X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kontrmanifestacja Marszu Równości w Gnieźnie! Pojawią się kibice Lecha Poznań

Wtorek, 9 kwietnia 2019
  • Kontrmanifestacja Marszu Równości w Gnieźnie! Pojawią się kibice Lecha Poznań

Młodzież Wszechpolska planowała organizację 13 kwietnia kontrmanifestacji do Marszu Równości, który miał przejść ulicami Pierwszej Stolicy. Swój udział zapowiedzieli m.in. Kibice Lecha Poznań. Podczas ostatniego meczu z udziałem "Kolejorza" na stadionie pojawiły się wymowne banery.

Chociaż zarówno Marsz Równości, jak i wszystkie kontrmanifestacje nie otrzymały pozytywnych opinii władz miasta, organizatorzy nie poprzestają w staraniach o uzyskanie zgody na imprezy. Na dniach Sąd ma sprawdzić słuszność decyzji prezydenta Gniezna. Nadal więc do końca nie wiadomo czy marsz się odbędzie. Istnieje również wersja mówiąca o tym, że środowiska LGBT wyjdą na ulice bez zgody samorządu.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Zbyszek Kozłowski

Napisz komentarz

Komentarze(22)

  • 14.04.2019 00:59  Odpowiedz na komentarz

    Durni kibole przyjadą się cieszyć? bo z drużyny to chyba nie?

  • Gdzie jesteście jak księża krzywdzą dzieci i potem wszystko jest zamiatane pod dywan? Tacy chojracy przeciwko jakiejś śmiesznej manifestacji, która nikomu nie robi krzywdy a gdzie byliście jak były protesty przed kuriami? Pedofilia wam nie przeszkadza, bo się boicie księży? Tam się nie deprawuje dzieci? Fałszywa moralność. hipokryzja. tak naprawdę zwykła, niczym nieuzasadniona nienawiść.

  • 13.04.2019 12:07  Odpowiedz na komentarz

    Najgorsze że pedalstwo i wynaturzenie wychodzi śmiało na ulice! Gdzie jest ludzka godność? Straszne że ludzie nie widzą jak straszni stają się wobec siebie i świata ktory tworzą...

  • Najlepszą kontrmanifestacja byłyby pustki na ulicach, albo - jeżeli już goście przyjadą powinni utworzyć szpaler na chodnikach na trasie marszu ustawieni plecami i pośladkami i potylicami do szanownych manifestujących !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Tylko KIBOLE z całej Polski do Gniezna

  • Kibice z całej Polski powinni przyjechać do Gniezna jak tęczowe niemoty nieudacznicy ŻYCIOWi co baby lub chłopa NIE mogą znalezc

  • 09.04.2019 22:18  Odpowiedz na komentarz

    To mamy wszyscy uczyć się pedofilii, gejostwa i lezbijstwa oraz transprzeobrazenia i nasze dzieci też. Tolerancja a propaganda to dwie różne sprawy. Nie bedzie nigdy przyzwolenia na to i zgody na wpajanie ideologi innych niz te w ktorych zostalusmy wychowani, bo to jest dyskryminacja i sianie mowy NIENAWIŚCI. TOLERUJEMY TO, MAMY inne WIERZENIA i tradycje i nie akceptujemy NARZUCANIA innych WIZJi.

    10.04.2019 13:46

    Flash Tobie to bym proponował pouczyĆ się najpieRw ortogRafii

  • 09.04.2019 22:10  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli te 10 osób z gniezna i ileś nawiezionych postanowi się pojawić, to zapewniam, że przeciwnicy homolobby im odpowiedzą.

  • 09.04.2019 17:46  Odpowiedz na komentarz

    Dla mnie nie ma znaczenia orientacja,wyznanie,przynależność polityczna. Po prostu szanujmy się i dialogujmy,zrozummy nawzajem. Bo inaczej znowu będą powyrywane kostki brukowe z chodników,zniszczone przystanki,spalone samochody i obite gęby. Komu to potrzebne? nie siejmy wzajemnej nienawiści do siebie!!!

  • 09.04.2019 17:23  Odpowiedz na komentarz

    sam jestem homo i mam dobrego kolegę-byłego piłkarza lecha poznań też homo ,który zdobywał dla kolejorza swego czasu wiele bramek. Więc po co to hallo,po co te burdy ? Szanujmy się wzajemnie,zrozummy!. Myśląc kategoriami kibiców najlepiej nie chodzić nawet na mecze lecha bo kibol zlinczuje piłkarza geja. Chore!

