X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Martwy pies w budzie przy ul. Dalkoskiej! Dlaczego nikt się nim nie zainteresował?

Czwartek, 18 kwietnia 2019
  • Martwy pies w budzie przy ul. Dalkoskiej! Dlaczego nikt się nim nie zainteresował?

Dzisiaj na terenie posesji przy ul. Dalkoskiej 21 w Gnieźnie, podczas sprzątania podwórka jeden z mieszkańców znalazł zwłoki psa w stanie znacznego rozkładu. Truchło znajdowało się w budzie. Na miejsce wezwano Policję, ponieważ zwierzę nie wyglądało na bezpańskie.

Martwy pies znajdował się w budzie. Cały czas miał na sobie puszorek oraz obrożę, co jednoznacznie wskazywało, że nie było to zwierzę bezpańskie. Tym bardziej dziwi fakt, że nikt nie zainteresował się jego zniknięciem. Pies należał do rodziny mieszkającej w kamienicy. Policjanci ustalają co było przyczyną śmierci zwierzęcia oraz dlaczego truchło tak długo leżało w budzie.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik, Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(29)

  • 23.04.2019 18:29  Odpowiedz na komentarz

    Swiete slowa

  • 22.04.2019 21:07  Odpowiedz na komentarz

    Taka prośba, jeśli odpowiadacie na czyjś komentarz zaznaczcie to w treści, albo odpowiedzcie pod komentarzem. Jest tu taka opcja "Odpowiedz na komentarz". Nauczcie się z niej korzystać.

  • Ta OBOJEtnosc i brak empatii mnie przeraza Podzielam zdanie Pana,wszyscy sąsiedzi powinni ponieść odpowiedzialność za to zdarzenie Ciekawe czy jak Owa Pani Was podpali tez bedziecie obojetni? WTEDY PEWNIE NIE
    TO JAKIS KOSZMAR

    22.04.2019 23:05

    Całkowicie nie zgadzam się z PANI komentarzem. Chcesz COŚ ZROBIĆ, to Brak wsparcia z różnych urzędów , Nikt nic nie może zrobić. Pani R. Nie chce pomocy ,( np. asystenta rodziny itp). Na cokolwiek konkretnego ona sama musi się zgodzić. Wiem że to śmieszne, ale takie są fakty. Polskie prawo :-/ Matka w Polsce może wszystko.

  • 21.04.2019 15:04  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego obraża Pan każdego mieszkańca tej ulicy skoro nie zna Pan każdego człowieka, który ją zamieszkuje?

    22.04.2019 23:05

    Zgadzam się:)

  • 20.04.2019 18:37  Odpowiedz na komentarz

    Ojciec.... hm...
    szału nie robi.
    Pozwala by jego dzieci SIEDZIAŁY w smrodzie , więc......

  • Interwencje w różnych urzędach są bezcelowe w sprawie tej rodziny. Wszędzie jak grochem o ścianę. nie mam sobie nic do zarzucenia, ponieważ chciałam coś zrobić by zmotywowano tę panią do czystości i nic. Wszędzie tylko USŁYSZAŁAM wyrazy współczucia

  • Żal tych dzieci, one nie znają normalnego życia.

  • Pies nie był przy budzie, był u nich w domu.Przypuszczam, że w zimie zostały tam zniesione zwłoki tego psa. Jak zmarł nie wiadomo, bo to kolejny zwierzak który znikł w tej RODZINIE.Co do dzieci to nie ma na to rady.Takie jest polskie prawo.Ważne że przy matce, a że brud i smród to małoistotne.Polskie prawo nie zabrania BYĆ ŚMIERDZĄCym :) legalnie mozna być fleją i ZATRUWAC ŻYcie innym.

  • 20.04.2019 14:08  Odpowiedz na komentarz

    Renata nie ma pojęcia o wychowywaniu psa a co do PIERO dzieci gdzie jest Ojciec to on powinien wychowywać DZIECI ona powinna mieć odebrane prawa rodzicielskie może dopiero jak stanie się jakaś tragedia to dopiero zainteresuje się kurator i sąd

  • Moim zdaniem wszyscy tam są w to zamieszani i wszyscy z tej kamienicy powinni mieć postawione zarzuty. Nie wierzę, że mają czyste sumienia.

  • Jak znam zycie to buda BYLa na podworku a podworko w Takich kamienicach JESt ogolno dostepne to ze tak zapytam gdzie byli sasiedzi...? Niktnie wiidzial ze pies z budy nie wychodzi...? Nie watpliwie wlasciciele powinni byc ukarani ale pewnie nie jeden sasiad znosil psu kosci po obiedzie i jakos nagle nikt sie nie zainteresowal ze pies zniknal albo ze CHORUJe czy slabnie...

  • 20.04.2019 01:52  Odpowiedz na komentarz

    Moze w koncu ktos uratuje nie tylko zwierzeta ale I dzieci z RAk chorej kobiety !!! Tvn powinien wkroczyc natychmiast ! Wtedy gklowy poleca !

  • 19.04.2019 23:03  Odpowiedz na komentarz

    Pies na łańcuchu w budzie, powinien szczekać, albo ludzie tam mieszkający powinni o nim wiedzieć, no i właściciele karmić. przecież ktoś powinien wiedzieć tego psa i to co z nim się dzieje. To dziwne. Co to za miejsce, gdzie ten biedny pies musiał zamieszkiwać? To przerażające, w głowie takie coś się nie mieści. Dramat.

