moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Lekarz SOR-u do swoich współpracowników: "Pewnie sobie dyplom kupiliście na Bema"

Wtorek, 12 marca 2019
 • Lekarz SOR-u do swoich współpracowników:

3 marca do Starostwa Powiatowego wpłynęła skarga na lekarza dyżurującego na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Gnieźnie. Sprawą niezwłocznie zajęła się wicestarosta.

3 marca nad ranem otrzymałam telefon, z którego dowiedziałam się, że lekarze, którzy pracowali na nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej zostali bardzo źle potraktowani przez swojego współpracownika, który pracował na SOR-ze - mówi wicestarosta Anna Jung. Dość spokojnie podeszłam do tematu, bo wiadomo, ze emocje nie działa dobrze na korzyść żadnej ze stron. Wysłuchałem jednej strony, z drugą stroną gorzej mi wyszło, ponieważ lekarz najpierw twierdził, że nic nie miało miejsca a potem sam opowiedział co zaszło. Sytuacja została wyjaśniona tak, że pan, który pracował na SOR-ze więcej razy nie będzie dyżurował. Lekarz ten zwracał się niecenzuralnie do swoich kolegów, obrażając ich w obecności pacjentów, łącznie z tym, że wypowiadał słowa, które brzmiały: „Pewnie sobie dyplom kupiliście na Bema”. Myślę, że to nie stwarza poczucia bezpieczeństwa żadnemu z pacjentów. Ta sytuacja została wyjaśniona, zostały złożone wszystkie raporty, notatki służbowe zespołu pielęgniarskiego i lekarskiego.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • 15.03.2019 19:29  Odpowiedz na komentarz

  DWA TYGODNIE TEMU ZGŁOSIŁEM SIĘ NA SOR PONIEWAŻ NIEZWYKLE CIĘŻKO PRZECHODZIŁEM GRYPĘ.MŁODY LEKARZ Z DYŻURU NIC MI NIE ZAPISAŁ I OKŁAMAŁ ŻE ON NIE WYSTAWIA L4. MYŚLĘ ŻE TEN KONOWAŁ SAM KUPIŁ SOBIE DYPLOM.KOGO WY ZATRUDNIACIE?

 • 14.03.2019 19:02  Odpowiedz na komentarz

  szkoda ze juz nie ma lekarzy z poznania...bylo kulturalnie i spokojnie

 • 13.03.2019 13:33  Odpowiedz na komentarz

  w tym starostwie nie mają poważniejszych problemów że takimi pierdołami się zajmują, naprawdę w tym szpitalu nie ma jakiejś dyrekcji co by pogoniła to towarzystwo ?

 • Od wielu lat na szczęście nie korzystam z pomocy tego szpitala więc jako niezorientowany zapytam - czy takie akcje na tym SOR to są za tej władzy ? Mam na myśli te wcześniejsze skargi od strony nie lekarzy i tu od strony lekarzy ? Tak sobie pytam żeby przypadkiem tu nie trafić w razie czego.

 • 12.03.2019 23:02  Odpowiedz na komentarz

  Początkiem BAGNA NA SOR jest całkowite zlikwidowanie IZBY WYTRZEŹWIEŃ w 2006r za prezydenta i to lekarza!Dziela z PO. Ten temat jest na siłę blokowany bo śmierdzą nim radni z PO,SLD i dr Dziel i kacyki z KPP gdzie gnojono ludzi po alkoholu w celach aresztu!!! Do dzisiaj te tępe umysły UBYWATELSKIE nie mają odwagi otworzyć nową IZBĘ WYTRZEŹWIEŃ więc bagno na SOR i KPP będzie trwało dalej !!!

PODOBNE TEMATY
Zebrali ponad pół tony nakretek dla Kornelki! W niedzielę na parkingu pod targowiskiem w Gnieźnie odbyła się zbiórka nakrętek dla Kornelii Kuczmy.... Niedziela, 24 maja 2020
Ogłoszono konkurs na dyrektora szpitala W Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się ogłoszenie o konkursie na stanowisko Dyrektora Szpitala... Sobota, 16 maja 2020
Pierwszy w Wielkopolsce oddział dla pacjentów z zaburzeniami nerwicowymi Pierwszy w Wielkopolsce oddział leczenia zaburzeń nerwicowych powstał w gnieźnieńskiej "Dziekance".... Piątek, 15 maja 2020
75-letni mężczyzna z powiatu gnieźnieńskiego zmarł z powodu koronawirusa Jak poinformował Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia... Czwartek, 14 maja 2020