Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zrzućmy się na Pierwszy Marsz Równości w Gnieźnie!

Czwartek, 7 marca 2019
 • Zrzućmy się na Pierwszy Marsz Równości w Gnieźnie!

Za nieco ponad miesiąc w Gnieźnie odbędzie się pierwszy w historii miasta Marsz Równości. Hasłem wydarzenia jest "Gniezno - Pierwsza Stolica Równości". Właśnie ruszyła internetowa zbiórka środków na organizację gnieźnieńskiego marszu.

Do Pierwszego Marszu Równości w Gnieźnie został nieco ponad miesiąc. Poza głównymi organizatorami, którymi są młodzi ludzie z Pierwszej Stolicy oraz działacze i działaczki społeczne, dołączyć może każdy, komu bliskie są wartości akceptacji, równości i tolerancji. W czwartek (7.03) ruszyła zbiórka internetowa funduszy na realizację tego ważnego i potrzebnego miastu wydarzenia. Chcemy zebrać 3 000 złotych w akcji crowdfundingowej na podstawowe, ale jednocześnie bardzo ważne aspekty Marszu. Pieniądze zostaną przeznaczone na:
 • na promocję wydarzenia na plakatach, bilbordach czy ulotkach.
 • materiały dekoracyjne i papiernicze potrzebne do wykonania transparentów i ozdobienia sali dla afterkowej imprezy.
 • pamiątkowe przypinki, wlepki itp.
 • Pamiątkowe gadżety-niespodzianki
 • platformę z nagłośnieniem
 • materiały eksploatacyjne dla platformy z nagłośnieniem
 • baner czołowy dla Marszu z naszym hasłem „Gniezno - Pierwsza Stolica Równości”
 • artystki i artystów muzyków w czasie marszu i na imprezie pomarszowej
 • koszty transportu ludzi i materiałów
 • wyprodukowanie i rozpowszechnianie materiałów video zapraszających na marsz

Organizatorzy i organizatorki działają społecznie i nie pobierają wynagrodzenia. Jest to ich wkład w przygotowanie Pierwszego Marszu Równości w Gnieźnie. Liczy się każda złotówka i za każdą będziemy bardzo wdzięczni.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/2n7ccb
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(24)

 • 12.04.2019 07:54  Odpowiedz na komentarz

  Średniowiecze, zacofanie, żenada i wstyd. pbudź się polsko! jesteś 500 lat za reszta cywilizowanego świata

 • 06.04.2019 13:09  Odpowiedz na komentarz

  Ja nie dam nic. Nie popieram tego typu imprez nie są zgodne z moimi poglądami. Ja nie manifestuję publicznie swoich orientacji i nie interesuje mnie to jaką kto ma. Jest to jego sprawa i jeśli nikomu nie narzuca się z tym To niech żyje jak mu wygodnie.

 • 04.04.2019 21:49  Odpowiedz na komentarz

  HAHAHA????????????????????jeszcze płacić za takie gówno.Wstyd.Chcą aby ich traktować z szacunkiem ale oni nie mają szacunku do ludzi którym zbiera się na wymioty na samą myśl ze facet z facetem a dziewczyna z dziewczyną uprawiają seks.
  Fuj,fuj,fuj

 • łamanie konstytucji to pozwalanie na afiszowanie się osób lgbt z zaburzeniami osobowości. nikt nam nie będzie mówił jak mamy żyć w naszym kraju a na pewno nie mniejszość która obraża wartości chrześcijańskie. nie wolno pokazywać dzieciom że jest coś takiego jak bycie homosiem. sorros żyd wam płaci by wymazać w polsce narodowość. wara od stolicy chrześcijaństwa! rozgonimy to tow. koniec z tym !!!!

 • wyjdźcie tylko na ulice w gnieźnie to się przekonacie że nie będziecie plugawić tradycji i indoktrynować dzieci. one nie będą was oglądać. bóg stworzył kobietę kobietą i mężczyzne mężczyzną i nie obchodzi nas że tworzycie sobie pojęcia. to walka z kościołem i religią która jest fundamentem naszej konstytucji. a w tym miejscu ją łamiecie. sodomia jest zakazana.