  • 19.04.2019 20:44  Odpowiedz na komentarz

    Najlepsze jest to ze sąsiedzi nic nie widzieli do czasu artykułu????A teraz teresa najgorsza????Dlaczego wcześniej nikt nie zareagował na psa UMIERAJĄCEGO?

  • 19.04.2019 17:00  Odpowiedz na komentarz

    Jak ktoś nie wierzy co to są za ludzie to niech wejdzie na drugie piętro i zacznie się kierować smrodem.Tam nawet klatka schodowa ma ten przedziwny zapach więc pomyślcie w jakich warunkach tam żyją ludzie-może tam jakies inne zwierzę padło,kto wie?

  • 19.04.2019 14:09  Odpowiedz na komentarz

    Bo Dalkoska to patusy

  • 19.04.2019 13:18  Odpowiedz na komentarz

    ktoś normalny, kto mieszka w tej kamienicy, nie obrazi się, a państwo, co to traktuje zwierzę gorzej niż rzecz zapewne już kiełbasy na święta kupuje i przeżywa Wielkanoc.Szydera, katolicy.

  • 19.04.2019 11:59  Odpowiedz na komentarz

    ŻADNEJ KARY,NISKA SZKODLIWOŚĆ SPOŁECZNA.tAM NIE PIERWSZY PIES ZAGINĄŁ I JUŻ BYŁY ZABIERANE DO SCHRONISKA.TRZEBA SIĘ ZAINTERESOWAĆ DLACZEGO RENATA J MA PRAWO WYCHOWYWAĆ 5 DZIECI SKORO SAMA STANOWI PRZYKŁAD PATOLOGII.URZĄD MIASTA WIE KURATOR RODZINY NIC NIE ROBI

  • 19.04.2019 11:53  Odpowiedz na komentarz

    Ty Osle,KRETYNIE Człowieku CO Ty Piszesz. Sam JESTEŚ Patologiczny. NIE WKUR. Ludzi Swoimi OBELGAMI. Peda..... Jeb.....

    19.04.2019 17:50

    tak właśnie wygląda patologia, 500+ od państwa na pięć osób socjal na prąd gaz dopłaty do mieszkania ciągle mają długi bo biorą w sklepie na zeszyt, możliwe że tam pieniądze idą w hazard albo inne uzależnienia.Tam państwo na nich traci ponad pięć tysięcy złotych a oni sie nie myją.7 osób w małym mieszkaniu a dodatkowo psy i koty-pasuje wam?co sądzicie?

  • 19.04.2019 10:24  Odpowiedz na komentarz

    renata j już wcześniej miała zabranego psa,przez 2 lata zginęło tam więcej czworonagów.RODZINA MA KURATORA KTÓRY NIC NIE ROBI.JA MAM PYTANIE CZY TAKA PSEUDO MATKA MOŻE PRAWNIE WYCHOWYWAĆ 5 DZIECI I CO Z NICH WYROŚNIE?MY NA NICH PRACUJEMY,WSZYSTKO POKRYWA PAŃSTWO A NIE JEST ZAINTERESOWANE PATOLOGICZNĄ RODZINĄ?

  • Ten cały rejon cierpięgi i dalkowska to jedna wielka patologia !!!

    19.04.2019 15:24

    Ooooo, odezwał się znawca , nie z patologii .
    Jak nie wiesz co piszesz , nie pisz...
    Najpierw POMYśl i uruchom swój mózg.!

    19.04.2019 09:03

    Z całym szacunkiem, ale nie,, wrzuca SIĘ'' ludzi do tzw. Jednej paczki. To tak jaby STWIERDZIŁBy /Stwierdziłaby PAN/i, że każy pochodzący z Arabii Saudyjskiej czy z Iraku to terrorysta.zanim zacznie PAN/i dodawać komentarza takiej treści, proszę przemyśleć czy nie uraża to innych.

  • 19.04.2019 08:13  Odpowiedz na komentarz

    Mieszkańcy tej kamienicy to nie ludzie ,to bydło (nie obrażając bydła ).Jestem ciekawa jaka karę wymierzy sąd za takie okrucieństwo

    19.04.2019 09:26

    Proszę nie brać wszystkich JEDNĄ miarą, ponieważ normalna rodzina też tu mieszka.

  • Dla takich ludzi nie powinno być żadnej litości, jak można zapomnieć o swoim pupilu a tak ogółem jak można trzymać go na łańcuchu. Dla mnie jest to karygodne zachowanie i powinno byc to surowo karane. Miejsce psa powinno być w domu, a jeżeli nie mamy warunków aby trzymać zwierzaka nie adoptujmy ich bo prędzej czy później skończą jak ten biedak.

PODOBNE TEMATY
Uczniowie "Ósemki" sprzątali las 19 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Gnieźnie wzięli udział w ogólnopolskiej... Czwartek, 19 września 2019
Sprzątanie Świata 2019 W terminie 20 - 22 września br. Gniezno również włączy się w tegoroczną akcję poprzez szereg działań... Czwartek, 19 września 2019
Przedsiębiorco czy znasz swoje obowiązki dotyczące gospodarowania odpadami? Podstawowe obowiązki w zakresie korzystania ze środowiska i gospodarowania odpadami, opłaty za korzystanie... Wtorek, 17 września 2019
Awanse i podziękowania dla Strażników Miejskich Dzień Strażnika Miejskiego przypada 29 sierpnia, w rocznicę ustawy z 1997 roku, która określa funkcjonowanie... Sobota, 7 września 2019