Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

18-latek bez prawa jazdy zabił psa na molo w Skorzęcinie

Wtorek, 13 listopada 2018
  • 18-latek bez prawa jazdy zabił psa na molo w Skorzęcinie
REKLAMA

W niedzielę, 11 listopada, na molo w Skorzęcinie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 18-latek upadając o mały włos potrąciłby spacerowiczów. Niestety w zdarzeniu zginął pies.

Do wypadku doszło w minioną niedzielę. 18-latek jadący motocyklem marki Yamaha zjeżdżał z mola w Skorzęcinie. W pewnym momencie nie opanował maszyny, co skutkowało wywrotką. Przechodnie w ostatniej chwili odskoczyli na bok, jednak pies rasy york nie miał tyle szczęścia. Zwierzę było prowadzone na smyczy. Nie przeżyło zderzenia z motocyklem.

Jak się okazało, 18-latek nie posiadał prawa jazdy na motocykl. Był trzeźwy. Sprawą zajmują się policjanci.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Hubert Lisiak Kurier Witkowski

Napisz komentarz

Komentarze(23)

  • "....Zwierzę było prowadzone na smyczy. Nie przeżyło zderzenia z motocyklem".

  • 17.11.2018 17:45  Odpowiedz na komentarz

    szczyl bez mózgu, niech się cieszy, że to nie dziecko!

  • 16.11.2018 08:36  Odpowiedz na komentarz

    Miejsce Banach ty masz w budzie obyś zdechł baranie

  • 15.11.2018 23:26  Odpowiedz na komentarz

    Oczywiście że tak po co gowniarz tam jechał? Kto mu kazał? Biedny piesek
    ??????????Ciekawe jakie i czy wogole jakieś konsekwencje poniesie! W domu i się uczyć a nie Szlajac się i biedne zwierzątko zabić konsekwencje powinien ponieść! Banach widać że nigdy zwierzątka nie posiadał żadnego a pies lepszy niż nie 1 człowiek.

  • Ty Banach . Czytaj ! IDIOTo o ile potrafisz to BEdziesz wiedzial i dopiero komentuj

  • 15.11.2018 16:10  Odpowiedz na komentarz

    ludzie to są dziwni: pieska co zginął żałują,ale człowieka na molo to by pobili w ramach nauczki

  • 15.11.2018 16:05  Odpowiedz na komentarz

    Foto chyba z monitoringu oksir w Skorzęcinie a nie hubert lisiak

  • 15.11.2018 09:21  Odpowiedz na komentarz

    Powinli oklepać mu michę ci spacerowicze i byłby spokój tylko pożądnie

  • 15.11.2018 08:32  Odpowiedz na komentarz

    SŁabo CiĘ chłopcze wiDzĘ gdyby to był mój pies!!!!

  • 15.11.2018 08:25  Odpowiedz na komentarz

    Pies bez smyczy, bardzo dobrze się stało że zdechł, zginąć to człowiek może nie jakiś pies, zresztą miejsce psa jest w budzie!!!!

    21.11.2018 01:19

    Tej Banach TY NAWET NA BUDE NIE ZASŁUGUJESZ UWIĄZAĆ CIĘ DO DRZEWA I SIEDŹ BARANIE O SUCHYM PYSKU

  • 14.11.2018 21:52  Odpowiedz na komentarz

    BIEDNY PIESEK :( NIE PUSZCZA SIĘ BEZ SMYCZY A CHŁOPAK MORDERCA I DEBIL - KTO PO MOLO JEŹDZI?

    18.11.2018 21:23

    "Zwierzę było prowadzone na smyczy. Nie przeżyło zderzenia z motocyklem."

  • brak torów moto crossowych, dziwią sie, ze po molo lata, sam bym tam smigał, a nie parki chodniki i inne ceregiela robią, a ludzie którzy smigają crossami nie mają gzie sie wyszaleć

  • Nie pierwszy raz tego typu przejazdzka rozpedzonym motocyklem miala miejsce na molo. Sytuacje tego typu wczesniej rowniez mialy miejsce z udzialem prawdobodobnie tego samego kierowcy. Niewiele brakowalo do tragedii.

  • 14.11.2018 14:09  Odpowiedz na komentarz

    No i co to zmienia czy był czy nie był. Czy to ważne? idiota jeździ motocyklem po Molo a tu wielkie halo bo pies bez smyczy. Widzę mózgu brak.

  • 14.11.2018 11:12  Odpowiedz na komentarz

    Dzisiaj 18-latki są jak dzieci. Nie mają żadnego poczucia karności i dyscypliny, ani nie myślą o konsekwencjach swoich czynów. Poza tym widocznie rodzice za bardzo rozpieścili dzieciaka i są tego efekty. Dzieciak do nauki, a nie szaleć po molo. Teraz powinien dostać prace społeczne to się może czegoś nauczy.

  • Co za kłamstwa w ARTYKule. Pies nie był na żadnej smyczy!

    14.11.2018 12:43

    a molo to nie miejsce do jazdy motorem

  • 14.11.2018 08:17  Odpowiedz na komentarz

    Panie ! Tu się nie jeździ ! Tu je chodnik....

  • Łeb bym ukreciła GÓWNATUSY wsiadają bez uprawnień i tragedia gotowa, zresztą co to za pomysł by Jeździć po molo jeszcze widząc spacerowiczów... Z mózgu Sito!

  • 13.11.2018 23:03  Odpowiedz na komentarz

    DOwalić lujowi z grubej rury !

    15.11.2018 08:22

    Kurczę szkoda motocykla - Pies bez smyczy!!! bardzo dobrze wyszło!!!

PODOBNE TEMATY
Ukrainiec zaatakował policjanta! Próbował także odgryźć palec ratownikowi medycznemu! Jak informuje portal Gniezno112.pl, 6 grudnia w godzinach wieczornych policjanci zostali wezwani do... Wtorek, 11 grudnia 2018
Kolejny pożar w Golimowie W poniedziałek, 10 grudnia, o godzinie 23.40 strażacy zostali zadysponowani do pożaru zabudowań gospodarczych... Wtorek, 11 grudnia 2018
Strażacy zapoznawali się z nowym sprzętem 8 grudnia zastęp OSP Witkowo wraz z nową wyjechał nad Jezioro Niedzięgiel. Strażacy sprawdzali jak wyglądają... Poniedziałek, 10 grudnia 2018
3 pijanych kierowców w jeden weekend Gnieźnieńscy policjanci w wyniku kontroli drogowych przeprowadzonych w ciągu minionego weekendu ujawnili... Poniedziałek, 10 grudnia 2018