Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Noworoczny pokaz sztucznych ogni na Winiarach

Wtorek, 1 stycznia 2019
  • Noworoczny pokaz sztucznych ogni na Winiarach

Tradycyjnie w Nowy Rok na os. Winiary w Gnieźnie odbył się pokaz sztucznych ogni. Zobaczcie jak tym razem rozbłysło niebo nad Pierwszą Stolicą.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła

Napisz komentarz

Komentarze(9)

  • 06.01.2019 21:18  Odpowiedz na komentarz

    A co mają wspólnego fajerwerki z psami , nie rozumiem są leki które można podać gdy właściciel tego nie robi jest bez duszy ! TO TAK JAK MAJĄC DZIECKO Ż CHOROBA LOKOMOCYJNA ZAKAZAĆ JECHAĆ AUTEM LUB NIE PODAĆ LEKÓW .Ale też widać tych wszystkich wielbicieli zwierząt bo pies takim jest gdy Pani ma futro na sobie i nie przeszkadza , czy też Pana który je hamburgera mordować zwierzątka bezboznicy ....

  • 02.01.2019 16:42  Odpowiedz na komentarz

    Cyrk bez zwierząt... Wigilia bez KARPIa... Sylwester bez fajerwerków... Może jeszcze oddychać zaczniecie zabraniać.. Z głowami na c.... Się pozamienialiście!

    03.01.2019 14:39

    Święta prawda... dojdzie jeszcze do tego że Wielkanoc będzie bez baranków z masła.
    Obrońcy zwierząt- niech zwrócą uwagę na zanieczyszczone trawniki psimi odchodami- może jakaś akcja edukacyjna dla posiadaczy czworonogów?

    03.01.2019 08:20

    sloma z butow wystaje, mieszkanka sie zowie a pewnie niedawno do Gniezna z wioski sie przeprowadzila, prosze troche myslenie wlaczyc i empatii dla innych. tego zycze w nowy roku.

    02.01.2019 19:03

    Jak masz takie nudne życie że jedyną rozrywka są fajerwerki to współczuję ????

  • 02.01.2019 11:35  Odpowiedz na komentarz

    Nie ma sie czym chwalic.Zwierzaki mogą cos na ten temat powiedziec.Zamiast wydawać kasę na fajerwerki lepiej przekazac je na schroniska dla zwierzat.

  • 02.01.2019 07:18  Odpowiedz na komentarz

    Nowoczesne miasta wycofują się z fajerwerków na rzecz laserów... Tylko Gniezno będące 100lat za murzynami strzela fajerwerkami i straszy zwierzęta, jakby mało Było tego w sylwestra... Żal...

    02.01.2019 19:01

    Pani x a co mają wspólnego fajerwerki z dziećmi chorymi na Raka???

    02.01.2019 16:04

    Czy psy płacą podatki ? Czy właściciele psów SprzĄtają kupki po swoich pupilach , może zacznijcie interesować się bardziej ludźmi dziećmi CO na raka umierają i nie ma na ich leczenie tutaj waszej aktywności jest totalnie brak WALczcie o nich jak o swoje pieski a ŚWIAt będzie z wami ja też będę z wami .Sama mam pieska i miał się doskonale .Ps : czy jecie wieprzowine? Wołowinę ? Kurczaka ?

PODOBNE TEMATY
Koncert Nowatora już dzisiaj! Już dzisiaj w Gościńcu Nad Stawem w Orchowie wystąpi Nowator! Dodatkową atrakcją będzie wystawa aut... Piątek, 28 grudnia 2018
"Back to the '80 and '90", czyli świąteczna impreza w dobrych rytmach! Muzyka z lat '80 i '90 zagości na parkiecie Gościńca Nad Stawem w Orchowie już 26 grudnia, czyli w Drugie... Niedziela, 23 grudnia 2018
Sylwester w Orchowie już od 30 zł za osobę! Gościniec Nad Stawem w Orchowie zaprasza na zabawę sylwestrową 2018 / 2019. Bilety już od 30 zł za osobę.... Sobota, 22 grudnia 2018
Pierwsze Święto tylko w Gościńcu Nad Stawem! Już 25 grudnia Wielka Świąteczna Impreza w Gościńcu Nad Stawem w Orchowie! To będą bardzo gorące Święta... Sobota, 22 grudnia 2018