Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Centrum Kasacji Pojazdów w Gębarzewie zaprasza!

Czwartek, 14 marca 2019
  • Centrum Kasacji Pojazdów w Gębarzewie zaprasza!

Centrum Kasacji Pojazdów to miejsce, gdzie w sposób legalny możesz pozbyć się swojego samochodu lub pozostawić stare części samochodowe, a także znaleźć części używane w dobrym stanie.

Stacja Demontażu
Oferujemy urzędowe złomowanie pojazdu. Wystawiamy dokumenty potrzebne do legalnego wyrejestrowania samochodu (zaświadczenie o demontażu pojazdu). Przyjmujemy pojazdy kompletne, niekompletne, skorodowane, sprowadzone z zagranicy, uszkodzone, rozbite, nie na chodzie, bez polisy OC, bez badania technicznego. Płacimy gotówką.

Sprzedaż części
Oferujemy części pochodzące ze zdemontowanych pojazdów. Zadzwoń pod nr tel. 793 308 685 - udzielimy informacji o dostępności poszczególnych elementów. Istnieje możliwość wysyłki. Oferujemy również opony zimowe i letnie oraz felgi stalowe i aluminiowe.

Sieć recyklingu pojazdów
Zgodnie z art. 11 i 11a ustawy z dnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji zapewniamy sieć zbierania pojazdów dla importerów pojazdów (autokomisów). Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i pełną obsługę umowy.
 
Zyskaj na współpracy
Odzyskaj składkę OC
Oddając samochód do kasacji możesz odzyskać składkę ubezpieczenia OC. Zapewniamy odbiór od klienta w cenie. Nie musicie płacić za przywiezienia auta. Otrzymujesz od razu gotówkę i niezbędne dokumenty. Szybko i sprawnie.

Skup części samochodowych
Prowadzimy skup części samochodowych pochodzących z napraw pojazdów. Przywieź do nas niepotrzebne części a my dokonamy wyceny i je przyjmiemy. Mechaniki pojazdowe otrzymają od nas kartę przekazania odpadu (dokument wymagany przez Inspekcję Ochrony Środowiska).

Więcej informacji pod numerem telefonu:
881 707 188

Centrum Kasacji Pojazdów
Gębarzewo (gmina Czerniejewo)
62-241 Żydowo
Tel.: 881 707 188

e-mail: centrumkasacjipojazdow@gmail.com
www.centrumkasacji.pl
Poniedziałek - Piątek: od 8:00 do 16:00
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Przywłaszczył zestawy kosmetyczne. Kto go rozpoznaje? Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży. Do zdarzenia doszło 28 lutego 2019 roku. Kamery... Sobota, 25 maja 2019
Policjanci odzyskali 250 tysięcy złotych! To połowa skradzionych pieniędzy Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się przestępstwami gospodarczymi pod nadzorem prokuratora ze Słupcy... Sobota, 25 maja 2019
Znaleziono ciało 46-letniego mieszkańca Wrześni Policjanci z Czerniejewa ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w lesie w... Sobota, 25 maja 2019
Pożar w warsztacie samochodowym 21 maja o godzinie 6.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu na jednej z posesji... Piątek, 24 maja 2019