Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Sprawca kolizji złapany! Odpowie za kilka wykroczeń

Wtorek, 12 marca 2019
  • Sprawca kolizji złapany! Odpowie za kilka wykroczeń

Osobom poszkodowanym we wczorajszej kolizji ok. godz. 15.00 na skrzyżowaniu ulic Wrzesińskiej i Wolności w Gnieźnie udało się ustalić sprawcę zdarzenia. Teraz mężczyzna będzie miał spore problemy.

Przypomnijmy, że sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia wcześniej uszkadzając dwa auta. Poszukiwany poruszał się zielonym Mitsubishi Space Star. Miał uszkodzone dwa przednie błotniki. Po zdarzeniu kierował się w stronę ulicy Półwiejskiej. W samochodzie znajdował się kierowca oraz dwoje dzieci. Początek nr rejestracyjnego auta sprawcy to BS.

Dzisiaj osoby poszkodowane ustaliły, że mężczyzna wcześniej w pobliskim sklepie kupował alkohol. Okazało się także, że auto porzucił w lesie. Zanim jednak uczestnicy zdarzenia dotarli we wskazane miejsce, pojazdu już nie było. Udało się jednak zdobyć wyraźne zdjęcia pojazdu oraz zapis ze sklepowego monitoringu, który uwiecznił sprawcę. Policja ustaliła miejsce przebywania mężczyzny. Okazało się, że pojazd, którym się poruszał nie był ubezpieczony. Teraz odpowie za spowodowanie kolizji, ucieczkę z miejsca zdarzenia, a być może nawet za prowadzenie pod wpływem alkoholu.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(28)

  • 15.03.2019 10:51  Odpowiedz na komentarz

    czytam te komentarze i nie wierzę. Sami znawcy,mnóstwo teorii i Co jedna to inna (lepsza).Rutkowski przy was to jest słaby.

  • 14.03.2019 21:24  Odpowiedz na komentarz

    przynajmniej dzieci miałyby szanse na normalne dzieciństwo, gdzie POZNAŁyby co to poczucie bezpieczeństwa, miłość,odpowiedzialność,hierarchie wartości i gdzie rodzic byłby AUTORYTETEM.a tu co?Tu od początku demoralizacja!

    17.03.2019 12:46

    tak się składa, że pisze to mama jedynaka z ustabilizowaną sytuacją finansową i tym samym nie pobierająca żadnych dodatków od państwa w tym 500+.W dodatku jestem przeciwna 500+ zarówna dla rodzin wielodzietnych jak i rodziców JEDYNAKÓW.I nie rozumiem co to wnosi Do powyższej sprawy i braku odpowiedzialności tych rodziców.

    15.03.2019 20:51

    I pEwnie pisze to odpowiedzialna Matka pobierajaca 500+ ????????????

  • Kilka błędów w artykule. I to nie policja znalazla adres tylko dzieki uprzejmym ludziom u i FACEBOOKOWI udalo sie ustalic adres sprawcy. Policja tylko podjechala pod WSKAZANe miejsce.

  • Do paki i zakaz prowadzenia auta dozywotnio pozbawienie praw rodzicielskich taK powins byc kara a nie mandat i po sprawie hahAha

    15.03.2019 18:59

    Konfident a donosiciel to jest to samo...

    13.03.2019 19:21

    Konfident z ciebie a nie donosiciel !!!

  • 13.03.2019 13:36  Odpowiedz na komentarz

    Opieka społeczna powinna się teraz zająć tymi Dziećmi, bo współczuję im takich rodziców którzy narażają swoje dzieci na Niebezpieczeństwo. Tyle się trąbi że nie wolno zostawiać dzieci bez Opieki więc powinni się tym zająć odpowiednie władze. A panu powinno być wstyd i powinien Pan przeprosić poszkodowanych w wypadku.

  • 13.03.2019 10:08  Odpowiedz na komentarz

    Slawek, ciezko Zobaczyc ze samochod przed Toba hamuje kiedy patrzysz na przyczepke ktora nie mA
    Swiatel...

    13.03.2019 22:14

    Hhhajaja jSkoro tak twierdzisz oddaj prawo JAZDY zanim komus zrobisz krzywde. Po pierwsze zasada ograniczonego zaufania i bezpieczny odstep od poprzedzajacego POJAZDU. Tymbardziej jesli widzisz przed soba pojazd ktory moze byc niesprawny w kazdej chwili trzeba byc przygotowanym na koniecznosc szybkiej reakcji i z tym sie kazdy zgodzi.dla mnie takie tlumaczenie to proba obrony sprawcy

    13.03.2019 14:37

    Jeśli nawet nie miałby oświetlenia, to skoro kierowca z przyczepką się zatrzymał to albo BYŁo już jakiś czas żółte światło albo czerwone, i pytanie to sprawca wypadku nie zatrzymując auta chciał przejechać skrzyżowanie na czerwonym świetle? brawo!

  • 13.03.2019 09:38  Odpowiedz na komentarz

    Ten komentarz pewnie napisał sam sprawca próbuje się wybronic śmiech na Sali.

