Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

71% głosujących popiera Marsz Równości w Gnieźnie

Wtorek, 26 marca 2019
 • 71% głosujących popiera Marsz Równości w Gnieźnie

Według naszej ankiety aż 71% głosujących za pośrednictwem mediów społecznościowych popiera organizację Marszu Równości w Gnieźnie. W komentarzach rozgorzała dyskusja. Strony nie szczędzą sobie ostrych słów. Do zakończenia głosowania pozostały 3 dni.

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(32)

 • 01.04.2019 11:46  Odpowiedz na komentarz

  Zakaz marszu równości! To nie Ameryka .Jestem tolerancyjny ,ale do czasu.To wygląda tak,że ja z kolegami bym biegał na golca po mieście.Co sobie rodzina pomyśli.

 • Ale ko mówi o masowej rozmnażaniu czy walce o przetrwanie, o czym ty mówisz? Ja mówię o tym, ze Normalny, prawidłowy związek to samiec i samica , mężczyzna i kobieta jak zwał tak zwał. Nie wiem jak leczyć, może by podawać pavulon...

  01.04.2019 17:48

  No ale niektórzy ludzie mają inną naturę. To należy ich zmuszać do jej zmiany? Oni wtedy nie będą szczęśliwi. To tak samo jakby z hetero próbować zrobić homo. Taki człowiek nie byłby szczęśliwy w związku z osobnikiem swojej płci. Tak samo jest z homo, oni nie będą szczęśliwi w związku z płcią przeciwną. Dlaczego więc zmieniać czyjąś naturę? Niech każdy będzie sobą i wtedy będzie dobrze.

 • Ewolucja która trwała miliony sprawiła, że normalni ludzie łączą się w pary o odmiennej płci a nie tej samej. Jeśli ktoś myśli inaczej to jest poprostu głupi. Skoro ludzi upośledzonych umysłowo trzyma się w SPECJALNYCh szpitalach czy ZAKŁADach, to dlaczego nie ma takich dla ludzi z upośledzoną orientacją seksualną. To się powinno leczyć, a nie pokazywać na ulicach miast.

  29.03.2019 17:06

  Jak chcesz leczyć z homoseksualizmu? Drogi Antonio, to nie są czasy kiedy człowiek walczył o przetrwanie i ludzie musieli się szybko i masowo rozmnażać, bo była duża śmiertelność wśród dzieci. Dzisiaj to już inne czasy, ludzi jest za dużo, nie trzeba więc się masowo rozmnażać. Nie każdy musi mieć żonę i dzieci. Czasem np: dziewczyna może pokochać dziewczynę. Czy ta miłość jest czymś złym?

 • Gniezno - pierwsza stolica polski i wprowadzenie chrześcijaństwa co spowodowało włączenie nas do państw europy i dało nam koronę, uczyniło królestwem, jak to się ma do tego marszu?

 • Nikt nie zabrania komukolwiek żyć jak chce, ale dlaczego swojĄ ideologie chce narzucać innym, choĆ tego nie chcą - nie rozumiem, gdzie tu jest wolność, nie postawię przed oczy swoje rzeczy marnych, ja nie chcę tego oglądać, mnie siĘ to nie podoba.

 • 28.03.2019 18:21  Odpowiedz na komentarz

  pozwólmy innym żyć po swojemu

 • Nie wiem kim yt jesteś ORMI ale po twoich wypowiedziach można wnioskować, że jesteś osobą nieracjonalna. Weź się może za pracę fizyczną to ci te bzdury wyjdą z głowy. Nasz kraj powinien odseparowac się od tego co nam zachód narzuca. A jeśli kazali by ci spać na ulicy ZROBIŁBYS to?

  28.03.2019 21:05

  Nic nie rozumiesz z moich wypowiedzi. Ja nie uważam homoseksualizmu za coś co należy zwalczać. Ja uważam, że w tej dyskusji należy koncentrować się na postulatach środowiska LGBT i o nich dyskutować, a ja nie ze wszystkim się zgadzam. Adopcja dzieci przez takie pary u mnie odpada, dziecko musi mieć matkę i ojca. Homoseksualiści zaś sami mogą być ze sobą w związku, ale dzieci nie mogą mieć.

 • zboczenie należy krytykować i leczyć.Nie ważne czy to rowerek który schował się w sutannie czy peleton skaczący po ulicach.TEGO SIĘ NIE NAGŁAŚNIA TYLKO LECZY. W BIBLI BYŁA SODOMA I GOMORA TO TERAZ MA BYĆ W GNIEZNIE?

 • 28.03.2019 08:33  Odpowiedz na komentarz

  Nasze miasto moze się promowac w inny sposob

 • 27.03.2019 21:19  Odpowiedz na komentarz

  Nie moge patrzeć na nasz symbol państwowy na Polskiego orła w tej .rwa.. tęczy

 • 27.03.2019 15:32  Odpowiedz na komentarz

  won zboczeńcy razem z poseł kluską .

 • A Ormi lubi chyba cygaro z wąsem
  He he...

