Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Potrącenie na przejściu dla pieszych w centrum Gniezna

Wtorek, 12 marca 2019
  • Potrącenie na przejściu dla pieszych w centrum Gniezna

Dzisiaj po godz. 11.00 na ul. Chrobrego w Gnieźnie, na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia pieszego. Na miejsce wysłano Policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak udało nam się ustalić, piesza znajdowała się na oznakowanym przejściu. Kierująca samochodem marki Skoda Fabia skręcała z ul. Łubieńskiego w ul. Chrobrego, gdzie na oznakowanym przejściu potrąciła 56-letnią kobietę. Piesza ze złamaną nogą została przetransportowana do szpitala w Gnieźnie.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik, Gniezno112.pl

Napisz komentarz

Komentarze(21)

  • 25.03.2019 14:04  Odpowiedz na komentarz

    Cebuja juz po 2 zl

  • Do wszystkich znawców
    Wiemy jak w Gnieźnie działa sor pani została wystawiona z sor-u do domu z gipsem bez szczegółowych badań (więc została sama z problemem). Jeśli ktoś nie posiada wiedzy to niech zamilknie !!

  • 13.03.2019 13:55  Odpowiedz na komentarz

    Ze ,,STOPU" jechała..... ciekawe , hmm...

  • 12.03.2019 21:38  Odpowiedz na komentarz

    Ty Seba jesteś dorosłym człowiekiem? Piszesz jak mało kulturalny uczeń podstawówki. Dorosły człowiek nie wyzywa innych od dzbanów. Dorosły człowiek rozmawia rzeczowo i kulturalnie, bo jest poważny i nie zachowuje się w internecie tak jak Ty.

  • 12.03.2019 19:30  Odpowiedz na komentarz

    dla Mnie to tam pasów nie widać bo z kostki są a w niektórych miejscach jak są pomalowane to farba zdrapana że ledwo widać oszczędzają na farbie sobie biorą wysokie pensje i na farbe brakuje.to jest wasze widzimisie że musicie dużo zarabiać a człowiek w zakładzie pracy pracuje w warónkach szkodliwych dostaje małą pensje co jest w życiu najważniejsze zdrowie prawda to czemu tak mało zarabiamy.

  • 12.03.2019 17:50  Odpowiedz na komentarz

    z jaką złamaną nogą co za dzban

  • 12.03.2019 17:43  Odpowiedz na komentarz

    POTRĄCONA kobieta jest w domu więc chyba brak złamania

  • 12.03.2019 17:24  Odpowiedz na komentarz

    jakie potrącenie na przejściu widać wyraźnie gdzie jest niby przejście a gdzie ta niby ofiara leży wyskoczyła kobieta i tyle

    12.03.2019 21:35

    Seba, a nie wiesz o tym, że uderzenie samochodu w człowieka powoduje jego przemieszczenie w wyniku czego ten potrącony leży w innym miejscu, niż dokładnie w tym, w którym został uderzony przez pojazd? Takie proste rzeczy, a trzeba tłumaczyć.

  • 12.03.2019 17:08  Odpowiedz na komentarz

    A ten czytelnik niech kupi sobie dzban lepszy telefon z lepszym aparatem tak SAMO teksty napisany tutaj zwykły amator

    12.03.2019 18:09

    Seba, Ty kup sobie okulary lepiej. Zdjęcia są wyraźne.

  • 12.03.2019 17:05  Odpowiedz na komentarz

    co za kłamstwo jakie przejście dla pieszych widać wyraźnie że to było poza przejściem żenada

    12.03.2019 18:08

    To było na przejściu dla pieszych, poszkodowana osoba leży jak się wyznaczona część przejścia dla pieszych kończy. Można więc łatwo wywnioskować, że do potrącenia doszło na samym przejściu dla pieszych. Nie ma znaczenia czy idziemy środkiem przejścia, czy po prawej stronie, ale nadal na przejściu.

  • 12.03.2019 15:49  Odpowiedz na komentarz

    a sprawdzić czy pani kierujaca w tym czasie nie gmerała w telefonie

    12.03.2019 17:25

    są kamery na narożniku i będzie wszystko wiadome

  • I co brak sprostowania? wstYd? A to ,że kobieta ma nogę w gipsie ?

  • 12.03.2019 13:57  Odpowiedz na komentarz

    jakie bzdetybpiszecie czy brak wam wyobraźni.Byłem tam na miejscu.Gdzie lest ulica Sobieskiego i jak można w nią skręcić w ulicę Mieszka I????????
    Kierujaca skręciła z ul.łubieńskiego w ul.Chrobrego i walnęła przechodzącą przez pasy przy
    Empiku.
    Przyjechala karetka i zabrała ją ale policja jakoś się nie spieszyła byłem tam 15 minut i ani śladu policji więc sobie poszedłeem na apteką jest kamera

    12.03.2019 17:28

    Gdzie tam masz pasy i gdzie ta kobieta leżała zastanów się co piszesz i ty byłeś świadkiem i wszystko widziałeś

  • 12.03.2019 13:46  Odpowiedz na komentarz

    Przejście dla pieszych powinno być w białe szerokie pasy! A tam niema! By było lepiej widoczne dla kierowcy jakby co!

    12.03.2019 18:10

    Nie musi być. Jest wyraźnie widoczny znak drogowy oznaczający przejście dla pieszych. Obowiązkiem kierowcy było widzieć ten znak i się do niego zastosować.

    12.03.2019 17:32

    i dobrze mówisz a po drugie to nie było na pasach a skrecajac raczej nie jedzie się bolidem aby tak daleko od niby pasów kogoś odrzuciło to stek bzdur i szukanie sensacji przez tak zwanych reporterów i dobrych obywateli zwykłe dzbany i tyle

PODOBNE TEMATY
Zakaz stadionowy na 3 lata i 6 miesięcy ograniczenia wolności za odpalenie racy Mężczyzna, który w sobotę, 16 marca, podczas meczu Mieszka Gniezno z KKS Lech II Poznań odpalił racę... Niedziela, 24 marca 2019
Zginął młody, ambitny człowiek. To był nieszczęśliwy wypadek W piątek, w godzinach wieczornych na os. Jagiellońskim w Gnieźnie doszło do nieszczęśliwego wypadku.... Niedziela, 24 marca 2019
17 zastępów Straży Pożarnej gasiło las w Cielimowie W piątek o godzinie 13:15 jednostki Straży Pożarnej z całego powiatu gnieźnieńskiego udały się na miejsce... Sobota, 23 marca 2019
Samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek? Z wieżowca wypadł mężczyzna W piątek ok. godz. 18.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o mężczyźnie, który wypadł lub wyskoczył... Piątek, 22 marca 2019