Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Czy dyrekcja szpitala posunęła się do kłamstw?

Środa, 9 stycznia 2019
  • Czy dyrekcja szpitala posunęła się do kłamstw?

Krzysztof Bestwina, Ewa Jachimczyk i Paweł Dopierała - w takiej kolejności "znikały" kolejne osoby ze stanowisk dyrektorów szpitala. Doprowadziło to do sytuacji, w której jednostka nie mogła normalnie funkcjonować. Ani dyrektor Bestwina, ani dyrektor Jachimczyk nie poinformowali starostwa o swoim odejściu. Poniżej krótki opis jak do tego doszło.

Dzwoniliśmy do pana dyrektora Dopierały i poinformował nas, że dyrektor Bestwina jest na zwolnieniu lekarskim i choruje na zapalenie oskrzeli i wróci w środę - mówi wicestarosta Anna Jung. 30 listopada byłam osobiście w szpitalu, gdzie w rozmowie uczestniczył pan Dopierała i pani kadrowa. Pytałam o zwolnienie pani Jachimczyk, bo to była pierwsza informacja, która do nas dotarła, że nie mamy prawdopodobnie pani dyrektor Jachimczyk. Przyniesiono akta osobowe i poinformowano mnie, że nie ma nic takiego w aktach pani Jachimczyk i, że nadal ona jest. Byłam o tyle spokojna, że mam dyrektora od spraw medycznych. Tego samego dnia również zapytałam o dyrektora Bestwinę i usłyszałam, że nadal jest on na zwolnieniu lekarskim i zostanie ono przesunięte, bo już ta środa, do której miał zwolnienie minęła. Dyrektor Dopierała powiedział mi, że gdyby była sytuacja, że dyrektor Bestwina został odwołany, o czym my jeszcze nie wiedzieliśmy z dokumentacji, to on nie ma pełnomocnictw do sprawowania opieki nad szpitalem. Na sesji usłyszałam, że on te pełnomocnictwa ma.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 15.01.2019 23:30  Odpowiedz na komentarz

    Dziwna jakAś ta pani :-( zawziĘtość i zajadłość w jej konferencjach i wystąpieniach jest przeraŻająca ! Ona wie lepiej, ona slyszaŁa, ona wiedziaŁa, ona, ona, ona !!! Kobieto oczekujemy od ciebie np. Pomysłu na kontynuację budowy szpitala ! Głodne kawałki o braku miŻliwoŚci, kasy itp. Itd. Wciskaliście juz w latach 2011-2014 ! Teraz zwalania winy na innych już nikt nie kupi !!!

  • 14.01.2019 17:44  Odpowiedz na komentarz

    chyba nie wiesz, co to dane wrazliwe- sprawdz sobie w wikipedii. nie ujawniła zadnych danych wrazliwych.

  • 14.01.2019 17:44  Odpowiedz na komentarz

    chyba nie wiesz, co to dane wrazliwe- sprawdz sobie w wikipedii. nie ujawniła zadnych danych wrazliwych.

  • 14.01.2019 16:10  Odpowiedz na komentarz

    A pani Jung to niech siĘ szykuje na rozprawĘ za ujawnienie danych wrażliwych ! TrochĘ siĘ ZAPĘDZIŁA w swoich PODŁOŚCIACH ! Podobnie jak ze sciganiem żOny z dzieckiem dyrektora przed szkołą !!!

  • już w październiku zatem coś śmierdziało, ale oni tego nie ujawniali. A potem zrobili po kolei desant z Titanica.A teraz wciskają głodne kawałki. Nawet w Budzecie nie zabezpieczyli pieniędzy, tylko wystawili nastepny zarzad ,żeby z pustego w próżne nalewał.

  • 11.01.2019 21:17  Odpowiedz na komentarz

    Wstyd niech Tarczynska z Makohońskim za każde wypowiedziane kłamstwo oddają dietę na WOŚP. Pisowscy kłamstwo mają zapisane w genotypie partyjnym, biorą przykład z guru skazanego przez sądy za kłamstwa w kampanii, pinokia morawieckiego. Ich dyrektorzy w starostwie także kłamią jak z nut

  • 10.01.2019 20:02  Odpowiedz na komentarz

    wstrętne kłamczuchY i lenie i złodzieje i pewnie pijaki bo każdy pijak to złodziej.
    Trzeba sprawdzić, czy ten budynek szpitala jeszcze stoi bo pewnie skłamali, ze tam coś w środku jest .
    A w ogóle jakim cudem ten szpital działał z tak niekompetentna dyrekcją.
    Teraz dopiero bendzie dobże.

