Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Bonusy dedykowane na zakłady bukmacherskie 2019

Piątek, 18 stycznia 2019
 • Bonusy dedykowane na zakłady bukmacherskie 2019

Mamy początek nowego 2019 roku, warto zatem po krótce podsumować legalnych bukmacherów i ich ofertę dostępnych na zakłady bukmacherskie bonusów.

Bieżący rok przyniósł nam wzrost liczby bukmacherów aż do 15-tu legalnych serwisów na polskim rynku. Kilka serwisów nie posiada jeszcze strony internetowej i nie oferują bonusów, jednak jest już o nich głośno. Na przykład Betclic. Wszyscy gracze, którzy musieli przenieść się z tego serwisu do legalnych bukmacherów i liczyć na wysoko opodatkowane zakłady, z niecierpliwością czekali na powrót  jednego jak mawiają kolokwialnie graczy z ulubionych buków. Teraz czekają wyłącznie na "odpalenie" strony i dla umilenia gry w zakładach bukmacherskich na bonus powitalny.

Jak serwisy zdobywają nowych graczy?
Zakłady bukmacherskie swoim bonusem startowym starają się przyciągnąć nowego gracza. Jest to także możliwość dla gracza na sprawdzenie serwisu i pozwala na wyciągnięcie pierwszych wniosków.

W zakładach bukmacherskich ofertą bonusu na start za sam fakt rejestracji może się pochwalić między innymi: Totolotek, LvBet, Forbet. Zazwyczaj jest to niewielka kwota 20-30 PLN pozwalająca postawić 1-2 kupony.

Bonusy bukmacherskie na start to dobra opcja również dla bukmachera. Czasami wydane 20PLN na jednego klienta, przyniesie serwisowi wysokie zarobki w przyszłości.

Są jednak gracze, którym gra w zakładach bukmacherskich jakimkolwiek bonusem nie jest konieczna. Wykorzystują jedynie darmowy bonus na start, lub nawet otrzymują go nieświadomie, dokonując rejestracji z zachęcającej reklamy. Później wpłacają środki i nie chcąc być ograniczanym przez wymogi regulaminowego obrotu z otrzymanego na zakłady bonusu, grają wyłącznie za środki własne.

Wiadomo jest, że bukmacher może zarabiać nawet jak Ty wygrywasz i wypłacasz środki, zatem każdy postawiony przez gracza kupon może stanowić zarobek dla bukmachera. Jedyny minus dla serwisu z przyznanego bonusu, to fakt płacenia podatku za każdy postawiony kupon, również za środki bonusowe.  Dlatego też niektóre strony bukmacherskie bonusy przyznają z zastrzeżeniem, że można za nie wytypować tylko jeden kupon.

Dla kogo są przewidziane oferty bonusu powitalnego na start?
Darmowy bonus bukmacher zazwyczaj proponuje dla nowych graczy jako zachęta do rejestracji. Jednak wszelkie programy lojalnościowe również oferują w zakładach bukmacherskich bonus bez konieczności dokonywania depozytu. Są to bonusy dodawane za aktywność gracza. Zatem nie są one do końca darmowe. Jeśli wpłacasz dużo i z reguły nie masz szczęścia w grze, bukmacher może przyznać Ci pewnego rodzaju rekompensatę stosując bonus lojalnościowy.

Jakie możemy uzyskać premię do gry w zakładach od wpłaconych pierwszych depozytów?

Serwisy dodają bonusy na grę w zakładach bukmacherskich również od pierwszej, czasem nawet od drugiej i trzeciej wpłaty.

Nie jest to już do obstawiania bonus bez depozytu, jednak klasyczna premia za dokonanie wpłaty.

Totolotek dodaje bonus do 1000PLN od pierwszej wpłaty. Klasyczny bonus 100% od depozytu, z klasycznym obrotem.

Forbet dodaje na zakłady bukmacherskie bonusy od 3 pierwszych depozytów. W całości, możesz zgarnąć nawet do 1200 PLN, więc jest to wyższy bonus niż u poprzednika, jednak procentowo jest już inaczej. 1 bonus to 100% jednak jedynie do 400 PLN, drugi to już 75% również do 400 PLN, a trzeci to jedynie 50% do kwoty 400 PLN. Czyli, aby otrzymać 1200 PLN do gry w zakładach należy wpłacić aż 1740 PLN.

W Totolotku za 1000PLN otrzymamy 1000PLN i nie trzeba tutaj wyższej matematyki.

Zatem logika jest tutaj troszkę zaburzona. Czy w takim układzie Forbet oferując bonus na zakłady bukmacherskie, który kwotowo jest wyższym niż w Totolotku, bardziej opłaca się dla gracza?

