X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Oferta wyprzedażowa w nowym salonie Hyundai Szpot. Nowy Salon. Twoja Przestrzeń. Większe Możliwości

Piątek, 18 stycznia 2019
  • Oferta wyprzedażowa w nowym salonie Hyundai Szpot. Nowy Salon. Twoja Przestrzeń. Większe Możliwości

Hyundai Szpot zaprasza do odwiedzenia swojego nowego Salonu i zapoznania się z aktualną ofertą wyprzedażową dotyczącą aut wyprodukowanych w 2018 roku.

Atrakcyjną ofertą wyprzedaży zostały objęte między innymi Nowy i20, i30, IONIQ Hybrid, Nowa KONA, Nowy TUCSON oraz SANTA FE Nowej Generacji. Propozycja marki Hyundai, w zależności od modelu, może objąć trzy elementy: promocję gotówkową, premię za odkup aktualnie użytkowanego samochodu oraz ubezpieczenie. Klient może zyskać do 13 000 zł*.

W ramach wyprzedaży dla Klientów indywidulanych, miejski Nowy Hyundai i20 z roku modelowego 2019 i roku produkcji 2018 dostępny jest z upustem w wysokości 6 000 PLN i premią za odkup wynoszącą 2 000 PLN. Wybierając model i30 Hatchback, Klient może zyskać aż do 9 700 PLN, dzięki promocji gotówkowej w wysokości do 7 700 PLN, oraz premii 2 000 PLN za odkup obecnego samochodu.

W przypadku modelu KONA Klient otrzymać może upust do 7 000 PLN oraz premię za odkup w wysokości 2 000 PLN. Natomiast w przypadku modelu IONIQ Hybrid rabat wynosi aż 14% od ceny podstawowej samochodu. Maksymalny upust na model Nowy TUCSON z roku modelowego 2019 i roku produkcji 2018 wynosi do 10 000 PLN, a premia za odkup 2 000 PLN. Z kolei na model SANTA FE Nowej Generacji z roku modelowego 2019 i roku produkcji 2018 obowiązuje upust w wysokości do 10 000 PLN oraz premia za odkup aktualnie użytkowanego samochodu 3 000 PLN.

Wszystkie wyżej wymienione modele dostępne z 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów** oraz, poza modelem IONIQ Hybrid, z promocyjnym ubezpieczeniem 2,99% ceny samochodu przez rok.

Szczegóły oferty dostępne na stronie https://szpot.hyundai.pl/ oraz w salonie Hyundai Szpot.

* Prezentowane w reklamie ceny „od” są rekomendowanymi cenami detalicznymi i mogą być zmienione przez Dealera. Maksymalna suma korzyści 13 000 zł dotyczy modelu Santa Fe wyprodukowanego w 2018 roku i składają się na nią upust 10 000 zł oraz premia za odkup używanego samochodu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai w wysokości 3000 zł. Promocja obowiązuje od 01.01.2019 do odwołania lub wyczerpania zapasów i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Promocja nie wyłącza innych promocji Autoryzowanego Dealera. Samochody prezentowane w reklamie mogą różnić się wizualnie od samochodów objętych promocją. Informacja nt. średniego poziomu spalania paliwa i emisji CO2 dla samochodów prezentowanych w reklamie dostępna jest na hyundai.pl.
**5-letnia Gwarancja Bez Limitu Kilometrów Hyundai dotyczy jedynie tych samochodów Hyundai, które były sprzedane Klientowi końcowemu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai na warunkach opisanych w książce gwarancyjnej. Szczegóły promocji i programu gwarancyjnego, w tym włączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

 
tekst: Informacja Prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Roczny, dwuletni, czyli znacznie tańszy, a jak nowy ... Jak nowy... i jakby tego było mało - z gwarancją fabryczną. Używany jak nowy - to nie slogan reklamowy,... Czwartek, 18 lipca 2019
Wakacje gratis, czyli letnie Road Show Suzuki Lato to nie tylko okres wypoczynku, ale też szansa na wyjątkowo korzystny zakup samochodu marki Suzuki,... Środa, 3 lipca 2019
XXVII Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot! Start już 16 czerwca Na ponad miesiąc przed imprezą ruszyły zapisy do udziału w XXVII już Rodzinnym Rajdzie Samochodowym... Czwartek, 16 maja 2019
Ostatnie godziny zapisów! Swarzędz zaprasza po niemal 200 nagród, w tym samochód "Półmetek zapisów dawno przekroczony, a na pojawienie się na liście startowej pozostało tak naprawdę... Piątek, 10 maja 2019