X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Samochód wjechał wprost pod pociąg! Autem jechała matka z dwójką dzieci

Niedziela, 21 kwietnia 2019
  • Samochód wjechał wprost pod pociąg! Autem jechała matka z dwójką dzieci

Dzisiaj ok. godz. 15.00 na przejeździe kolejowym w Żydowie doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarną z Gniezna, Czerniejewa i Żydowa oraz Straż Ochrony Kolei.

Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na drodze z Żydowa do Gębarzewa. Samochód osobowy wjechał pod pociąg relacji Gniezno-Jarocin. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uszkodzonego pojazdu, a także udzieleniu pomocy poszkodowanym. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego i wstępnym przebadaniu na miejscu, cała trójka została przetransportowana do szpitala na obserwację. Można mówić o dużym szczęściu, ponieważ w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Autem podróżowała matka z dwójką dzieci.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala Policja.
 
tekst: OSP Czerniejewo
foto: Gniezno112.pl, TV Gniezno, OSP Czerniejewo

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 24.04.2019 12:45  Odpowiedz na komentarz

    Ja przejezdzam ta DROGĄ dwa razy dziennie i od strony żydowa i od strony Gębarzewa. I z mojego punktu widzenia zeby zobaczyc przejezdzajacy pociag z gniezna trzeba podjechać pod same tory i z żydowa jest TAK samo. Drzewa WSZYSTKO zasłaniają. A nadjezdzajacy pociag w ostatniej chwili używa DŹWIĘKU, a nie wspomnę ze mial być to PRZEJAZD zamykany, i MOZE należało by wkocu COS z tym zrobić.

  • 22.04.2019 20:53  Odpowiedz na komentarz

    I po co te ostrzeżenia i filmy OSTRZEGAJĄce o przejazdach kolejowych? Wszystko na NIC.Kolejny WYPADEK.ludzie,otrząśnijcie SIĘ!!co z wami??

  • 22.04.2019 20:47  Odpowiedz na komentarz

    @dora, Dorota -ty coś bierzesz? Ludzi od debili wyzywasz a ty co robisz? Pierdoly na portalu roznosisz, oglaszasz swoją żałobę. Czy to jest odpowiednie miejsce na przeżywanie tragedii która podobno ciebie dotknęła? Rozumu to ja tobie życzę.

  • 22.04.2019 19:25  Odpowiedz na komentarz

    przestancie jezdzic do charbowa i robic zdjecia lepiej byscie znicz zapalili debile taka trsgedia a wy robicie sencacje nie zwrocicie im zycis

    22.04.2019 20:25

    doris skończ już pisać te swoje wypociny pod każdym newsem i pod dziesięcioma nickami, bo nikt cię nie chce słuchać lambado ze wsi

  • 22.04.2019 18:57  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie każdy Myśli że zdąży A przed każdym przejazdem jest znak stopu sami jesteście sobie winni trochę wyobraźni

  • 22.04.2019 14:13  Odpowiedz na komentarz

    Coś zaduzo tych wypadków na torach ludzie ogarnijcie się trochę i więcej uwagi życzę

  • 21.04.2019 21:20  Odpowiedz na komentarz

    wszędzie powinny być szlabany i dróżnik ale lepiej oszczędzać żeby rządzący mieli po 20000 zł na wypłate i służbowe samochody podziękujmy im brawo dla tępych rządzących.

  • 21.04.2019 20:52  Odpowiedz na komentarz

    Dziwi mnie dlaczego po remoncie przejazdu do dziś nie działają rogatki w żydowie i kto odebrał wykonanie robót gdzie podest dla pasażerów pociągu zasłania widoczność przejeżdżającym samochodom za taką fuszerę ktoś powinien stracić stanowisko....

  • To prawdziwy cud że nic się nie stało!

    22.04.2019 18:44

    Pijana nie byla

PODOBNE TEMATY
Mężczyzna zaginął w Jeziorze Niedzięgiel 15 czerwca godz. 1.05 do Straży Pożarnej w Gnieźnie wpływa zgłoszenie o osobie zaginionej na jeziorze... Poniedziałek, 17 czerwca 2019
"Mięso na gazie" powodem interwencji strażaków 15 czerwca podczas zabezpieczenia Dni Witkowa na placu targowym strażacy zostali zadysponowani na ul.... Poniedziałek, 17 czerwca 2019
Pożar na os. Orła Białego W niedzielę, w godzinach popołudniowych strażacy zostali zadysponowani do pożaru na osiedlu Orła Białego... Poniedziałek, 17 czerwca 2019
Krzyki, wyzwiska, śpiew z niecenzuralnymi słowami, czyli "monotonia targowiska" Od dłuższego czasu mieszkańcy Starego Miasta skarżą się na zakłócanie porządku w rejonie targowiska... Niedziela, 16 czerwca 2019