Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Akcja "Stop Pedofilii" w Gnieźnie

Czwartek, 4 kwietnia 2019
 • Akcja

Od wtorku, 4 kwietnia, rozpoczęła się w Gnieźnie akcja "Stop Pedofilii". Na ulice miasta wyjechał samochód z przyczepką, który informuje mieszkańców o powiązaniach pedofilii z homoseksualizmem i tzw. "edukacją" seksualną.

Od dłuższego czasu w szkołach na terenie całej Polski pojawiają się tzw. "edukatorzy" seksualni, którzy organizują w placówkach oświatowych zajęcia na temat "dojrzewania", "tolerancji" czy przeciwdziałania "dyskryminacji". W trakcie tego typu zajęć oswaja się dzieci z patologiami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem.

"Edukatorzy" seksualni działają w oparciu o tzw. Standardy Edukacji Seksualnej, które zakładają, że dzieci będą uczyć się m.in.:
 • w wieku 4 lat - masturbacji i przyjemności z dotykania własnego ciała,
 • w wieku 6 lat - wyrażania zgody na seks,
 • w wieku 9 lat - pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu,
 • w wieku 12 lat - różnych oczekiwań partnerów związanych z podnieceniem seksualnym.

Wprowadzenia tego typu "edukacji" seksualnej do szkół i przedszkoli w Polsce najaktywniej domagają się środowiska homoseksualne i LGBT. Tymczasem według badań, homoseksualiści, którzy stanowią nie więcej niż 1-2% społeczeństwa, są odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci.

Fundacja Pro-prawo do życia otrzymuje od rodziców z całej Polski szereg sygnałów, dotyczących niepokojących zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży w publicznych szkołach. Ponadto, 13 kwietnia w Gnieźnie, jest organizowana homoparada. Akcja "Stop Pedofilii" ma na celu zwrócenie uwagi mieszkańców na powiązania między pedofilią a homoseksualizmem i tzw. "edukacją" seksualną.
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(13)

 • prawie idealnie skadrowane zdjęcie. Stop pedofilii na tle kościoła. w punkt.

  16.04.2019 08:32

  "Na imię mam LEGION" - jest to cytat z DEMONA w Piśmie Świętym. To wiele wyjaśnia, zaś ten głośnik dobrze MÓWIŁ i GNIEŹNIANIE nie dopuścili homoparady na scenę, gdy wracała.

 • 10.04.2019 08:00  Odpowiedz na komentarz

  Co to za cymbał i za czyje i jak duże PiENIADZe- to b. Ważne !!!!, Jeździ tym badziewiem i i " głosi" iDIOTYZMY ? CYMBalow NIEDOUCZONYCH jednak mamy WIELU. Za kasę zrobią wszystko !

  16.04.2019 08:30

  Rzeczowość Pani postu MÓWi sama za siebie i za ten przywieziony z zachodnich PRAWIE-KALIFATÓW ruch LGBT.

 • 05.04.2019 16:39  Odpowiedz na komentarz

  STOP GŁUPOCIE!!! co ma PEDOFILIA DO LGBT??? a wychowanie SEKSUALNE do PEDOFILI?!?!?!? Poczytajcie! WHO to są ZALECENIA a NIE OBOWIAZEK. DEKLARACJA LGBT TO PROPOZYCJA. Aby ludzi nie rozróżniać!!!!!!!!

  16.04.2019 08:33

  Propozycja, tak?
  Łaskawie nie będą zmuszać tych dzieci do tego onanizmu i mamy się CIESZYć, że to "tylko zalecają"?

 • Co za chora propaganda w tej Pl robią polowanie jak na czarownice w tym Gnieźnie.. Tam by się szkoły przydały do idiotow i szpitali więcej psychiatrycznych do tych co wariuja z nienawiści i nietolerancji do innych odmiennych ludzi. Tego się nie da czytać już. Żegnam Gniezno a szkoda bo to moje miasto rodzinne. Jeszcze więcej ludzi ucieknie zostaną tylko kościoły i emeryci. Ufff.

  16.04.2019 08:36

  Do Berlina na przykład wyjechać? Tylko trzeba sprawdzić, żeby psa nam nie upiekli, bo to w islamie zwierzę nieczyste.
  Chrystus Królem Polski!

 • 04.04.2019 21:47  Odpowiedz na komentarz

  Kolejna głupia parodio parada to jest kontrmanifestacja tej parodia parady rownosci?
  Po co to?

 • ciekawe czy ci co zgłaszali sprawę na policję ucieszą się gdy edukacja seksualna wejdzie do szkół i przedszkoli i ich dziewięcioletnia córka przyjdzie smutna bo się zestresowała i nie osiągnęła orgazmu przy całej klasie lub ich np. czteroletnia córeczka będzie masturbowana

 • a za pieniądze unijne szkoły i przedszkola dostaną pomoce naukowe kulki gejszy, wibratory i masturbatory. Kogoś z tą edukacją seksualną jak to mówią młodzi ludzie pogięło.
  o Ile mogę jeszcze zrozumieć jakieś wprowadzenie edukacji seksualnej dla 12 , 13, latków, ale np dotyczących antykoncepcji itp, to lekcje dla 4- ,6- , 9 latków dotyczących takiej tematyki - dosłownie brak słów.

 • 04.04.2019 17:33  Odpowiedz na komentarz

  Jak dzieci można uczyć masturbacji, orgazmu itp? Przecież to dzieci, nawet nie są w okresie dojrzewania i nie wiedzą co to jest. To jest niewłaściwe, bo pozbawia dzieci dzieciństwa i może przyspieszyć okres dojrzewania co jest negatywne. Generalnie homoseksualizmu nie uważam za coś złego, ale te postulaty są dla mnie niedopuszczalne. W tym może być jakieś drugie dno.

  04.04.2019 20:51

  ORMI - aAAA, JAK ROZUMIEM, WIERZYSZ W TE BZDURY. cZY NAPRAWDĘ LUDZIE MAJĄ TAK MAŁO OLEJU W GŁOWIE?

PODOBNE TEMATY
Protestowali pod biurem odchodzącego senatora przeciwko ustawie zakazującej seksedukacji W piątek pod biurem odchodzącego z parlamentu senatora Roberta Gawła odbył się protest przeciwko wprowadzeniu... Poniedziałek, 21 października 2019
Protest pod biurem senatora! Tym razem przeciwko "niszczeniu edukacji seksualnej" W piątek o godz. 17.00 pod biurem kończącego swoją działalność parlamentarną, senatora Roberta Gawła... Czwartek, 17 października 2019
Czy prezydent wprowadził radnych w błąd? Samorządowcy chcą uchylić podjętą Uchwałę! Na najbliższej Sesji Rady Miasta Gniezna samorządowcy będą głosować nad uchyleniem Uchwały nr XI/139/2019... Poniedziałek, 23 września 2019
Rośnie popularność wirtualnych kasyn Większość osób przywykła do standardowych automatów do gier w kasynach lub innych punktach. Zmiana w... Poniedziałek, 1 lipca 2019