Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Piątek, 21 grudnia 2018
 • Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Trzemeszna poszukują sprawcę uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło 21 października br. na terenie myjni samochodowej w Trzemesznie. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, którzy ma związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Trzemeszna prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia w postaci lancy oraz systemu przeciwzamarzaniowego. Do zdarzenia doszło 21 października 2018 roku na terenie myjni samochodowej w Trzemesznie. Wartość strat to ponad 5 tys. zł.

Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który mają związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają sprawcę ze zdjęć prosimy o kontakt ze st. sierż. Jackiem Piekarskim - policjantem Komisariatu Policji w Trzemesznie, osobiście lub pod numerem telefonu 61 426 03 50. Zapewniamy anonimowość!
 
źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(4)

 • 27.12.2018 11:31  Odpowiedz na komentarz

  Prostacy nie było widać tablic na nagraniu słaba jakosc

  27.12.2018 22:11

  MASAKRA-to w/g ciebie osiołku-matołku policja łapie przestępców tylko dzięki monitoringowi? A gdzie są nasze miliony zł wydawane na wywiadowców/psów inwigilujących nas bardziej niż za komuny? Już po jego sylwetce,kolorze,marce i roczniku auta powinien być ujęty za kilka godz !!! Ale zacznij publicznie mówić na KOMUCHÓW czy PO, to zobaczysz jak szybko będziesz łapany w tym białoruskim Gnieźnie.

 • 21.12.2018 16:55  Odpowiedz na komentarz

  NiE ROZUMIEM TEGO. MACIE MONITORING , CO ZA TYM IDZIE NR. Rejestracyjne i jest naprawdę tak ciezko namierzyć faceta ? bardziej to chyba chodzi o to ,żeby zrobić mu wstyd - bardzo dobrze!!! - popieram.

  25.12.2018 12:09

  JACEK-oni bardzo sprawnie to tylko potrafią złapać pijanego człowieka i szybko zamknąć w celi aresztu KPP a tam sponiewierać człowieka i okraść jeśli ma jeszcze parę zł przy sobie.Lewe zaświadczenie od lekarza też bardzo szybko załatwiają.Kiedy wyłączyć monitoring na mieście-też bardzo szybko wiedzą.Niestety ale od lat rządzący tym białoruskim miastem NIC NIE WIEDZĄ,NIC NIE SŁYSZĄ o MO w Gnieźnie.

PODOBNE TEMATY
Zakaz stadionowy na 3 lata i 6 miesięcy ograniczenia wolności za odpalenie racy Mężczyzna, który w sobotę, 16 marca, podczas meczu Mieszka Gniezno z KKS Lech II Poznań odpalił racę... Niedziela, 24 marca 2019
Zginął młody, ambitny człowiek. To był nieszczęśliwy wypadek W piątek, w godzinach wieczornych na os. Jagiellońskim w Gnieźnie doszło do nieszczęśliwego wypadku.... Niedziela, 24 marca 2019
17 zastępów Straży Pożarnej gasiło las w Cielimowie W piątek o godzinie 13:15 jednostki Straży Pożarnej z całego powiatu gnieźnieńskiego udały się na miejsce... Sobota, 23 marca 2019
Samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek? Z wieżowca wypadł mężczyzna W piątek ok. godz. 18.30 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o mężczyźnie, który wypadł lub wyskoczył... Piątek, 22 marca 2019