Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Po raz drugi pokonać SMS ZPRP II Płock

Środa, 13 lutego 2019
  • Po raz drugi pokonać SMS ZPRP II Płock

W środę piłkarki ręczne MKS-u PR URBIS Gniezno rozegrają zaległy mecz ligowy z SMS ZPRP II Płock. W pierwszej rundzie podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka wygrały z tym zespołem 32:24 (12:11). Wierzymy, że także i tym razem pokonają ekipę z Płocka.

MKS PR URBIS Gniezno jest obecnie szóstym zespołem pierwszoligowych zmagań. Dotychczas drużyna z pierwszej stolicy Polski zapisała na swoim koncie dziewięć zwycięstw i cztery porażki, co daje łącznie 27 punktów. SMS ZPRP II Płock z dorobkiem 18 "oczek" plasuje się w tabeli na miejscu ósmym. Póki co ekipa ta zainkasowała sześć triumfów oraz trzy przegrane.

Gnieźnieńsko-płocka potyczka będzie meczem w ramach 14. kolejki I ligi kobiet gr. A. Pierwotnie spotkanie to miało odbyć się w weekend 2-3 luty. W 13. kolejce SMS ZPRP II pokonał na domowym parkiecie z Drwęcą Novar Lubicz 36:31, z kolei MKS PR URBIS przegrał na wyjeździe z SPR Samborem Tczew 22:26. Środowe spotkanie będzie zatem dla gnieźnianek okazją do rehabilitacji za to niepowodzenie.

Najskuteczniejszą zawodniczką w ekipie SMS ZPRP II Płock jest Julia Dworniczuk, która w dziewięciu spotkaniach zdobyła 52 bramki. W drużynie z Gniezna najwięcej trafień wywalczyła dotychczas Jagoda Linkowska - na listę strzelczyń wpisywała się 83-krotnie. To siódmy wynik w zestawieniu strzelczyń I ligi kobiet gr. A.

Serdecznie zachęcamy do pojawienia się na środowym spotkaniu i dopingowania gnieźnieńskich piłkarek ręcznych. Mecz odbędzie się w nowej hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki przy ulicy Sportowej 3, a jego początek zaplanowano na godzinę 19:30.

Ceny biletów kształtują się następująco:
  • normalny: 8 zł.
  • ulgowy: 4 zł (przysługuje uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom.
  • dzieci i młodzież do lat 12: wstęp wolny.
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Karczew zdobyty! J. Linkowska przekroczyła magiczną granicę W niedzielę piłkarki ręczne MKS-u PR URBIS Gniezno pokonały na wyjeździe MKS Karczew 30:29 (15:10).... Poniedziałek, 18 marca 2019
Wysokie zwycięstwo MKS PR URBIS Gniezno w starciu z ChKS PŁ! W sobotę MKS PR URBIS Gniezno wysoko pokonał przed domową publicznością ChKS PŁ 27:14 (12:8). Szczególnie... Niedziela, 3 marca 2019
Zainkasować kolejny triumf i piąć się w górę tabeli Po udanym występie w Płocku, czas na kolejny pojedynek z udziałem MKS-u PR URBIS Gniezno. Tym razem... Czwartek, 28 lutego 2019
MKS PR URBIS lepszy od lidera. Ważne 3 punkty na trudnym terenie W środę MKS PR URBIS Gniezno pokonał na wyjeździe SMS ZPRP I Płock 27:24 (13:9). Dzięki temu triumfowi... Czwartek, 28 lutego 2019