Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Tragiczny wypadek na ul. Kościuszki w Gnieźnie! Samochód potrącił kobietę

Środa, 1 maja 2019
  • Tragiczny wypadek na ul. Kościuszki w Gnieźnie! Samochód potrącił kobietę

Dzisiaj ok. godz. 12.00 na ul. Kościuszki w Gnieźnie doszło do tragicznego wypadku. Starsza kobieta została potrącona przez samochód osobowy. Prawdopodobnie przechodziła w niedozwolonym miejscu.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić 81-letnia kobieta przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu, gdzie została potrącona przez samochód marki BMW jadący od strony ul. Lecha w kierunku ul. Dalkoskiej. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego natychmiast podjął reanimację, jednak bez skutku. Poszkodowana zmarła na miejscu.

Ruch na ul. Kościuszki był zablokowany. Policja wyznaczyła objazdy. Na miejscu działania prowadziła Policja pod nadzorem prokuratora. W akcji udział brali także strażacy, którzy zabezpieczali miejsce wypadku.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła

Napisz komentarz

Komentarze(19)

  • 02.05.2019 21:40  Odpowiedz na komentarz

    Tak się kończy nie przestrzeganie zasad
    Potem tak jest i oczywiście wszyscy zwalają na kierowcę

  • 02.05.2019 21:03  Odpowiedz na komentarz

    bardzo ci współczuje ale co ma piernik do wiatraka?

  • 02.05.2019 11:15  Odpowiedz na komentarz

    To SAMO jest z przechodzeniem na roosevelta i Budowlanych dla ludzi cala długość ulicy to przejście

  • Jezdza jak szalency mozna ubolewac nad tym wypadkiem. w 2017r. 28 07 stracilam siostre w czolowym zderzeniu samochodowym sprawa byla w prokuraturze. prokurator oddal sprawe do sadu rejonoewgo w gnieznie . slowo przeciwko slowu nie ma sprawcy sprawa sie slimaczy zobaczymy co sad na to a ja stracilam siostre . nie ma normalnej pracy w sadownictwie i prokuraturze to tyle i az tyle sprawiedliwosc.?

    03.05.2019 18:39

    Zdążyła się tragedia ktoś stracił bliską osobę i to nie jest miejsce na potyczki polityczne. Chodź można powiedzieć, że organy państwowe nie działają na korzyść obywatela udowodnili to 13.04.2019 podczas strzelania do kontrmanifestantow blokujacych deptak

    03.05.2019 05:23

    Żaden kraj na świecie nie jest normalnym jeśli NIE DZIAŁA prokuratura i sądy.Na polskich drogach i ulicach kwitnie chamstwo i bezprawie.mafiom politycznym takim jak SLD,PO i PiS zależy aby te służby nie działały to oni będą rozkradać Polskę-łącznie z Gnieznem-do oporu.Dlatego jedynym ratunkiem jest nowo powstała KONFEDERACJA NARODOWA,której PiS tak mocno przestraszył się i blokuje ją w TVPiS.

  • 02.05.2019 00:09  Odpowiedz na komentarz

    niech spoczywa w pokoju wiecznie

  • 01.05.2019 23:59  Odpowiedz na komentarz

    Misza 30 na godzine z miasta bys nie wyjechal pomysl strefy do 30 tam nie ma. Pogotowie czas reakcji 3+ siadaj 1 zenada kierowca jesli szalal jest monitoring z pobliskich budynkow bmw prasa kierowca odsiadka i tak sumienie zjebane

  • Skoro doszło już nie raz do wypadku w tym miejscu to dlaczego władzę ani policja nie zainteresuje się tymi sprawami. A jeszcze jedna sprawa mnie zastanawia jeśli doszło do wypadku w tym miejscu to dlaczego kierowca nie zwolnił skoro widział, że ktoś tam PRZECHODZI?

  • 01.05.2019 20:59  Odpowiedz na komentarz

    to bmw widziane było kilka razy w tym dniu jak szalało po ulicach Gniezna

  • To trzeba było podjąć próbę ratowania kobiety do momentu przyjazdu pogotowia!!!

  • 01.05.2019 16:32  Odpowiedz na komentarz

    Gdyby jechał prawidłowo 30 na godzinę Tyle co się jedzie w mieście do tragedii by nie doszło