Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wyjątkowe benefity dla pracowników

Poniedziałek, 11 lutego 2019
  • Wyjątkowe benefity dla pracowników

Prywatna opieka medyczna czy karnety na siłownię to bardzo popularne pozapłacowe korzyści oferowane przez pracodawców. Jednak, by przyciągnąć uwagę nowych osób oraz w wyjątkowy sposób nagrodzić obecnych pracowników - niektóre firmy decydują się na nietypowe rozwiązania!

Miejsce do spania
Leżakowanie i drzemki nie są zarezerwowane wyłącznie dla dzieci w przedszkolach - istnieją firmy, które oferują taką możliwość swoim pracownikom. I to w trakcie pracy!
Krótki, kilkunastominutowy sen może mieć zbawienny wpływ na jakość i efektywność wykonywania obowiązków służbowych. Jedną z firm, która zdecydowała się na stworzenie w swoich biurach przestrzeni do spania jest m.in. Google.

Pokoje gier i zabaw

Pomieszczenia ze sprzętem do gry w bilard czy ping-ponga lub możliwość pogrania na konsoli podczas przerwy w pracy to rzadko spotykane, ale jednak realne korzyści oferowane w firmach. Pokoje do gier i zabaw stworzone z myślą o pracownikach znajdziemy m.in. w firmie Google.

Darmowe jedzenie i pyszna kawa
Owocowe posiłki w wybrane dni tygodnia lub zapewnione świeże i smaczne śniadania to kolejne benefity warte uwagi. Pracownicy nie muszą tracić czasu oraz pieniędzy na przygotowanie posiłku do pracy - taką możliwością cieszą się osoby z firmy Pracuj.pl. Nietóre zakłady decydują się również na zapewnienie pracownikom pysznej, wyjątkowej kawy serwowanej przez profesjonalnych baristów!

Deputat piwny
Z taką propozycją do obecnych oraz nowych pracowników wychodzą kompanie piwowarskie. Czym jest deputat piwny? To nic innego jak regularnie otrzymywane od pracodawcy darmowe piwo. Najczęściej taki prezent otrzymuje się raz w miesiącu i może to być zgrzewka, beczułka albo cała skrzynka (24 butelki) pełna złocistego trunku.

Dofinansowanie transportu
Niektórzy pracodawcy decydują się na dofinansowanie transportu dla swoich pracowników lub nawet całkowity zwrot kosztów dojazdu do i z pracy! Również pieniądze wykorzystane na wynajęcie parkingu przed biurem firmy mogą zostać zwrócone. Jest to benefit, który z pewnością docenią pracownicy dużych i ruchliwych miast.

Praca w towarzystwie czworonoga
Nietypową, ale jakże ciekawą możliwością jest praca ze swoim czworonożnym pupilem u boku. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy nie muszą obawiać się dezycji o przyjęciu pod swój dach psa lub kota i pozostawieniu go samego w domu na wiele godzin. Co ciekawe, znaczna część czworonogów przychodzących ze swoimi właścicielami do pracy pochodzi z adopcji ze schronisk.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Wielkopolska Izba Gospodarcza podpisała porozumienie z Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych Wielkopolska Izba Gospodarcza podpisała porozumienie z Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych (KIiOG)... Poniedziałek, 22 lipca 2019
"Uważam, że udało nam się osiągnąć sukces" W piątek wiceprezesi Wielkopolskiej Izby Gospodarczej spotkali się z przedsiębiorcami działającymi na... Poniedziałek, 15 lipca 2019
Nagrodzono 25 firm z terenu powiatu gnieźnieńskiego 18 lat historii, 10. edycja konkursu, 25 laureatów w 8 kategoriach konkursowych, zatrudniający blisko... Sobota, 15 czerwca 2019
Od pomysłu do finansowania - młodzież uczyła się o nowych technologiach Miniony tydzień był bardzo intensywny dla Wielkopolskiej Izby Gospodarczej w Gnieźnie. Największym przedsięwzięciem... Wtorek, 28 maja 2019