    09.04.2019 20:58

    JESTEŚ HOMO SUPER ZACHOWAJ TO DLA SIEBIE I NIE MANIFESTUJ TEGO NA ULICACH TO NIKT CI NIC NIE ZROBI I BEDZIE TOLEROWAŁ TO CO ROBISZ W DOMU PO CICHU. TO TWOJA SPRAWA. aLE JAK CHCESZ MANIFESTOWAĆ TO JA NIE CHCE ABY MOJE DZIECI NA TO PATRZYŁY.

    09.04.2019 19:15

    @SLAWEK-mi też zbiera się na wymioty. I takie śmiecie z rozkalibrowanymi srakami chcieliby rządzić nami i naszym Krajem!!! Słyszałem,że w Japonii to kastrują te dziwolągi natury aby nie rozmnażały się dalej??? Gdy Polską zaczną rządzić Prawdziwi Polacy (nie jak teraz te szumowiny mafijno-masońskie) to też rozpoczniemy w Polsce WIELKĄ KASTRACJE TEGO POMIOTU to zaraz pochowają się w swoich norach.

    09.04.2019 18:09

    Człowieku opanuj sie czytajac Twoja wypowiedz chce mi sie wymiotowac na sama mysl kim jestes

  • 09.04.2019 17:03  Odpowiedz na komentarz

    Na zachodzie mogą być marsze wszelakie i nie ma zadym i powyrywywanych kostek brukowych z chodników ,spalonych aut... A w polsce co jakiś marsz,niezgodność przekonań to zawsze burdy i zadymy. Czy nie można jakoś po ludzku dialogować ze sobą ,wzajemnie się szanować,zrozumieć? Jedna wielka nienawiść! I W sejmie jakby mogli też by się zatłukli wzajemnie-przykład idzie z góry,a polacy w to wierzą...

  • 09.04.2019 14:07  Odpowiedz na komentarz

    Kibole startu gniezno jak i kibole Lecha poznać będą manifestacje robić by marsz równości się nie odbył. My kibice nie robimy żadnym lecz bronimy swojego miasta

  • 09.04.2019 12:11  Odpowiedz na komentarz

    Policja nie da rady !

  • Najlepsi kibice????,na nich zawsze można liczyć ????

  • 09.04.2019 11:03  Odpowiedz na komentarz

    Właśnie Młodzież Wszechpolska i pseudokibole sieją najwięcej burd na wszelakich zgromadzeniach i stadionach a nie walczą o dobro polski!

    09.04.2019 22:21

    Tak geje i lesby oras transole walczą, kolorami zmieniają swiat, kredy wiecej i farbek potrzeba.

  • 09.04.2019 06:58  Odpowiedz na komentarz

    I właśnie tacy ludzie jak kibice i młodzież wszechpolska walczą o dobro POLSKI

    09.04.2019 15:11

    Masz rację OBYWATELU.Muszą przybyć kibice,bo 2 sitwy gnieźnieńskie>SLDzPO oraz PiS totalnie niszczyły w Gnieźnie wszelkie ruchy patriotyczno-narodowe.Młodzież Wszechpolska jest słabiuteńka a Patrioci Gnieźnieńscy sprzedali się za 2 stołki radnych.W 2008r powstał w Gnz Oddz.Stowarzyszenia Antykorupcyjnego to w 2013 milicja chciała sprzątnąć prezesa Leszka Leszczyńskiego. Gnz to białoruskie szambo!

PODOBNE TEMATY
Co z głosowaniem nad deklaracją "Gniezno miastem wolnym od ideologii LGBT"? Prezydent "umywa ręce" 13 kwietnia 2019 odbył się w Gnieźnie po raz pierwszy Marsz Równości. Wydarzenie to poprzedzało wiele... Niedziela, 16 czerwca 2019
Loty śmigłowcem, quady, motocykle i mnóstwo innych atrakcji już w weekend w Jankowie Dolnym! W najbliższą niedzielę, 16 czerwca, w Jankowie Dolnym odbędzie się Festyn Rodzinny. Organizatorzy przygotowali... Czwartek, 13 czerwca 2019
Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł ulicami Gniezna W weekend ulicami Gniezna przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. W wydarzeniu udział wzięło spore grono... Wtorek, 11 czerwca 2019
"Gniezno miastem wolnym od ideologii LGBT"! Czy radni przyjmą deklarację? Na najbliższej Sesji Rady Miasta Gniezna samorządowcy mają przyjąć deklarację "Gniezno miastem wolnym... Wtorek, 21 maja 2019