Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Od 1 czerwca większa i droższa Strefa Płatnego Parkowania

Wtorek, 30 kwietnia 2019
  • Od 1 czerwca większa i droższa Strefa Płatnego Parkowania

Już 1 czerwca Strefa Płatnego Parkowania w Gnieźnie zostanie powiększona a opłaty zostaną podwyższone. Co ważne - także bezpłatny dotąd parking przy ul. 3 Maja zostanie objęty opłatami.

Większość mieszkańców zapewne krytycznie podejdzie do powiększenia oraz podwyższenia opłat w Strefie Płatnego Parkowania. Już teraz duży sprzeciw wywołało zamontowanie szlabanów na wjeździe parkingu przy ul. 3 Maja. Chociaż zapory jeszcze nie działają, mieszkańcy już nie kryją swojego sprzeciwu dla takiego działania władz. Uważają, że przez kilka lat zostali przyzwyczajeni do czegoś, co jest bezpłatne i nagle będą musieli za to płacić.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 05.05.2019 22:13  Odpowiedz na komentarz

    miasto ma być dla ludzi a nie do samochodów,całe centrum powinno być wolne od
    tych kopcących padlin.deptaki ,kawiarenki,ścieżki rowerowe to miasto przyjazne ludziom .
    a grubasom przyda się spacer a nie krążenie w kółko i próba zaparkowania pod sklepem.

  • 05.05.2019 10:57  Odpowiedz na komentarz

    jak prezydent chce załatać budżet to niech zlikwiduje straż miejską będzie miał więcej o jakieś 3 miliony oni i tak nic nie robią oprócz zpijania kawy i pseudopozoracji

  • 04.05.2019 08:58  Odpowiedz na komentarz

    Czyżby budżet miasta nie wytrzymywał finansowo i za wszelkie wydatki postanowił sobie na uzupełnieni?

  • 01.05.2019 12:27  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie, jeśli mieszkacie w centrum to nie wybierajcie się samochodami na zakupy do centrum i marketów np: na Sobieskiego. Możecie przecież iść pieszo na te zakupy, macie blisko. Ja kiedyś obładowany zakupami wracałem z marketu kilka kilometrów pieszo i dałem radę więc wy też dacie. Krzywda wam się nie stanie, na zdrowie tylko wyjdzie, a jak ktoś gruby to i zrzuci parę kilo.

  • na dodatek Nic się ciekawego w ten weekend w naszym mieście nie dzieje, bo prezydent Budasz wraz ze swoją drużyną chyba wyjechał sobie z Gniezna chen, chen , daleko . Po co wiec, dla biednej gawiedzi, cokolwiek organizować. Niech sobie, gawiedź gnieźnieńska siedzi w domu i ogląda telewizję lub niech sobie idzie do kina. A poza tym prezydent Budasz musi

  • 30.04.2019 17:11  Odpowiedz na komentarz

    Mieszkam na ulicy 3 Maja przed domem żeby zaparkować w tygodniu nieźle trzeba się wygimnastykowac jedyną opcją był parking chociaż i tam było ciężko.Teraz będą tam opłaty -Na godzinę.Czy tam będzie możliwość parkowania przez mieszkańców za miesięczna opłatę a nie na godzinę?Gdzie ludzie z 3 Maja mają parkować na Winiarach???

  • 30.04.2019 16:41  Odpowiedz na komentarz

    To wina PiS. Dali +500.my płacimy

  • Następne wyboru zweryfikują słuszność podejmowanych decyzji.

  • 30.04.2019 12:44  Odpowiedz na komentarz

    Żenada!!! Żeby takie GÓW** nasze władze wprowadzały. To jest bezsensu, większość miejsc będzie stała PUSTA. Czy władze są ślepe i nie widzą że ulica MICHAŁA już objęta strefą jest pusta?! STAWAĆ będą jedynie MIESZKAńcy. To tylko dojenie z kasy mieszkańców centrum miasta. To niech chociaż będą darmowe autobusy, bo to centrum autem nie ma się co WYBIERAć, niech przywrócą linię 0. !

    30.04.2019 15:20

    To jest bezczelność ludzie płacą za czynsz i reszte opłat i z kad mają brać pieniądze na zasrane płatne parkingi?! Już nie wiedzą jak zarabiać na ludziach to se zrobili płatne parkingi!!!ŻENADA!!!

PODOBNE TEMATY
Wynajem osuszaczy - kiedy skorzystać z usługi? Twoje mieszkanie zostało niefortunnie zalane? W czasie ubiegłorocznych roztopów doszło do podtopień... Czwartek, 18 lipca 2019
Trwa przebudowa terenu między blokami przy ul. Budowlanych / Staszica Trwa pierwszy etap przebudowy nieco zapomnianego w ostatnich latach placu między blokami przy ul. Budowlancyh... Środa, 17 lipca 2019
Trwa przebudowa Trzech Mostów Pogoda sprzyja przebudowie układu drogowego ulicy Pod Trzema Mostami. Infrastruktura drogowa na al.... Wtorek, 16 lipca 2019
XXVI Zawody w Pływaniu Długodystansowym w Wodach Otwartych o Błękitną Wstęgę Ostrowa Lednickiego 21 lipca odbędą się XXVI Zawody w Pływaniu Długodystansowym w Wodach Otwartych o Błękitną Wstęgę Ostrowa... Wtorek, 16 lipca 2019