Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Centrum Kasacji Pojazdów w Gębarzewie zaprasza!

Czwartek, 14 marca 2019
  • Centrum Kasacji Pojazdów w Gębarzewie zaprasza!

Centrum Kasacji Pojazdów to miejsce, gdzie w sposób legalny możesz pozbyć się swojego samochodu lub pozostawić stare części samochodowe, a także znaleźć części używane w dobrym stanie.

Stacja Demontażu
Oferujemy urzędowe złomowanie pojazdu. Wystawiamy dokumenty potrzebne do legalnego wyrejestrowania samochodu (zaświadczenie o demontażu pojazdu). Przyjmujemy pojazdy kompletne, niekompletne, skorodowane, sprowadzone z zagranicy, uszkodzone, rozbite, nie na chodzie, bez polisy OC, bez badania technicznego. Płacimy gotówką.

Sprzedaż części
Oferujemy części pochodzące ze zdemontowanych pojazdów. Zadzwoń pod nr tel. 793 308 685 - udzielimy informacji o dostępności poszczególnych elementów. Istnieje możliwość wysyłki. Oferujemy również opony zimowe i letnie oraz felgi stalowe i aluminiowe.

Sieć recyklingu pojazdów
Zgodnie z art. 11 i 11a ustawy z dnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji zapewniamy sieć zbierania pojazdów dla importerów pojazdów (autokomisów). Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i pełną obsługę umowy.
 
Zyskaj na współpracy
Odzyskaj składkę OC
Oddając samochód do kasacji możesz odzyskać składkę ubezpieczenia OC. Zapewniamy odbiór od klienta w cenie. Nie musicie płacić za przywiezienia auta. Otrzymujesz od razu gotówkę i niezbędne dokumenty. Szybko i sprawnie.

Skup części samochodowych
Prowadzimy skup części samochodowych pochodzących z napraw pojazdów. Przywieź do nas niepotrzebne części a my dokonamy wyceny i je przyjmiemy. Mechaniki pojazdowe otrzymają od nas kartę przekazania odpadu (dokument wymagany przez Inspekcję Ochrony Środowiska).

Więcej informacji pod numerem telefonu:
881 707 188

Centrum Kasacji Pojazdów
Gębarzewo (gmina Czerniejewo)
62-241 Żydowo
Tel.: 881 707 188

e-mail: centrumkasacjipojazdow@gmail.com
www.centrumkasacji.pl
Poniedziałek - Piątek: od 8:00 do 16:00
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Dołącz do "Godziny dla Ziemi WWF" 30 marca o godzinie 20.30 miliony ludzi na całym świecie zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny... Czwartek, 21 marca 2019
Dodatkowe czujniki powietrza już wkrótce w centrum miasta W ramach Państwowego Monitoringu Środowiska, jakość powietrza na terenie miasta Gniezna badana jest... Środa, 20 marca 2019
Skradzione ule odnalezione Skradzione 10 uli wraz z pszczelimi rodzinami wróciło do zmartwionego tym faktem właściciela. W sprawę... Środa, 20 marca 2019
Rozpoczął się kurs samoobrony dla kobiet W hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęły się zajęcia z bezpieczeństwa osobistego kobiet.... Wtorek, 19 marca 2019