X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Mariola Landowska dyrektorem szpitala? Była dyrektor ZGL-u przeszła do drugiego etapu

Czwartek, 7 marca 2019
  • Mariola Landowska dyrektorem szpitala? Była dyrektor ZGL-u przeszła do drugiego etapu

Komisja konkursowa zakończyła ocenę formalną złożonych aplikacji. Spośród 8 kandydatów na stanowisko Dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie, siedmioro z nich zostało zakwalifikowanych do kolejnego etapu, tj. rozmów kwalifikacyjnych.

Kandydaci, którzy spełnili wymogi formalne, w kolejności alfabetycznej:
  • Mariola Landowska
  • Anna Nowak
  • Zbigniewa Anna Nowodworska
  • Michał Ogrodowicz
  • Grzegorz Sieńczewski
  • Tadeusz Teterus
  • Iwona Wiśniewska

Do dnia 29 marca 2019 roku Komisja konkursowa powołana do przeprowadzenia postępowania konkursowego na stanowisko Dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie winna zakończyć swoje prace, wyborem kandydata który będzie rekomendowany Zarządowi Powiatu Gnieźnieńskiego na przedmiotowe stanowisko.
 

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 11.03.2019 19:38  Odpowiedz na komentarz

    ta pani nie ma pojecia i wyksztalcenia do tego stanowiska ale ma brata ksiedza ktory ma uklady i zalatwi siostrze stanowisko

  • 10.03.2019 20:04  Odpowiedz na komentarz

    DzIwna kobieta. Żaden fachowiec. Wielkie zero.

  • 08.03.2019 17:23  Odpowiedz na komentarz

    Oby nigdy nie została DYREKTOREM.Rozlozyla Lokalowke na łopatki WIndujac czynsze

  • 08.03.2019 13:05  Odpowiedz na komentarz

    TO BYŁBY CZARNY DZIEŃ DLA GNIEZNA! Gdyby Landowska na dyrektora szpitala to pewnie Krawczyk na zastępcę? Młodzi i starsi mieszkańcy Gniezna>pakować manatki i wypieprzać z tego białoruskiego miasta! Bezdomni na dworcu Berlin ZOO będą mieli lepszą opiekę medyczną! TAKIE SĄ EFEKTY DEMOKRACJI ZE SZTUCZNĄ OPOZYCJĄ jaką przez wiele lat był PiS z judaszem DOLATĄ na czele a reszta PiS nie wiele lepsza!

  • 08.03.2019 13:01  Odpowiedz na komentarz

    Pani LAndowska powinna wziąć na zastępców krawczyka i śrubę. Będą wtedy razem zarządzać szpitalem tak jak kamienicą w 2013 i znowu będzie wesoło

  • 08.03.2019 11:59  Odpowiedz na komentarz

    Coś strasznego co to za wybór Landowska w urzędzie nie umiała ani rozmawiać ani zachowywać się . Miałam do czynienia z tą panią na zebraniach to było naprawdę żenujące. Cieszę się ,że już nie pracuje w urzędzie ale teraz szpital....

  • 08.03.2019 11:59  Odpowiedz na komentarz

    Coś strasznego co to za wybór Landowska w urzędzie nie umiała ani rozmawiać ani zachowywać się . Miałam do czynienia z tą panią na zebraniach to było naprawdę żenujące. Cieszę się ,że już nie pracuje w urzędzie ale teraz szpital....

  • 08.03.2019 11:31  Odpowiedz na komentarz

    Kobieta która nie ma pojęcia o niczym ma kierować szpitalem !!!!! Kpina z ludzi. Jej koronnym dokonaniem JEst targowisko na ul. Warszawskiej - prymitywa i bubel za wielkie pieniądze. Na starym targu woda lała się na głowy klientom i na tym też pada. Rolety od boksów powgniatane nie nadające się do tego typu obiektów. Brak ogrodzenia przed wandalami - zniszczeń masa. Boże chroń gniezno od tej baby.

  • 08.03.2019 10:37  Odpowiedz na komentarz

    No dr. hen już rządzi na chirurgii, reszta tak samo wróciła i zaczyna się. Sami wybraliście władzę w powiecie to macie. Było lepiej , Gniezno było w telewizji operacje raka piersi, to teraz wrócimy do tego co umieją najlepiej. Wiadomo czego...

  • 07.03.2019 22:31  Odpowiedz na komentarz

    Niestety zniszczą wszystko to, co k. Bestwina stworzył

  • 07.03.2019 22:28  Odpowiedz na komentarz

    Reszta nie lepsza. A ten pan Teterus??

  • 07.03.2019 21:18  Odpowiedz na komentarz

    Brak słów!!!!! Szok!!!! Ta osoba????!!!!

  • 07.03.2019 20:49  Odpowiedz na komentarz

    Pani Landowska nie miała podejścia do ludzi a wy jej chcecie dać rządzić szpitalem to będzie gorsze niż by Hitler rzadzil

PODOBNE TEMATY
Kolejny wypadek na skrzyżowaniu ulic Fabrycznej, Roosevelta i Podkomorskiej Dzisiaj przed godz. 11.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych... Czwartek, 22 sierpnia 2019
Osobówka zepchnięta z drogi przez ciężarówkę! W wypadku ucierpiały dzieci W środę ok. godz. 13.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu samochodu ciężarowego z osobowym... Czwartek, 22 sierpnia 2019
Dachowanie między Osińcem a Szczytnikami Duchownymi! Auto staranowało ogrodzenie posesji! We wtorek ok. godz. 21.30 służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego na... Środa, 21 sierpnia 2019
Podsumowanie akcji "Alkohol i narkotyki"! Dwóch kierowców na "podwójnym gazie" Na drogach powiatu gnieźnieńskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "Alkohol i Narkotyki".... Środa, 21 sierpnia 2019