X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Mieszkańcy Gniezna nie chcą Marszu Równości

Niedziela, 31 marca 2019
  • Mieszkańcy Gniezna nie chcą Marszu Równości

Mimo długo utrzymującej się przewagi odpowiedzi "Tak" nad "Nie" w naszej ankiecie, ostatecznie głosujący zanegowali organizację Marszu Równości w Gnieźnie.

Pytanie zadane w ankiecie brzmiało: Czy w Gnieźnie powinien odbyć się Marsz Równości?

Po tygodniu głosowania 59% osób zagłosowało na „Nie”, natomiast 41% na „Tak”. Jaka będzie decyzja władz miasta? Na pewno niezależna od jakiejkolwiek ankiety czy działań organizatorów, którzy są m.in. po spotkaniu z Komendantem Powiatowym Policji. Na swoim fanpage’u informują o zapewnieniu przez mundurowych bezpieczeństwa w trakcie imprezy, co wydaje się nieco na wyrost, ponieważ jak nam wiadomo, magistrat nie wydał jeszcze zgody na marsz.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 07.04.2019 07:01  Odpowiedz na komentarz

    Gnizno mówi Nie

  • Nie dla MARSZU. Chcecie parady to do Berlina sobie jedzcie. To jest normalny kraj i niech taki zostanie. Zróbmy polexit i będzie normalnie. Myślicie, że UK dlaczego odchodzi? By nie brnąć dalej w tym bagnie i w końcu przestać płacić za członkostwo.

  • 01.04.2019 20:23  Odpowiedz na komentarz

    A może to Biedroń ze swoimi robią tu podejście pod Gniezno żeby zdobyć elektorat pod przyszłe wybory samorządowe . Kto wie o co tu tak naprawdę chodzi ? Może wzorem Słupska mają chętkę na stołek prezydenta.

  • 01.04.2019 10:53  Odpowiedz na komentarz

    @kobieta nikt ci nie każe iść na marsz

  • 01.04.2019 10:52  Odpowiedz na komentarz

    A ktoś ci każe zmieniać orientację?

  • Mniejszość doprawdy? Czy 0,000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001 to MNIEJSZOŚĆ? Nie mieszajmy w to mniejszosci. Mniejszość to Ukraińcy, Romowie a nie ta "wyjątkowość"

    01.04.2019 10:56

    Tak mniejszosc okolo 3 do 5% to ze ty nie widzisz takich osób wokół siebie to nie znaczy ze ich nie ma

  • Dzięki naszej wspaniałej oni do nie dawna homoseksualizm był chorobą ale oni namieszali i tak oto teraz trend jest napędzany. Ludzie przestańcie wierzyć oni oni nawet marchewkę przeróbki na owoc. Dość zachodnim propagandom. A teraz jeszcze głosują nad ACTA 2.0 i zabronić nam wolnej wypowiedzi. Oni wiedzą, że Internet w tych czasach jest potężna bronia

    02.04.2019 13:52

    Żebyś w tym MARSZU nie spotkał kogoś bliskiego z rodziny . Brata. Siostrę lub dziecko. Zmienisz wtedy zdanie. Czy wyprzesz się rodziny ? No to POMYśl. Możesz się zdziwić .

    01.04.2019 10:55

    Homoseksualizm to zadna moda byl obecny w polsce i bez udziału zachodu (Iwaszkiewicz,Szymanowski)

    01.04.2019 06:26

    Nas jest więcej, demokracja to większość, coś chyba nie tak pod sufitem, od kiedy to mniejszość chce rządzić większością i narzucać im swoje poglądy.

  • 31.03.2019 14:22  Odpowiedz na komentarz

    Był Adam i Ewa! Nie Adam i Krzysztof! I niech tak zostanie! Tyle mam do powiedzenia.

  • Dupa jest od srania zakaz pedałowania!!!!!!

    31.03.2019 14:19

    prostacki wpis buraka, ktory zapewne dalej jak za swoja obore nosa nie wychylal

  • To szokujące co się dzieje w Gnieźnie. Marsz powinien się odbyć jak najbardziej czas aby w pierwszej stolicy polski ludzie zaczęli się szanowna nie pałac nienawiścią do innych.. Masa kościołów a gdzie prawo człowieka? Gdzie miłość czy równość braterska? Człowiek zostanie człowiekiem. Szanujmy się nawzajem.

    31.03.2019 20:45

    Kobieto tobie miłość braterska kojarzy się z wynaturzeniem hołdowanie ZBOCZENIOM zawsze kończy się źle i nie mieszaj do tego kościoła bo niewierzący też tak myślą matka natura stworzyła samca i samicę aby przetrwał gatunek reszta to dewiacje otwórzcie wreszcie oczy ludzkość wchodzi w fazę samounicestwienia

    31.03.2019 17:12

    Spokojnie. złość (nienawiść) jest zaraźliwa, dlatego nagonka na marsz równości jest taka skuteczna. Tak łatwo obwinić kogoś o całe zło i ulec złudzeniu, Że na jego tle jest się dobrym człowiekiem. ale w dobie edukacji coraz więcej osób myśli samodzielnie i zabobon powoli traci rację bytu. jeśli choćby jedna osoba dzięki temu wydarzeniu dostrzeże problemy mniejszości, było warto :-)

PODOBNE TEMATY
Radny Paweł Kamiński zaprasza na spotkanie ORDO IURIS Zapraszamy na otwarte spotkanie z mec. Jerzym Kwaśniewskim, prezesem Instytutu na rzecz Kultury Prawnej... Środa, 4 grudnia 2019
Największa w Gnieźnie wypożyczalnia strojów zaprasza! W ofercie ponad 1 000 modeli dla dzieci i dorosłych! Klub Zabaw dla Dzieci "FANTAZJA" zaprasza do największej w Gnieźnie wypożyczalni strojów! Ponad 1 000... Poniedziałek, 11 listopada 2019
Protestowali pod biurem odchodzącego senatora przeciwko ustawie zakazującej seksedukacji W piątek pod biurem odchodzącego z parlamentu senatora Roberta Gawła odbył się protest przeciwko wprowadzeniu... Poniedziałek, 21 października 2019
Protest pod biurem senatora! Tym razem przeciwko "niszczeniu edukacji seksualnej" W piątek o godz. 17.00 pod biurem kończącego swoją działalność parlamentarną, senatora Roberta Gawła... Czwartek, 17 października 2019