Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

W Gnieźnie powstanie restauracja KFC

Wtorek, 7 maja 2019
  • W Gnieźnie powstanie restauracja KFC

Z końcem marca do Starostwa Powiatowego w Gnieźnie wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę restauracji KFC. Obiekt ma być zlokalizowany przy ul. Gdańskiej, w pobliżu Galerii Gniezno i Castoramy.

Wniosek do Starostwa Powiatowego złożyła AmRest Sp. z o.o., która jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka rozwija również działalność w Europie Zachodniej, Rosji, Chinach oraz innych krajach Azji. Obecnie prowadzi około 2 015 restauracji w 16 krajach, w tym sieci KFC, Burger King, Starbucks i Pizza Hut. Budowa obiektu w Gnieźnie miałaby rozpocząć się jeszcze w tym roku. Na powyższej mapce zaznaczyliśmy miejsce, w którym ma stanąć restauracja.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(37)

  • 21.07.2019 22:15  Odpowiedz na komentarz

    No w końcu, lepsze jedzenie jak w greco

  • 26.06.2019 19:26  Odpowiedz na komentarz

    W końcu nie będzie trzeba jeżdzi do Swarzędza lub Poznania tylko będzie na miejscu.
    Czekamy :)

  • 12.05.2019 16:27  Odpowiedz na komentarz

    super!!!!!!

  • 10.05.2019 11:50  Odpowiedz na komentarz

    Pizze hut? Gratuluje poczucia smaku

  • 09.05.2019 20:28  Odpowiedz na komentarz

    Nie ma to jak zrobić ludziom taki Sajgon pod oknami. Głupota nie boli.

  • 09.05.2019 19:51  Odpowiedz na komentarz

    Wreszcie!!!????

  • 08.05.2019 19:30  Odpowiedz na komentarz

    Budują hotele restauracje a mała płacą ile taka inwestycja może kosztować w Gnieźnie tak ja wszędzie w polsce

  • 08.05.2019 18:17  Odpowiedz na komentarz

    Żenada przestań pisać takie rzeczy

  • I znów na drugim końcu miasta ja myślałem że będzie na wrzesnskiej

  • 08.05.2019 11:07  Odpowiedz na komentarz

    No proszę , nawet ci z tego KFC wiedzą żeby zrobić interes to trzeba mieć klientów a tych znajdą więcej przy centrach handlowych niż przy królikach ulicznych

  • 08.05.2019 10:03  Odpowiedz na komentarz

    U zbiegu wrzesinskiej i kostrzewskiego bedzie myjnia i stacja benzynowa

  • 08.05.2019 09:46  Odpowiedz na komentarz

    a co to jest KFC ?

  • 08.05.2019 09:20  Odpowiedz na komentarz

    Rondo bedzie

  • 08.05.2019 09:19  Odpowiedz na komentarz

    Kolejny fastwood i śmieciowe jedzenie. A potem coraz to młodsi mają d..y jak szafy 3-drzwiowe,nadciśnienie,miażdżycę... Za kilka lat polskie społeczeństwo będzie wyglądać jak to amerykańskie.

  • 08.05.2019 08:48  Odpowiedz na komentarz

    Od razu grubasy. :/
    Trzeba jeść z rozsądkiem i umiarem.
    Fajnie niech będzie .niech się miasto rozwija . A jak komuś się nie podoba to nie beszie tam się stołować i juz.

  • 08.05.2019 07:50  Odpowiedz na komentarz

    I tak właśnie powstaje nowe miasto. - nowe centrum dla mieszkańców. sklepy sklepy i jeszcze raz sklepy. obok nich bary, restauracje, stacje benzynowe, myjnie samochodowo we, i parki rozrywki dla dzieci i dorosłych. . A co z naszym historycznym centrum Gniezna? Co z robić z tamtym terenem by dalej centrum historyczne żyło ? Kto ma jakiś pomysł. Bo same króliki z brązu tego nie rozwiążą

  • Swego nie znacie, cudze chwalicie. Kiedys te zachodnie restauracje bokiem wam wyjda

  • 08.05.2019 02:48  Odpowiedz na komentarz

    Komentującym przypominam, że:
    - po pierwsze - powyższa mapka wskazuje, że KFC powstanie na winiarach
    - po drugie - przymiotniki z "nie" piszemy razem
    - po trzecie - czasowniki z "nie" piszemy oddzielnie

  • 08.05.2019 02:20  Odpowiedz na komentarz

    Gdzie To? Bo na tej mapce nie mogę się rozpoznać co to za ulica.

  • 07.05.2019 23:59  Odpowiedz na komentarz

    Ja chce pizza hut!!!! Moze byc na samym.koncu GNIEZNa nie wazne byle bym nie MUSIala jezdzic do poznania

    08.05.2019 14:44

    pizza hut juz kiedys byla przy ul. Chrobrego i padła ..

    08.05.2019 09:16

    Tak pizza HUt by sie przydała też specjalnud do piznania jeżdże

  • 07.05.2019 23:25  Odpowiedz na komentarz

    Skandal powinna niebyc wydana decyzja ma być jak w Stanach same grubasy oczywiście nowy szpital budują żeby leczyć młodych ludzi miażdżyca itd

    08.05.2019 08:17

    Jakoś jest MaC i nie ma samych grubasów ogar

  • 07.05.2019 22:27  Odpowiedz na komentarz

    Co za durnie tutaj piszą co ma prezydent wspólnego z KFC? On nic dla ludzi nie robi wszystko co robi to dla siebie i wokół swojej osoby więc nie pisz bzdur

    08.05.2019 10:59

    tyle ma wspólnego Budasz z KFC co miał wspólnego Kowalski z McDonaldem - czyli nic , ale przydupasy niedługo będą pisały że dzięki Budaszowi pada deszcz i inne takie hocki klocki..........aż w końcu się pogubią sami w tym wszystkim

  • 07.05.2019 22:20  Odpowiedz na komentarz

    Wreszcie jakiś por,ZĄDNY kościół

  • Lokalizacja trochę na uboczu, lepsza byłaby gdzieś na winiarach, albo bliżej centrum przy głównej trasie

  • 07.05.2019 21:59  Odpowiedz na komentarz

    Kolejny fastfood zAtRuwający nasze dzieci. Sztuczne, przetworzone żarcie, nierozumiem entuzjazmu?

  • Bardzo bobra lokalizacja .Na pewno będzie najlepszą restauracją w gnieżnie.

  • Fajnie, że będzie kFC wreszcie ????????brawo p Prezydent Gniezna .Dobrze wiedzieliśmy na kogo głosować. Najlepszy prezydent w Polsce. Robi dużo dla naszego miasta.

    08.05.2019 09:07

    Widać że nie ma pani kompletnie zielonego pojęcia co kto robi. Prezydent to miasto. starostwo to powiat. i tu prezydent nie ma nic do tego. nawet w tekscie jest napisane że wniosek wpłynął do starostwa a nie do urzędu miasta.
    Ale powodzenia. Niech pani dalej tak marnuje swoje głosy w wyborach.

  • 07.05.2019 20:26  Odpowiedz na komentarz

    Nareszcie;)

  • 07.05.2019 19:42  Odpowiedz na komentarz

    A CO BĘDZIE U ZBIEGU kOSTRZEWSKIEGO I WRZESIŃSKIEJ?( pO ZLIKWIDOWANYCH DZIAŁKACH)

    07.05.2019 22:13

    Podobno biedronka