 • 13.03.2019 08:47  Odpowiedz na komentarz

  Super pomysł z tym marszem. W końcu budzik z grobelnym będą mogli na oczach mieszkańców wejść w ślinę zaproscie jeszcze Kaczyńskiego mu to co nie jeden w dupe wejdzie

 • 12.03.2019 06:40  Odpowiedz na komentarz

  Nie ma opcji grosza nie dam. Niech Ci LUDZIE.Sobie spokojnie żyją. Nie przeszkadzają. Ale coś takiego?! Wstyd mi za władzę miasta

 • 11.03.2019 09:45  Odpowiedz na komentarz

  Super! Cieszę się że w końcu w Gnieźnie też taki marsz się odbędzie! Jestem hetero, ale szanuje ludzi i ich orientację. Nie można nikomu mówić kogo ma kochać!
  Brawo dla organizatorów!

 • 09.03.2019 23:57  Odpowiedz na komentarz

  I WLAśNIE PRZEZ TAKIE KOMENTARZE POTRZEBNY JEST MARSZ RÓWNOŚCI, DO SKUTKU AŻ WBIJECIE SOBIE DO GŁOWY TO ŻE ISTNIEJE WIĘCEJ NIŻ JEDNA ORIENTACJA I TO NIE JEST WINA TYCH LUDZI ŻE TACY SIĘ URODZILI, MAJĄ PRAWO DO MIŁOŚCI JAK KAŻDY INNY. brawo panie prezydencie!

 • 09.03.2019 19:48  Odpowiedz na komentarz

  KTOŚU! Wrogu wszystkiego. Czy to tylko twoja POZA! A jak tobie urodzi się jak mówisz,, PEDAŁ,, albo,, LESBA,,! CO wtedy? Będą mieć jakieś Prawa? Będziesz JE Kochać? Czy wyrzucisz z domu.

 • 09.03.2019 17:42  Odpowiedz na komentarz

  No i powstanie gniezno miasto o jeszcze wiekszym naterzeniu pod wzgledem przestepczym , gniezno , a w szczegolnosci dzielnica taka jak TAJWAN i nie tylko JESZCZE BARDZIEJ POBUDZI SIE AGRESJA , --- Pobicia , kradzierze , bo wiadomo iz wiekszosci pedalow , gejow , no coz sa zbyt LATWO WIERNI. Beda miec jeszcze wieksza swobode , do kradzierzy

 • 09.03.2019 13:54  Odpowiedz na komentarz

  I tutaj droga otwarta do decyzji Prezydenta , bo jesli faktycznie DOPUSCI DO TEGO ULICZNEGO BUREDLU , to nie bedzie naprawde mial czego szukac w Gnieznie. Gniezno , jako piersza stolica Polski , a tu miala byc zgoda i dopuszczenie , do takiego czyny i to przez PREZYDENTA ???!!! WARA PEDALY OD GNIEZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  09.03.2019 15:00

  Ktosiu, jeśli organizatorzy tego zgromadzenia dopełnią wszystkich formalności to Prezydent musi wydać zgodę na ten marsz. Tu nie mają znaczenia kwestie światopoglądowe, ale przepisy prawa, a te nic nie mówią na temat orientacji seksualnej. Ważne, żeby wymagania formalne spełnić i przestrzegać prawa, wtedy decyzja będzie wydana, bo musi.

 • Prezydent miasta jak.wyda zgodę jest ostatnią kadencję i raczej nie ma czego szukać w Gnieźnie i 100Km od Gniezna. Ludzie zapamiętają.

 • 08.03.2019 20:15  Odpowiedz na komentarz

  Ta zbiórka to próba Wyłudzenia!!! A do tego punkt że na transport ludzi??? Z całej Polski chcecie tęczowe bydło Zawieźć ??? Po taniosci można... Towarowym!!! ????????????

