moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Poniedziałek, 15 kwietnia 2019
  • 4 medale zawodników Inochi Gniezno w XXVIII Mistrzostwach Ziemi Legnickiej w Karate Olimpijskim

Czteroosobowa reprezentacja zawodników Klubu Karate Inochi Gniezno w minioną sobotę wybrała się do Legnicy na XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate Olimpijski. Były to również zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski Juniorów i U-21.

Nasi zawodnicy stoczyli wiele udanych pojedynków i wszyscy uplasowali się na podium, wracając z czterema medalami do Gniezna:
  • Alicja Kaszyńska zdobyła srebrny medal w konkurencji kumite ind. dziewcząt 8-9 lat przegrywając jedynie ostatnią walkę finałową.
  • Jolanta Woźniak wywalczyła brązowy medal w konkurencji kata ind. dziewcząt 8-9 lat.
  • Bernadetta Kuleczka zdobyła brązowy medal w konkurencji kata ind. dziewcząt 16-17 lat.
  • Arkadiusz Kwaśniewski uplasował się na trzecim miejscu w konkurencji kumite ind. chłopców 14-15 lat -52kg zdobywając brązowy medal.

Bernadetta Kuleczka i Arek Kwaśniewski zakwalifikowali się tym samym na Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbędą się niebawem w Poznaniu. Gratulujemy

tekst: Informacja prasowa