X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Świętowali Niepodległość pod biurem parlamentarnym

Sobota, 10 listopada 2018
 • Świętowali Niepodległość pod biurem parlamentarnym

Śpiewaniem pieśni patriotycznych uczcili setną rocznicę odzyskania niepodległości gnieźnianie, którzy zebrali się w sobotnie południe pod biurem posła Krzysztofa Ostrowskiego. Parlamentarzysta przygotował nie tylko ucztę muzyczną, ale nie zabrakło również tradycyjnych rogali marcińskich.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • 12.11.2018 23:02  Odpowiedz na komentarz

  Panie ostrowski za czyje pieniądze skończył pan studia i co pan teraz robi już widać efekty pomysłów o szczepionkach. a gdzie pani piekrzak-sikorska dyrektor wydziału komunikacji co to razem egzaminy na prawo jazdy tworzyliście. co z kolejkami chorych ludzi miało być tak dobrze i co ?

 • 12.11.2018 17:05  Odpowiedz na komentarz

  A co się stało z naszą największą patriotką Marią,że jej tutaj nie ma ? Czyżby przegrana jej marionetki-kandydata na prezydenta tak ostudziła jej patriotyzm ? W Gnieźnie najlepiej wychodzi patriotyzm gdy się jest przy korycie a tych prawdziwych patriotów z poza koryta zwalcza się metodami stosowanymi przez PZPR - to jest właśnie obłudny patriotyzm po gnieźnieńsku.

  13.11.2018 17:11

  coś w tym prawdy musi być w komentarzu Narodowca,bo zaniemógł nawet jej portalik internetowy 24.com Przykre i smutne dla Gniezna jest że jak za darmo to już mamy nie wielu patriotów w tym mieście a jak są to siedzą cicho zastraszeni i tylko w domu głośno mówią prawdę o zwyrodniałym PiS w Gnieźnie poprzebieranym za patriotów.

 • 12.11.2018 15:31  Odpowiedz na komentarz

  P.OSTROWSKI,BIERZ SIĘ PAN ZA LECZENIE LUDZI BO TO PAN POTRAFI I LEKARZY BRAKUJE A POLITYKE ZOSTAW PAN W SPOKOJU. JAKO PIS NAROBILIŚCIE TYLE SZKÓD DLA GNIEZNA I POWIATU,ŻE TERAZ MIASTO DRĄŻY RAK KORUPCJI I ZOSTAŁO ODDANE W RĘCE ZŁODZIEI Z KOMUNISTAMI. TERAZ TO POŚPIEWAJCIE SOBIE ŻAŁOSNE PIOSENKI POD ROZGRZEBANYM SZPITALEM LUB NAD ŚMIERDZĄCĄ WENEJĄ.

 • 11.11.2018 15:00  Odpowiedz na komentarz

  Oj.... Chyba brakuje dyrektorki z wydziału komunikacji

 • PODŁOŚĆ TYCH LUDZI NIE ZNA GRANIC !!! Przez lata układali się z komuchami i mafiozami, POZOROWALI OPOZYCJĘ, dla pozoru wojowali z Dolatą, oddali miasto i powiat KOALICJI ZŁODZIEI I ZDRAJCÓW a teraz śpiewają patriotyczne piosenki !!! Won z Gniezna z tymi pisoskimi judaszami !!!

 • 10.11.2018 22:23  Odpowiedz na komentarz

  Szkoda, że tylko OD lat te same OSOBY przy OSTROWSkim. Pomysł może i ok ale uczestnicy od lat ci sami. Co by OSTROWSKI nie robił to oni i tak do niego przyjdą, od BYŁYCH sekretarek ze starostwa po własną jego familię.

PODOBNE TEMATY
Dr Marian Fluder zostanie Honorowym Obywatelem Miasta Gniezna! Jak poinformowała na swoim fanpage'u radna miejska Olga Gandurska, dr Marian Fluder zostanie Honorowym... Piątek, 14 czerwca 2019
Zgubiono kluczyk od samochodu Zgubiono kluczyk do samochodu Hyundai. Prawdopodobnie stało się to w okolicach Przychodni Amicor na... Piątek, 14 czerwca 2019
Powstaną 93 nowe miejsca postojowe pod Wiaduktem Solidarności 11 czerwca 2019 roku ogłoszono przetarg na "Budowę miejsc parkingowych ul. Żwirki i Wigury" pod Wiaduktem... Środa, 12 czerwca 2019
Kolejna fabryka w strefie ekonomicznej otwarta Tex Year Europe, tajwański producent ekologicznych klejów termotopliwych, otworzył swój nowy zakład... Środa, 12 czerwca 2019