 • 08.03.2019 09:28  Odpowiedz na komentarz

  Czy coś złego jest w tym, że np: chłopak zakocha się w chłopaku, albo dziewczyna w dziewczynie? Każdy ma prawo do miłości. Wiadomo, że z takich związków dzieci nie będzie, ale kto powiedział, że każdy musi mieć dzieci? Argument, że pary homoseksualne nie mogą mieć dzieci i nie powinny wcale być parami to bezsensowny argument. Bezpłodne małżeństwa też nie mogą mieć dzieci i też trzeba je piętnować?

 • 08.03.2019 08:43  Odpowiedz na komentarz

  Nie ważne czy jestem za czy przeciw, ale Ludzie dlaczego mylicie homoseksualizm z pedofilią?

 • Nie dla marszu w naszym mieście. Nie chce by dzieci oglądały takie chore MARSZE. I nawet niech nie próbują w szkole uczyć o tym bo już chodzą głosy, że w niektórych placówka uczą tego chorego stanu umysłu. Cpnajmniej 80 % mieszkańców jest przeciwna takim manifestacją. To nie prezydent powinien decydować o jego legalności A ludzie.

 • 08.03.2019 01:26  Odpowiedz na komentarz

  Kogoś chyba Pogięło...pochwała ZBOCZENIA?!

 • 07.03.2019 21:41  Odpowiedz na komentarz

  Czy was juz pogielo !!! Normalna rodzina chlopak i dziewczyna !!!!

 • Marsz to super sprawa ale w Gnieźnie to chyba nie przejdzie,bylem juz na wielu marszach w większych miastach i tam tego typu inicjatywy były zakłocane przez proste umysły, dla których postrzeganie ludzi "innych,, jest czymś obcym. Widząc ludzi z Gniezna szczególnie z okolic Tajwanu szczerze wątpię że ten marsz równości przebiegnie w super atmosferze. Ale cóż czas pokaże, może pokażą klasę

  08.03.2019 11:25

  Inżynierze serwisu, a pary heteroseksualne całujące się na ulicach to nie jest zboczenie? Owszem jest! Takie rzeczy to tylko w domach, a nie że chłopak i dziewczyna się całują i mizdrzą na ulicach, albo w szkołach.

  07.03.2019 22:19

  Nie proste umysly tylko normalne umysly. I wlasnie dlatego, ze sam sie wywyzszyles przyznajac sobie status lepszego umyslu, a gardzac prostym umyslem, na tej samej zasadzie gardze pedalami. Skoro ty mozesz, moge i ja. Mam nadzieje, ze ten marsz rozniosa w drobny pyl.

  07.03.2019 22:11

  proste umysły?? Co ja mam popierać Zboczenia seksualne? jaka to norama facet z facetam lub oswrotnie baba z babą? masz szanować zboczenia seksualne?? tak to nie jest normalne! jak ktoś jest zboczony to niech siedzi cicho w domu i się sam zadowala a nie wychodzi na ulice i demoralizyje innych. Zrzutka na to jest nie na miejscu. Nie mieszkam na tajwanie mam rodzine i dzieci a sam złapał bym kamieiń

PODOBNE TEMATY
Rośnie popularność wirtualnych kasyn Większość osób przywykła do standardowych automatów do gier w kasynach lub innych punktach. Zmiana w... Poniedziałek, 1 lipca 2019
Znalazł flagę Polski i ... przywiązał ją do śmietnika Podczas wczorajszej procesji w trakcie oktawy Bożego Ciała przy ul. Sobieralskiego w Gnieźnie z jednego... Piątek, 28 czerwca 2019
Gniezno nie będzie miastem wolnym od ideologii lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów Dzisiaj Rada Miasta Gniezna odrzuciła deklarację "Gniezno miastem wolnym od ideologii LGBT". Środa, 26 czerwca 2019
Czy Gniezno stanie się miastem wolnym od ideologii lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów? 26 czerwca podczas Sesji Rady Miasta Gniezna samorządowcy będą głosować za przyjęciem lub odrzuceniem... Piątek, 21 czerwca 2019