Plusem jest tutaj, że nie musisz od razu wpłacać dużej kwoty, pierwszy maksymalny bonus, otrzymasz już za wpłatę 400 PLN. Zatem jeśli dalej nie jesteś zainteresowany grą u tego bukmachera nie musisz korzystać z bonusu od drugiej wpłaty lub zrezygnować z zakładów bukmacherskich.

Różnią się tutaj również obroty, w Totolotku należy dokonać obrotu depozytem +bonusem, w Forbet jedynie bonusem. Zatem sam musisz przeliczyć i zdecydować jaki bonus będzie korzystniejszy dla Twoich preferencji.

LV BET to trzeci bukmacher z najwyższym oferowanym na rynku bonusem na powitanie gracza do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Tutaj otrzymasz bonusy od dwóch pierwszych wpłat. Od pierwszej wpłaty możesz uzyskać na grę w zakładach bukmacherskich bonus do kwoty maksymalnej 1000 PLN, a od drugiej wpłaty, maksimum to 500 PLN. Są to bonusy o równowartości 100% i 50%. Zatem wpłacić musisz 2000 PLN, aby otrzymać bonus o równowartości 1500 PLN.

Obrotu tutaj dokonujemy wyłącznie depozytem, zatem jeśli przegrasz depozyt, ewentualna wygrana z bonusu jest Twoja. Niestety warunki do spełnienia w bonusie dedykowanym dla zakładów bukmacherskich nie są tutaj do końca wyraźne. Możliwym jest, że wiele osób nie skorzysta tutaj z bonusu, właśnie z powodu niejasnych regulacji, które nie ukrywajmy, zniechęcają.

Czy jednak wszystkie serwisy tak hojnie wynagradzają twoje konto do gry na zakłady bukmacherskie bonusem od pierwszego depozytu?
Niestety nie. Etoto proponuje bonus 200% aż do 100 PLN. Nie ma co śmieszkować, ponieważ bonus od drugiego depozytu to już 100% aż do 900 PLN. Czyli razem możesz zgarnąć 1000PLN, przy wpłacie 950PLN.  Obrotu dokonujemy depozytem + bonusem.

Polscy bukmacherzy dodają bonusy bukmacherskie abyśmy mogli zwiększyć budżet na grę i pozostać na dłużej. Z drugiej strony chcąc nas zatrzymać, wymagają dodatkowego obrotu depozytem lub kwotą dodaną.

Czy zatem takie bonusy zakłady bukmacherskie oferują za darmo?
Niektórym wydaje się, że bukmacher daje Ci możliwość pogrania w zakładach bukmacherskich swoim bonusem, ponieważ on się Tobie należy w zamian za dokonanie wpłaty.  Z jednej strony tak, jednak spójrzmy, jak to wygląda ze strony bukmachera.

Dlaczego należy Ci się cokolwiek od firmy, która chce na Tobie zarabiać pieniądze? Strony bukmacherskie z bonusami wychodzą do Klienta, który dokona wpłaty, jednak bonus do gry w zakładach bukmacherskich to wynagrodzenie za dokonanie obrotu, nie zaś za wpłacony depozyt. Oczywiście bukmacher liczy w każdej chwili na Twoją porażkę i obrót ma na celu umożliwienie Ci tego.

Taki tok rozumowania jest bardzo pomocny przy wyjaśnianiu jak działa Pakiet Powitalny LvBetu. Niektórzy myślą, że jeśli postawiony za środki z bonusu kupon w zakładach bukmacherskich zostanie przegrany, mogą wypłacić swój depozyt. Myślą, że jeśli przegrali, to sumarycznie nic nie dostali, więc ich depozyt nie powinien podlegać żadnemu obrotowi. I tutaj się niestety mogą rozczarować. Bonus otrzymali w zamian za dokonanie wymaganego w promocji 4x obrotu i bez spełnienia tego warunku, wypłata nie zostanie zrealizowana.

Dlatego zawsze prosimy i zachęcamy do czytania i wyjaśniania ewentualnych nieścisłości w Regulaminach promocji.

Jak znaleźć ofertę bonusową?
Legalni bukmacherzy bonusy promują na wielu stronach. Właściwie każda strona z jakiej się zarejestrujesz, może udostępnić Ci ścieżkę dla bonusów do obstawiania zakładów bukmacherskich  i dodatkowych gratisów. Bonus na start bukmacher czasami oferuje dla specjalne zarejestrowanego konta gracza z wyższą kwotą niż podaje bukmacher na swojej stronie. Czasami zatem warto szukać ofert promocyjnych na stronach opisujących bukmacherów w Polsce i tam dokonać rejestracji zgodnie z instrukcją.

