w Centrum Obsługi Samochodów Firmy Szpot w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej 191. Oprócz posiłku, możliwości bezpłatnej kontroli samochodu przed wakacyjnymi wyjazdami przeprowadzona zostanie aukcja prac wykonanych przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu. Będzie ogródek zabaw dla najmłodszych, a nagrody tradycyjnie otrzymają wszystkie załogi. Najlepsza załoga w XXVII Rajdzie wyjedzie ze Swarzędza z okazałym pucharem oraz ... To na razie tajemnica.

Zapraszamy do zapisów i przypominamy, że limit załóg wynosi 100. Zatem o tym, kto wystartuje w XXVII Rodzinnym Rajdzie Samochodowym Firmy Szpot w niedzielę 16 czerwca br. decydować będzie kolejność zapisów.

Informacje szczegółowe dostępne są na stronie www.rajdy.szpot.pl oraz pod numerem telefonu 696 429 859. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres rajdy@szpot.pl lub m.wajer@szpot.pl, a zapisu można dokonać poprzez stronę www.rajdy.szpot.pl. Zapraszamy!
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Akcja zima 2019/2020! Serwis Szpot zaprasza na wymianę opon Opony są jednym z najbardziej aktywnych narzędzi bezpieczeństwa w samochodzie, w końcu to jedyny element,... Środa, 13 listopada 2019
Volkswagen Berdychowski - serwis inny niż wszystkie Wielopokoleniowe firmy rodzinne zawsze zwracają uwagę, patrząc na nie widać nie tylko przedmiot działalności,... Piątek, 25 października 2019
Dni Otwarte w salonie Hyundai Szpot Zapraszamy na Dni Otwarte w Salonie Hyundai Szpot! Od 10 do 12 października będziemy czekać na Was z... Środa, 9 października 2019
Firma Szpot poszukuje pracowników Firma Szpot to firma rodzinna, działająca na rynku motoryzacyjnym od 30 lat, będąca dealerem marek:... Poniedziałek, 9 września 2019