Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Osiniec zaprasza na jazdy terenowe"

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

"Osiniec zaprasza na jazdy terenowe" - taki tytuł nadano filmowi, który pojawił się fanpage'u małej wsi pod Gnieznem. Po raz kolejny wracamy do tematu dróg w tej miejscowości.

O problemach mieszkańców Osińca pisaliśmy już w 2011 roku. O ile kwestie zalań i podtopień udało się opanować, drogi nadal pozostają w fatalnym stanie.

Poniżej linki do naszych artykułów z minionych lat:
Zalania i podtopienia zmorą mieszkańców Osińca
Drogi gminne jak w średniowieczu. Mieszkańcy uwięzieni w domach
"Lawina" skarg od mieszkańców na stan dróg gminnych
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(15)

  • 11.01.2019 17:47  Odpowiedz na komentarz

    Roszczeniowi nowobogaccy. Jak ich radna. Tylko wszystko by chcieli dla siebie. Niech sobie sami wybudują drogę. Mogli działki przy drogach kupować. Wstyd

    12.01.2019 11:57

    Ciężko pracujący,ambitni ludzie,płacący podatki od swej pracy i od swoich nieruchomości są w tym mieście nazywani NOWOBOGACKIMI. Z tego towarzysza Janusza z pewnością PZPR jeszcze nie wyszedł i jest to prawdopodobnie człowiek powiązany ze ZJEDNOCZONĄ SITWĄ GNIEŹNIEŃSKĄ z wszystkich opcji politycznych,którzy sobie asfalty poukładali a zwykłych ludzi mają w 4-literach.

    11.01.2019 19:09

    Nowobogaccy? Dlaczego?dlatego że mają dom?Bo przepraszam nie rozumiem..kiedyś wszystko było polem przypominam. A nie każdy chce mieszkać przy drodze głównej i nie dla wszystkich by takich działek starczyło. W większości tych wszystkich komentarzy tylko zazdrość niestety. My nie chcemy wszystkiego, my chcemy tylko drogi umożliwiającej dojazd do posesji. A Wstyd to takie przesiakniete jadem KOmentar

  • 11.01.2019 06:52  Odpowiedz na komentarz

    Ile w ludziach jadu i nienawiści!czyżby zazdrość o dom pod lasem? Zdecydowanie tak! P.s.droga jest gminna, a w chwili zakupu działki wyglądała zupełnie inaczej!

  • 08.01.2019 08:29  Odpowiedz na komentarz

    to nie ja chłopie

    11.01.2019 19:19

    No no, gdzie ty sie tam ladujesz?

  • A w tle widac jak kolejnI sie budują, cZyli nie Jest ta Źle.

  • 07.01.2019 23:45  Odpowiedz na komentarz

    Droga gminna czy prywatna? Bo jak gmina jej nie przejęła to problem mieszkancow tylko ;) sami musza postarac sie o droge i oswietlenie ;)

    08.01.2019 11:18

    HMMY>dobrze ruszyłeś rozumem ale szkoda,że nie do końca.Po podziale gruntów na działki bud.i wielu opłatach GMINA CZY MIASTO MAJĄ OBOWIĄZEK PRZEJĄĆ DROGI DOJAZDOWE.Ale w tym skorumpowanym dziadostwie robią z ludźmi co chcą.Niech no tylko kupi tam działkę budowlaną ktoś ze zjednoczonej sitwy (SLD,PO,PiS,prokurator,sędzia,doktor czy jakiś komendant)to nagle ZACZNĄ DROGI UTWARDZAĆ a potem asfaltować.

  • 07.01.2019 22:20  Odpowiedz na komentarz

    Na filmiku jakieś nie dokonczone budynki a o drogę płaczą, koleś w BMW też jedzie po błocie zamiast droga.... A zresztą te bmw po asfalcie ledwo jeździ

  • 07.01.2019 20:48  Odpowiedz na komentarz

    Beret ty swirze

  • 07.01.2019 19:49  Odpowiedz na komentarz

    Nie rozumiem żalu... wiedzieli gdzie się budują...

    07.01.2019 21:18

    A ty Jacku gdzie mieszkasz w kamienicy?

  • 07.01.2019 17:51  Odpowiedz na komentarz

    Na polach się pobudowali bo działki tańsze a tera zdziwieni że błoto mają.

  • 07.01.2019 17:41  Odpowiedz na komentarz

    chyba widzieli gdzie sie budowali...

PODOBNE TEMATY
Komórka burzowa nad Osińcem Tak wyglądała komórka burzowa, która dzisiaj "zawitała" nad Osińcem. Zdjęcia autorstwa Pani Marzeny. Poniedziałek, 25 czerwca 2018
Tłumy na festynie w Osińcu W weekend we wsi Osiniec odbył się Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka. Zobaczcie jakie atrakcje przygotowali... Poniedziałek, 28 maja 2018
Mieszkańcy wsi Skiereszewo toną w błocie Wieś Skiereszewo to kolejna miejscowość w naszym powiecie, w której drogi gruntowe stały się nieprzejezdne.... Czwartek, 15 marca 2018
Drogi gminne jak w średniowieczu. Mieszkańcy uwięzieni w domach W miejscowościach Osiniec i Dalki mieszkańcy borykają się z nie lada problemem. Roztopy doszczętnie... Poniedziałek, 12 marca 2018