Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Czy komin Parowozowni runie na Galerię Piastovą? Pan Boguś reaguje!

Piątek, 22 marca 2019
  • Czy komin Parowozowni runie na Galerię Piastovą? Pan Boguś reaguje!

Pan Boguś po raz kolejny przeprowadził akcję na terenie Gniezna. Tym razem zwrócił uwagę na nieczynny komin Parowozowni oraz zagrożenie jakie on ze sobą niesie. Gdyby budowla runęła w kierunku pobliskiej Galerii Piastovej, mogłoby dojść do tragedii. Dodatkowo niedoszły radny miejski "zadbał" o ul. Składową. Na wjeździe na parking centrum handlowego wyrył kolejną dziurę w jezdni. Tym razem prawdopodobnie odpowie za zniszczenie mienia publicznego.

Do działania Pana Bogusia odniósł się radny miejski, Artur Kuczma. Zwróciliśmy się także z zapytaniem prasowym do Urzędu Miasta Gniezna. Czekamy na odpowiedź.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(22)

  • 31.03.2019 19:34  Odpowiedz na komentarz

    Czyli jak na jego dziurze zawieszenie samochodu mi się uszkodzi Wielki pan Bodziu pokryje straty?bo nie mam zamiaru pokrywac tego z wlasnej kieszeni

  • 27.03.2019 14:22  Odpowiedz na komentarz

    niech pan boguś zainteresuje się jak powstała ta galeria skoro miała negatywną opinię środowiskową. zobaczymy czy jest na tyle bystry aby skumać kto dostał w łapę???

  • 26.03.2019 19:17  Odpowiedz na komentarz

    @narodowiec -p.Bogus jest tak samo mądry i inteligentny jak ty ????????????

  • Do Pana Narodowca... Oczywiście że się odchylaja ale nie 60 metrowe proponuję zapoznać się z prawami fizyki. Natomiast co do Pana B. Proponuję odsiadke za niszczenie mienia.

    26.03.2019 23:26

    A gdzie ty studiowałeś te prawa fizyki? Jeśli coś liznąłeś to na pewno z dużymi odchyłkami-większymi niż ten komin i wiele większymi niż u Pana Bogusia.Wszyscy tutaj plujący na Pana Bogusia albo jesteście za tępi aby zrozumieć Pana Bogusia, albo liżecie tyłki sitwie SLD+PO za parę śmierdzących srebrników-bo takie są wielkie pozostałości patologi post-sovieckiej w Gnieźnie-dlatego to miasto umiera.

  • Komin wysoki na 60 metrów odchyla się o 1.5 metra Od pionu... Proponuję Panu BOGDANOWI b. Dokończyć edukację w Podstawówce!!! ten człowiek nie wie co mówi. Komin na winiarach ma 100 metrów więc przy dobrym wietrze powinien dotykać SPICHLERZy obok.

    26.03.2019 17:51

    @BARTOSZ>gdybyś miał podstawową wiedzę o budownictwie,to wiedziałbyś,że każda konstrukcja jak kominy,wieże czy punktowe wieżowce mieszkalne pracują na boki i odchylają się nawet do 1m i więcej.Tylko ty tępy baranku myślisz,że taki komin powinien się bujać na boki a on powolutku odchyla się i stoi a potem powolutku wróci do pionu.Pan Boguś jest bardzo mądrą osobą TYLKO NIE WYGODNĄ DLA SITWY SLD+PO.

  • 25.03.2019 13:58  Odpowiedz na komentarz

    Kiedy go zamkną?

  • Dlaczego nie na wszystkich komentarzy z wczorajszego dnia ? Niewygodne ?

  • 23.03.2019 21:48  Odpowiedz na komentarz

    Ukarać mandat dać to niszczenie miasta. To że są tam dziury nie oznacza że musi robić następna. Ten Pan ma problem z sobą samym i to widać.

  • 23.03.2019 21:07  Odpowiedz na komentarz

    Dobrze popieram tylko że powinien do urzędu z tym młotem wjechać i tam porządek zrobić.????

  • 23.03.2019 12:13  Odpowiedz na komentarz

    Chyba mają panowie ten sam problem - jaki ojciec taki syn

  • 23.03.2019 11:58  Odpowiedz na komentarz

    Ja bym go obciążył za to i na DZIEKANE wysłał bo jaja sobie robi

  • 23.03.2019 11:58  Odpowiedz na komentarz

    Ja bym go obciążył za to i na DZIEKANE wysłał bo jaja sobie robi

  • 23.03.2019 11:45  Odpowiedz na komentarz

    Haha zrobił dziurę na drodze w której dzior jest pełno ta droga powinna być wyremontowana i to raczej nic nie, zmieniło że zrobił kolejna

  • 23.03.2019 09:54  Odpowiedz na komentarz

    DZiura na drziurze , a akurat ktos W dziuRze Bogusia zginie :D

  • 23.03.2019 09:53  Odpowiedz na komentarz

    Nie mozna tego cpuna poprostu zastrzelic?

  • 23.03.2019 09:47  Odpowiedz na komentarz

    Niech jara wiecEj... ja bym go na dziekanie zamknal

  • 23.03.2019 09:10  Odpowiedz na komentarz

    On ma coś nie równo pod kopułą !

  • 22.03.2019 22:45  Odpowiedz na komentarz

    Ten człowiek jest chory !

  • 22.03.2019 22:41  Odpowiedz na komentarz

    Wszystko spoko, zgadzam się z Tobą, artur. JesteŚmy w tym samYm wieku, więc mówię na Ty. Ale pan wiesiek nie jest twoim rÓwnolatkiem i pomimo, ze zrobil glupstwo Szacunek mU sie chyba nalezy. Krow z nim nie pasAlEs, jak sie domyslam.

    23.03.2019 12:12

    Monika ale Ty za to powinnaś chyba zająć się tym wypasem krów

PODOBNE TEMATY
Tor do pitbike i scena plenerowa na obrzeżach miasta powstaną w ramach Budżetu Obywatelskiego Znane są już projekty, które zwyciężyły w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Gniezna.... Piątek, 21 czerwca 2019
Komunikat dot. prac nocnych przy ul. Pod Trzema Mostami W związku z realizacją ostatniego etapu projektu "Rozbudowa układu drogowego ul. Pod Trzema Mostami... Piątek, 21 czerwca 2019
Sto lat Pani Władysławy Ratajczak W Pierwszej Stolicy mieszka obecnie aż trzynaście osób, które ukończyły setny rok życia. Jedną z nich... Wtorek, 18 czerwca 2019
Dr Marian Fluder zostanie Honorowym Obywatelem Miasta Gniezna! Jak poinformowała na swoim fanpage'u radna miejska Olga Gandurska, dr Marian Fluder zostanie Honorowym... Piątek, 14 czerwca 2019