 • Urzędnicy powinni zabronić takich manifestacji. Jak ktoś chce się gejić to niech to robi w chacie. Czy normalni ludzie heteroseksualni robią przemarsze po mieście manifestując swoją orientację seksualną? OCZYWIŚCIE że nie. A p..... Tak. W niechęci DO gejów chodzi o to że się z tym OBNOSZĄ, organizują pochody, wiece, stawiają tęczę i inne śmieci.

  27.03.2019 15:56

  A jeśli dwóch chłopaków zechce wyjść na spacer trzymając się za ręce to też powinno być zabronione? Skoro tak to wobec par hetero też należy stosować te same standardy i im tego zakazać. Czułości to w domach a nie na ulicach.

 • Ja też myślę, że ten marsz powinien się odbyć. A na koniec tych wszystkich co w nim pójdą na ciężarówkę i na gimelę do lulkowa na wysypisko...

 • 26.03.2019 23:07  Odpowiedz na komentarz

  Wstyd MI. Przecież Gniezno od początków państwa było stolicą kościoła w Polsce a w XXI w. Takie rzeczy mają miejsce...

 • 26.03.2019 17:07  Odpowiedz na komentarz

  Już widzę ten rozpizdziel na ulicach, szpital razem z strażą i policja będą mieli sporo pracy

 • Gniezno miastem ludzi starych i biednych, to jak oni mają głosować jak nie mają komputerów i internetu. Jak ci seniorzy zobaczą te dziwności to dopiero będzie szok dla nich.

 • 26.03.2019 13:33  Odpowiedz na komentarz

  Skoro natomiast ktoś krytykuje homoseksualizm i by go zwalczał uważając, że ma takie prawo to ja mam prawo do krytyki pewnych par. Mianowicie nie podoba mi się, że osoba gruba jest w parze z osobą szczupłą, bo uważam, że grubi z grubymi, a chudzi z chudymi powinni się łączyć w pary i nie inaczej. Do tego wykształceni z wykształconymi, niewykształceni z niewykształconymi itp.

 • 26.03.2019 13:31  Odpowiedz na komentarz

  Większość krytykuje ten marsz tylko dlatego, że mają tam być homoseksualiści. Czyli krytykują homoseksualistów za to, że nie są hetero. Jest to prymitywne, bo nie skupia się na postulatach tego marszu, ale spłyca dyskusję do kwestii orientacji seksualnej. Homoseksualizm to nic złego, a że dzieci z tego nie ma to trudno. Nie każdy musi zakładać rodzinę i mieć dzieci, tak to już jest na tym świecie.

  26.03.2019 18:25

  Homoseksualizm to nie trend zachodni MIESZKANCU. To orientacja występująca od zawsze u ludzi. Tego się nie zmieni. Taka natura tych ludzi.

  26.03.2019 16:26

  To jest trend zachodni i dlatego jest on krytykowany. Jeśli ktoś z zachodnich granic kazał Ci zamieszkać pod mostem w racham protestu zrobiłby to? Na pewno byś był przeciwny i w tym przypadku jest tak samo. Oni chcą manipulować ludźmi by łatwiej się nimi rządziła tak jak to było za komuny człowiek pijany łatwiejszy do manipulacji

 • 26.03.2019 12:59  Odpowiedz na komentarz

  Klikłem za chociaż jestem przeciw. Po prostu jestem ciekaw jaki bedzie dym, ile zostanie samochodów, witryn sklepowych rozwalonych....

 • 26.03.2019 12:45  Odpowiedz na komentarz

  Chorzy chyba jacyś jak chcą to niech w domach się stykają parówkami

  26.03.2019 14:31

  a ty co lizesz?

 • A ilu GŁOSUJĄCYCH jest z GNIEZNa i okolic MOŻE mi KTOŚ powiedzieć??????

 • 26.03.2019 08:11  Odpowiedz na komentarz

  głosowanie za pośrednictwem platformy do której mieszkańcy Gniezna mają ograniczony dostęp ?

 • Zwykła manipulacja wynikami jakieś trolle klikając po kilka razy za poparciem. 71% za nie tak powinna wyglądać ta ankieta. To nie jest formalnością by takie marsze się odbywały!!

  26.03.2019 11:59

  Większość głosujących nie jest wgl z Gniezna tylko warszawa gdańsk...

PODOBNE TEMATY
Czy Gniezno stanie się miastem wolnym od ideologii lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów? 26 czerwca podczas Sesji Rady Miasta Gniezna samorządowcy będą głosować za przyjęciem lub odrzuceniem... Piątek, 21 czerwca 2019
Co z głosowaniem nad deklaracją "Gniezno miastem wolnym od ideologii LGBT"? Prezydent "umywa ręce" 13 kwietnia 2019 odbył się w Gnieźnie po raz pierwszy Marsz Równości. Wydarzenie to poprzedzało wiele... Niedziela, 16 czerwca 2019
Loty śmigłowcem, quady, motocykle i mnóstwo innych atrakcji już w weekend w Jankowie Dolnym! W najbliższą niedzielę, 16 czerwca, w Jankowie Dolnym odbędzie się Festyn Rodzinny. Organizatorzy przygotowali... Czwartek, 13 czerwca 2019
Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł ulicami Gniezna W weekend ulicami Gniezna przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. W wydarzeniu udział wzięło spore grono... Wtorek, 11 czerwca 2019