X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

9 osób zatrzymanych po Marszu Równości i kontrmanifestacji w Gnieźnie

Wtorek, 16 kwietnia 2019
 • 9 osób zatrzymanych po Marszu Równości i kontrmanifestacji w Gnieźnie

Po sobotnim Marszu Równości i kontrmanifestacji zatrzymano w sumie 9 osób. Wśród nich znalazła się jedna osoba nieletnia (15 lat).

Większość osób została zatrzymana podczas starcia z Policją na ul. Chrobrego, gdzie w stronę funkcjonariuszy poleciały najpierw jajka a potem butelki. 31, 51 i 52-latek naruszyli nietykalność cielesną funkcjonariuszy. 5 osób zatrzymano za przeszkadzanie w przebiegu niezakazanego zgromadzenia, z czego jedna dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków.

Urząd Miasta Gniezna odnotował straty powstałe w wyniku zamieszek. Uszkodzona została elewacja świeżo wyremontowanego Urzędu Stanu Cywilnego oraz element rzeźby Bolesława Chrobrego.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(8)

 • 23.04.2019 12:13  Odpowiedz na komentarz

  Niech pedały CHODZĄ sobie po poznaniu! Z Gniezna won! Bo jak to w UE im gorzej tym lepiej! dewiacje powinno SIĘ LECZYĆ!

 • 17.04.2019 07:26  Odpowiedz na komentarz

  Moim zdaniem te marsze to nic innego jak brak zajęcia i zbyt mało pracy. Poprostu ludzką się w D POPRZEWRACAŁO z braku zajęcia, lepiej by w to miejsce zrobili akcję charytatywną na chore DZIECI.

 • PO CO WOGÓLE TAKIE MARSZE, JAK CHCĄ SOBIE BYĆ HOMO TO U SIEBIE W DOMU A NIE URZĄDZAĆ SŁABE POKAZÓWKI.

 • Wstyd, że tacy ludzie jeszcze istnieją szczególnie że mamy 21 wiek. Każdy ma prawo do wolności zarówno homo jak i hetero sexualni, nikt nie powinien ingerować kto z kim. Każdy ma swoje upodobania, a reszta powinna chociaż w małym stopniu je szanować.

  17.04.2019 00:20

  Tolerancyjny człowieku, czy widziałeś marsze hetero sexualnych ludzi? Po co się chwalić tym, że się jest Gejem?

 • 16.04.2019 12:58  Odpowiedz na komentarz

  "Niezakazanego zgromadzenia" ? Co to w ogóle za konstrukcja? Zgromadzenie było od samego początku w pełni legalne. Panie redaktorze musi Pan popracować NAD obiektywizmem dziennikarskim.

 • pokojowi ludzie. Tylko krzyczą rzucają jajkami w policje i innych obywateli. Nie ma co. Prawdziwi patryjoci. Z takimi to nic tylko czekać aż ten kraj się przewróci i sobie ten swój ----- --- rozwali.

  17.04.2019 07:20

  Nie było by marszu, nie było by jaj

PODOBNE TEMATY
Rośnie popularność wirtualnych kasyn Większość osób przywykła do standardowych automatów do gier w kasynach lub innych punktach. Zmiana w... Poniedziałek, 1 lipca 2019
Znalazł flagę Polski i ... przywiązał ją do śmietnika Podczas wczorajszej procesji w trakcie oktawy Bożego Ciała przy ul. Sobieralskiego w Gnieźnie z jednego... Piątek, 28 czerwca 2019
Gniezno nie będzie miastem wolnym od ideologii lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów Dzisiaj Rada Miasta Gniezna odrzuciła deklarację "Gniezno miastem wolnym od ideologii LGBT". Środa, 26 czerwca 2019
Czy Gniezno stanie się miastem wolnym od ideologii lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów? 26 czerwca podczas Sesji Rady Miasta Gniezna samorządowcy będą głosować za przyjęciem lub odrzuceniem... Piątek, 21 czerwca 2019