Oferty bonusowe znajdziesz także na https://kodybukmacherskie.pl/darmowe-bonusy-bukmacherskie-na-start/

Zdarzają się serwisy, które dodają darmowy zakład dodatkowo dla zarejestrowanego konta gracza poprzez specjalny banner reklamowy.  Na takich bannerach możesz znaleźć kody, na przykład kod bonusowy bet at home 2018.

Jaki serwis będzie dla Ciebie odpowiedni? Musisz zastanowić się, czego oczekujesz od bukmachera i oferowanych na zakłady bukmacherskie bonusów. Wówczas przeanalizuj ofertę i wybierz najkorzystniejszą na rynku.

Należy zawsze pamiętać o tym, iż wszelkie formy progresji, zwiększania stawki absolutnie nie są pomysłem na zwiększenie szans na wygraną. Jest to prosta droga do bankructwa. Wcześniej czy później nadejdzie seria przegranych, dlatego odpowiednie zarządzanie kapitałem jest bardzo ważne. Powtórzymy się jeszcze raz, należy pamiętać, aby nigdy nie postrzegać wnoszenia wyższych stawek w zakładach bukmacherskich, jako czynnika, który zwiększa szanse na wygraną.

Zgodnie z wymogami ustawowowymi, zamieszczamy informacje o możliwych konsekwencjach udziału w nielegalnych grach hazardowych.

Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce to znaczy posiadających, wydane przez polskie Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych, zwanych zwyczajowo zakładami bukmacheskimi przez sieć internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną.

Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

Komunikat o ryzyku związanym z uczestnictwem w zakładach bukmacherskich

Należy także pamiętać, że uczestnictwo w leglanych zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich:
 • nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę
 • nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze
 • zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami
 • nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy
 • grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Symptomy uzależnienia od hazardu mogą się ujawnić m.in. poprzez: silną i trudną do odparcia chęć zagrania, utratę kontroli na ilością czasu i pieniędzy przeznaczanymi na grę, poczuciem winy związanym z uczestniczeniem w grze, wydawaniem większej części lub wszystkich pieniędzy na grę, pożyczaniem pieniędzy w celach przeznaczenia pożyczki na uczestnictwo w grach hazardowych, traktowaniem gry jako ucieczki od pozostałych problemów życiowych, utratę zainteresowania rodziną, znajomymi lub innymi rozrywkami.

W Polsce przybywa legalnych bukmacherów, w styczniu 2019 są to następujące podmioty:

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:
 1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze (KRS: 0000182607, NIP: 782-22-80-615, REGON: 634526323) - zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 3. Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 4. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;
 7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;
 8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.
 9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
 10. BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
 11. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
 12. Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505)– zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017
 13. Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (KRS:0000623608; NIP:54721618; REGON: 364718161) - zezwolenia z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017
 14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 (KRS:0000358998; NIP: 1132805190, REGON: 142435268) - zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

Jedynie podmioty wymienione na niniejszej liście posiadają zezwolenia na oferowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Zawsze warto pamiętać o tym, iż interes firmy bukmacherskiej jest rozbieżny od interesu gracza. Bukmacher utrzymuje się z marży bukmacherskiej, dlatego często zachęca graczy do wnoszenia zakładów akumulowanych, które charakteryzują się wysokim poziomem marży. Tzw. „darmowe” bonusy na start nie są za darmo, gdyż bukmacher pozyskuje bazy mailingowe oraz teleadresowe, kolejnym krokiem będzie zawsze podjęcie próby skłonienia gracza do złożenia pierwszego i kolejnych depozytów.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
196 tys. zł "zdrapane" w gnieźnieńskiej kolekturze! 196 tys. zł, czyli 100 tys. zł wypłacane jednorazowo oraz 3 tys. zł wypłacane przez 32 miesiące - tyle... Wtorek, 25 kwietnia 2017
Mieszkaniec Trzemeszna wygrał milion złotych w Lotto! O tym, że warto dołożyć złotówkę do zakładu Lotto i tym samym pomóc swojemu szczęściu przekonał się... Sobota, 18 lutego 2017
SuperKUMULACJA Lotto rozbita! Ponad 10 milionów złotych w Gnieźnie! Po sobotnim losowaniu Lotto 10 471 461,80 złotych trafiło do Gracza, który zagrał w kolekturze przy... Poniedziałek, 31 października 2016
Tenisowa galaktyka Jeszcze dobrze nie opadły emocje po wielkim sukcesie Agnieszki Radwańskiej w Singapurze, a już fani... Wtorek, 24 listopada 2015