  • kupuje alkohol w sklepie tym samym ZosTAWIAJĄc dzieci same w AUCIE.Potem WSiada do auta włącza się do ruchu wymuszając pierszeństwo, w tym samym czasie pali papierosa zimą przy otwartych szybach w aucie, w którym nadal są DZIECI.Powoduje kolizje uszkadzając dwa pojazdy po czym ucieka z dwójką dzieci uszkodzonym samochodem do LASU.Zostawia auto w lesie odkręcając TABLICE.To jest wychowanie DZIeci?

  • 13.03.2019 08:27  Odpowiedz na komentarz

    skąd te informacje???
    to Sprawca kolizji nie miał ubezpieczonego auta(!!!), oboje POSZKODOWANych mieli OPŁACONe oc a nawet i AC.Pan kierujący pojazdem z przyczepą miał w pełni sprawne OŚWIETLENIE.Nawet po uderzeniu w PRZYCZEPĘ częściowo jeszcze oświetlenie działało.

    13.03.2019 21:50

    Tutaj chyba chodziło że po kolizji częściowo działało a wcześniej było wszystko ok i było dobrze Oświetlone.

    13.03.2019 17:40

    Nie czesciowo a w 100 procentach działało

  • 12.03.2019 22:06  Odpowiedz na komentarz

    Pepowina raczej już odcięta,więc skąd tak absurdalne pytanie?czytając że zrozumieniem-jechały z ojcem.

  • 12.03.2019 21:47  Odpowiedz na komentarz

    Jesli cHcecie wieDziec to ten artykul to stek klamstw i bzdur. Samochod Ktory nie mial ubezpieczenia to ten ktory zostal uderzony jako pIerwszy, w dodatku jechal z przyczepka bez swiatel wiec w takim przypadku nic dziWnego ze doszlo do kolIzji. WypowiadaCie sie tacy madrzy wszyscy a gowno wieCie ....

    13.03.2019 09:16

    Byłem świadkiem tej kolizji i wiem że pan który miał przyczepę miał ją oświetloną bo widziałem osobiście. A nie zwalnia to nikogo z tego że nawet gdyby nie była oświetlona to chyba o godz 15 widać przyczepke czy inne samochody. Ale to jest tak. Jak się jeździ pod wpływem alkoholu.i teraz pewnie będzie udawać biednego który nie może zapłacić za szkody które zrobił. I po co Ucieczka???

    12.03.2019 22:10

    No faktycznie koło godziny 15 CIEZKo zauwazyc pojazd bez SWIATEL

  • 12.03.2019 20:56  Odpowiedz na komentarz

    A gdzie matka tych dzieci?

    13.03.2019 09:17

    Dokładnie gdzie jest matka tych dzieci nie interesuje się

    13.03.2019 08:28

    matka dzieci w dupie !!!!

  • Teraz zapewne zarejestruje się w urzędzie pracy i będzie udawał biednego, którego nie stać na pokrycie szkody. Takie prawo w polsce

  • 12.03.2019 19:46  Odpowiedz na komentarz

    A kto mu udowodni jazdę pod wpływem skoro minęła już tyle czasu. I teraz dojdzie jeszcze kara od UFG i zapłata z własnej kieszeni napraw. A jeśli chodzi o samo zachowanie kierowcy i ucieczka to powinna być też kara taka sama jak za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej

    13.03.2019 08:37

    Nikt mu nie udowodni ale teraz tak będzie odpowiadać bo gdyby nie uciekł by miał badanie alkomatem a że uciekł to już jest z góry że był pod wpływem alkoholu.

  • 12.03.2019 18:22  Odpowiedz na komentarz

    Do tego jeszcze narażenie życia i zdrowia dzieci.I dla takich cymbałów jak ów osobnik kara powinna się zaczynać od 2 lat pozbawienia wolności w górę.nie zawiasy i nie grzywna TYLKO bezwzględnie posadzić na minimum 2 latka. NIEUCHRONNOŚĆ kary więzienia BYŁA by przyzwoitym batem na takich bezmózgich jegomościów.

PODOBNE TEMATY
17 zastępów Straży Pożarnej gasiło las w Cielimowie W piątek o godzinie 13:15 jednostki Straży Pożarnej z całego powiatu gnieźnieńskiego udały się na miejsce... Sobota, 23 marca 2019
Samobósjtwo czy nieszczęśliwy wypadek? Z wieżowca wypadł mężczyzna W piątek ok. godz. 18.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o mężczyźnie, który wypadł lub wyskoczył... Piątek, 22 marca 2019
Uciekał motocyklem przed Policją! Zakończył jazdę na drzewie W czwartek, 21 marca, ok. godz. 14.00 w Ułanowie rozpoczął się pościg za motocyklistą. Niestety akcja... Piątek, 22 marca 2019
Dzień przedsiębiorczości w gnieźnieńskiej komendzie Komendę Policji w Gnieźnie odwiedziły w środę uczennice z III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie.... Czwartek, 21 marca 2019