    14.01.2019 00:59

    ale zabolał

    13.01.2019 08:17

    pisowcy w kampanii samorządowej twierdzili,że pod koniec listopada będzie funkcjonował nowy blok porodowy i operacyjny. Nowa władza nie jest samobójcą , i gdyby miała możliwośc , to byłoby to otwarte natychmiast po objęciu stołków, tymczasem skoczek Dopierała sam mówił, że są delikatne (?????) przesunięcia i ten termin to maj 2019. Czujecie te kłamstwa wyborcze i manipulacje Dolaty,Bestwiny, Tar

    12.01.2019 13:20

    zapytaj teraz , kto robi zabiegi na państwowym sprzEcie - Gniezno jest małe.A rodziny pacjentów nie są dyskretne.

    12.01.2019 11:15

    będzie znowu można robić zabiegi na państwowym sprzęcie a w przyszłości sprywatyzować

  • 10.01.2019 20:00  Odpowiedz na komentarz

    Z Rady powiatu juz wiadomo ze pełnomocnictwa Dopieraly nikt na oczy nie widział. Wiadomo też ze Tarczynska miała możliwość wręczenia bestwinie wypowiedzenia 2 razy dnia 21 listopada osobiście. A klamała razem z Makohonskim ze to było niemożliwe bo wyjechał. Ludzie publicznie i wstydu nie mają. PiS wstyd
    Panie Makohonski kto cię wybral.oddaj mandat razem z TARCZYNSKA

  • 10.01.2019 09:36  Odpowiedz na komentarz

    Klamali nie ten jeden raz

    11.01.2019 12:49

    Za to teraz prawdę mówią buhahahaha.... popatrzymy na raczki panie GRUSZCZYŃSKI!!! Nic pan nie zrobi, rozwalicie wszystko, tylko to potraficie. Ale dobrze, ze juz na samym poczatku pokazujecie prawdziwe oblicze.

  • 10.01.2019 09:23  Odpowiedz na komentarz

    Sprawa pełnomocnictwa dla Dopieraly jest prosta do wyja snienia. Dokument pisemny z data wplywu do jego teczki personalnej powinien być w kadrach. Jeśli nie ma , to znaczy ze nie istnieje i nie istniał. Ajesli Dopierala go nosi przy sobie to znaczy ze spreparowali to w zmowie z Bestwiną potem. Czyli kolejne matactwo. Ale wszystko jest do udowodnienia.

  • 10.01.2019 09:11  Odpowiedz na komentarz

    kłamczuchy pisowskie i krętacze....

    10.01.2019 23:53

    Nie, nie tu sie michu mylisz. Po klamczuchy popaprane esbeckie świnie wrabiaja. Zacznij czytac i sluchac gdzie trzeba a nie sprzedajnych dziennikarzy.

PODOBNE TEMATY
Czy powstanie konsorcjum przewoźników gnieźnieńskich? Przedstawiciele prywatnych przewoźników spotkali się z władzami samorządowymi w celu przedyskutowania... Czwartek, 17 stycznia 2019
Jak uzyskać odszkodowanie medyczne? Samodzielnie czy z pomocą kancelarii? Chociaż wszyscy wiemy, że lepiej nie chorować, zdarzają się sytuacje niezależne od nas. Nagłe zdarzenie... Wtorek, 15 stycznia 2019
Łukasz Kaszyński p.o. dyrektora Wydziału Edukacji Informujemy, że w dniu 14 stycznia br. Pan Łukasz Kaszyński został powołany przez Starostę Gnieźnieńskiego... Poniedziałek, 14 stycznia 2019
Samorządowcy o wspólnych sprawach Szefowie wszystkich gmin z terenu powiatu, Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego oraz gnieźnieński radny Sejmiku... Poniedziałek, 14 stycznia 2019