X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Uciekał motocyklem przed Policją! Zakończył jazdę na drzewie

Piątek, 22 marca 2019
  • Uciekał motocyklem przed Policją! Zakończył jazdę na drzewie

W czwartek, 21 marca, ok. godz. 14.00 w Ułanowie rozpoczął się pościg za motocyklistą. Niestety akcja zakończyła się na przydrożnym drzewie. Poszkodowany kierowca został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

Policjanci gnieźnieńskiej drogówki w trakcie patrolu zauważyli kierowcę motocykla, który przekroczył dozwoloną prędkość o 26 km/h. Mężczyzna nie reagował na sygnały nakazujące mu zatrzymanie się i zaczął uciekać. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg, który trwał aż do Janowca Wlkp. Tam mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w przydrożne drzewo.

Ustalono, że kierujący jednośladem to 39-latek ze Żnina. W trakcie pościgu prędkość motocyklisty dochodziła nawet do 200 km/h. Wielokrotnie łamał on przepisy ruchu drogowego, narażając na utratę zdrowia lub życia nie tylko siebie, ale i innych użytkowników drogi. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy na motocykl.

Na miejsce wypadku wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Zdecydowano również o zadysponowaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowanego do szpitala. Jego stan był ciężki. Sprawę prowadzi Policja ze Żnina.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 10.05.2019 14:08  Odpowiedz na komentarz

    i dobrze głupkowi bez PJ

  • 06.04.2019 23:48  Odpowiedz na komentarz

    Popierdalal jak wariat a teraz udaje niewiniątko i zbiera kasę na protezę niech napisze prawdę dlaczego stracił nogę z jakiego powodu prawdę a nie

  • 31.03.2019 22:13  Odpowiedz na komentarz

    Potencjalny morderca - cud że nikogo nie zabIł. Ucieczka przed policja od jakiegos czAsu jest przestępstwem a nie wykRoczeniem. PoliCjanci zareagowAli Prawidłowo i nawet udzieli pierwszej pomocy. A on teraz Biedaczek na proteze zbiera - Żałosne - a wystarczyło sie zatrzymać i zachować jak facet.

  • 29.03.2019 17:03  Odpowiedz na komentarz

    Przestancie bzdury pisac
    Lapac go to potrafi policja
    Moze nie gonic tylko pozostawic w spokoju
    Przeciez jadac nikomu nie zagrazal

  • 29.03.2019 08:50  Odpowiedz na komentarz

    Każdy kto nie zatrzymuje się do kontroli to dla policji bandyta, pijak lub złodziej. Wsiadając za kierownicę bez uprawnień należy zdawać sobie sprawę z konsekwencji. Jeżeli jesteście takimi kozakami to zatrzymajcie się i przyjmijcie mandat na klatę...cwaniakowanie małolatów

  • Szkoda chlopaka. Ale prawde mowiac mogl sie zatrzymac i przyJac nandat na klate. Mysle ze te pare stowek nie Jest warte zdrowia.

  • 26km/H ...
    dzielni policjanci...
    Kierowca motocykla stracil noge zagrazal tylko sobie
    Warto bylo gonic
    Ile beDzie kosztowala Renta?
    Tam gdzie konczy sie rozsadek zaczyna sie glupota

    29.03.2019 08:52

    Warto i kontolować kontrolować i jesCze raz kontrolować...

  • 25.03.2019 21:51  Odpowiedz na komentarz

    Ty Jasiu głupek jesteś. każdego szkoda. Po co gonić tak zajadle jak mają nr rej.

  • 25.03.2019 21:47  Odpowiedz na komentarz

    Przez co zagrażał innym przez policję bo jak by go nie ginili to by sobie pojechał i by się nikomu nic nie stało