Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Lekarz SOR-u do swoich współpracowników: "Pewnie sobie dyplom kupiliście na Bema"

Wtorek, 12 marca 2019
 • Lekarz SOR-u do swoich współpracowników:

3 marca do Starostwa Powiatowego wpłynęła skarga na lekarza dyżurującego na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Gnieźnie. Sprawą niezwłocznie zajęła się wicestarosta.

3 marca nad ranem otrzymałam telefon, z którego dowiedziałam się, że lekarze, którzy pracowali na nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej zostali bardzo źle potraktowani przez swojego współpracownika, który pracował na SOR-ze - mówi wicestarosta Anna Jung. Dość spokojnie podeszłam do tematu, bo wiadomo, ze emocje nie działa dobrze na korzyść żadnej ze stron. Wysłuchałem jednej strony, z drugą stroną gorzej mi wyszło, ponieważ lekarz najpierw twierdził, że nic nie miało miejsca a potem sam opowiedział co zaszło. Sytuacja została wyjaśniona tak, że pan, który pracował na SOR-ze więcej razy nie będzie dyżurował. Lekarz ten zwracał się niecenzuralnie do swoich kolegów, obrażając ich w obecności pacjentów, łącznie z tym, że wypowiadał słowa, które brzmiały: „Pewnie sobie dyplom kupiliście na Bema”. Myślę, że to nie stwarza poczucia bezpieczeństwa żadnemu z pacjentów. Ta sytuacja została wyjaśniona, zostały złożone wszystkie raporty, notatki służbowe zespołu pielęgniarskiego i lekarskiego.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • 15.03.2019 19:29  Odpowiedz na komentarz

  DWA TYGODNIE TEMU ZGŁOSIŁEM SIĘ NA SOR PONIEWAŻ NIEZWYKLE CIĘŻKO PRZECHODZIŁEM GRYPĘ.MŁODY LEKARZ Z DYŻURU NIC MI NIE ZAPISAŁ I OKŁAMAŁ ŻE ON NIE WYSTAWIA L4. MYŚLĘ ŻE TEN KONOWAŁ SAM KUPIŁ SOBIE DYPLOM.KOGO WY ZATRUDNIACIE?

 • 14.03.2019 19:02  Odpowiedz na komentarz

  szkoda ze juz nie ma lekarzy z poznania...bylo kulturalnie i spokojnie

 • 13.03.2019 13:33  Odpowiedz na komentarz

  w tym starostwie nie mają poważniejszych problemów że takimi pierdołami się zajmują, naprawdę w tym szpitalu nie ma jakiejś dyrekcji co by pogoniła to towarzystwo ?

 • Od wielu lat na szczęście nie korzystam z pomocy tego szpitala więc jako niezorientowany zapytam - czy takie akcje na tym SOR to są za tej władzy ? Mam na myśli te wcześniejsze skargi od strony nie lekarzy i tu od strony lekarzy ? Tak sobie pytam żeby przypadkiem tu nie trafić w razie czego.

 • 12.03.2019 23:02  Odpowiedz na komentarz

  Początkiem BAGNA NA SOR jest całkowite zlikwidowanie IZBY WYTRZEŹWIEŃ w 2006r za prezydenta i to lekarza!Dziela z PO. Ten temat jest na siłę blokowany bo śmierdzą nim radni z PO,SLD i dr Dziel i kacyki z KPP gdzie gnojono ludzi po alkoholu w celach aresztu!!! Do dzisiaj te tępe umysły UBYWATELSKIE nie mają odwagi otworzyć nową IZBĘ WYTRZEŹWIEŃ więc bagno na SOR i KPP będzie trwało dalej !!!

PODOBNE TEMATY
Czy Miasto sfinansuje program in vitro? Radni miejscy zaproponowali, aby samorząd finansował program in vitro. Wszystko wskazuje na to, że projekt... Czwartek, 21 marca 2019
Dzień przedsiębiorczości w gnieźnieńskiej komendzie Komendę Policji w Gnieźnie odwiedziły w środę uczennice z III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie.... Czwartek, 21 marca 2019
Auto uderzyło w drzewo! Jedna osoba w szpitalu Dzisiaj (czwartek) o godz. 15.10 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu dostawczego... Czwartek, 21 marca 2019
Pociąg potrącił człowieka? Nikogo nie znaleziono! Dzisiaj przed godz. 10.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o potrąceniu człowieka przez pociąg... Czwartek, 21 marca 2019