moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Samochód wjechał wprost pod pociąg! Autem jechała matka z dwójką dzieci

Niedziela, 21 kwietnia 2019
  • Samochód wjechał wprost pod pociąg! Autem jechała matka z dwójką dzieci

Dzisiaj ok. godz. 15.00 na przejeździe kolejowym w Żydowie doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarną z Gniezna, Czerniejewa i Żydowa oraz Straż Ochrony Kolei.

Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na drodze z Żydowa do Gębarzewa. Samochód osobowy wjechał pod pociąg relacji Gniezno-Jarocin. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uszkodzonego pojazdu, a także udzieleniu pomocy poszkodowanym. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego i wstępnym przebadaniu na miejscu, cała trójka została przetransportowana do szpitala na obserwację. Można mówić o dużym szczęściu, ponieważ w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Autem podróżowała matka z dwójką dzieci.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala Policja.
 
tekst: OSP Czerniejewo
foto: Gniezno112.pl, TV Gniezno, OSP Czerniejewo

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 24.04.2019 12:45  Odpowiedz na komentarz

    Ja przejezdzam ta DROGĄ dwa razy dziennie i od strony żydowa i od strony Gębarzewa. I z mojego punktu widzenia zeby zobaczyc przejezdzajacy pociag z gniezna trzeba podjechać pod same tory i z żydowa jest TAK samo. Drzewa WSZYSTKO zasłaniają. A nadjezdzajacy pociag w ostatniej chwili używa DŹWIĘKU, a nie wspomnę ze mial być to PRZEJAZD zamykany, i MOZE należało by wkocu COS z tym zrobić.

  • 22.04.2019 20:53  Odpowiedz na komentarz

    I po co te ostrzeżenia i filmy OSTRZEGAJĄce o przejazdach kolejowych? Wszystko na NIC.Kolejny WYPADEK.ludzie,otrząśnijcie SIĘ!!co z wami??

  • 22.04.2019 20:47  Odpowiedz na komentarz

    @dora, Dorota -ty coś bierzesz? Ludzi od debili wyzywasz a ty co robisz? Pierdoly na portalu roznosisz, oglaszasz swoją żałobę. Czy to jest odpowiednie miejsce na przeżywanie tragedii która podobno ciebie dotknęła? Rozumu to ja tobie życzę.

  • 22.04.2019 19:25  Odpowiedz na komentarz

    przestancie jezdzic do charbowa i robic zdjecia lepiej byscie znicz zapalili debile taka trsgedia a wy robicie sencacje nie zwrocicie im zycis

    22.04.2019 20:25

    doris skończ już pisać te swoje wypociny pod każdym newsem i pod dziesięcioma nickami, bo nikt cię nie chce słuchać lambado ze wsi

  • 22.04.2019 18:57  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie każdy Myśli że zdąży A przed każdym przejazdem jest znak stopu sami jesteście sobie winni trochę wyobraźni

  • 22.04.2019 14:13  Odpowiedz na komentarz

    Coś zaduzo tych wypadków na torach ludzie ogarnijcie się trochę i więcej uwagi życzę

  • 21.04.2019 21:20  Odpowiedz na komentarz

    wszędzie powinny być szlabany i dróżnik ale lepiej oszczędzać żeby rządzący mieli po 20000 zł na wypłate i służbowe samochody podziękujmy im brawo dla tępych rządzących.

  • 21.04.2019 20:52  Odpowiedz na komentarz

    Dziwi mnie dlaczego po remoncie przejazdu do dziś nie działają rogatki w żydowie i kto odebrał wykonanie robót gdzie podest dla pasażerów pociągu zasłania widoczność przejeżdżającym samochodom za taką fuszerę ktoś powinien stracić stanowisko....

  • To prawdziwy cud że nic się nie stało!

    22.04.2019 18:44

    Pijana nie byla

PODOBNE TEMATY
Nielegalne składowisko w Mnichowie! WIOŚ kontroluje i nakłada kary, Urząd Gminy Gniezno milczy Jeszcze przed rokiem 2015 w Mnichowie powstało dzikie składowisko żwiru, ziemi, gruzu, tłucznia, drzewa... Wtorek, 19 maja 2020
16-latek pobity przez grupę mężczyzn! Sportowiec musiał przerwać treningi We wtorek, 28 kwietnia, ok. godz. 17.00 na ul. Zamiejskiej w Gnieźnie doszło do pobicia 16-letniego... Wtorek, 5 maja 2020
Pracowity weekend Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego Okres długiego weekendu był czasem intensywnej pracy patroli z Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.... Wtorek, 5 maja 2020
Dzielnicowy z Czerniejewa realizuje zadanie priorytetowe Dzielnicowy rejonu nr I gmina Czerniejewo informuje o wdrożeniu "Planu Działania Priorytetowego" w miejscowości... Wtorek, 5 maja 2020