X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Świętowali Niepodległość pod biurem parlamentarnym

Sobota, 10 listopada 2018
 • Świętowali Niepodległość pod biurem parlamentarnym

Śpiewaniem pieśni patriotycznych uczcili setną rocznicę odzyskania niepodległości gnieźnianie, którzy zebrali się w sobotnie południe pod biurem posła Krzysztofa Ostrowskiego. Parlamentarzysta przygotował nie tylko ucztę muzyczną, ale nie zabrakło również tradycyjnych rogali marcińskich.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • 12.11.2018 23:02  Odpowiedz na komentarz

  Panie ostrowski za czyje pieniądze skończył pan studia i co pan teraz robi już widać efekty pomysłów o szczepionkach. a gdzie pani piekrzak-sikorska dyrektor wydziału komunikacji co to razem egzaminy na prawo jazdy tworzyliście. co z kolejkami chorych ludzi miało być tak dobrze i co ?

 • 12.11.2018 17:05  Odpowiedz na komentarz

  A co się stało z naszą największą patriotką Marią,że jej tutaj nie ma ? Czyżby przegrana jej marionetki-kandydata na prezydenta tak ostudziła jej patriotyzm ? W Gnieźnie najlepiej wychodzi patriotyzm gdy się jest przy korycie a tych prawdziwych patriotów z poza koryta zwalcza się metodami stosowanymi przez PZPR - to jest właśnie obłudny patriotyzm po gnieźnieńsku.

  13.11.2018 17:11

  coś w tym prawdy musi być w komentarzu Narodowca,bo zaniemógł nawet jej portalik internetowy 24.com Przykre i smutne dla Gniezna jest że jak za darmo to już mamy nie wielu patriotów w tym mieście a jak są to siedzą cicho zastraszeni i tylko w domu głośno mówią prawdę o zwyrodniałym PiS w Gnieźnie poprzebieranym za patriotów.

 • 12.11.2018 15:31  Odpowiedz na komentarz

  P.OSTROWSKI,BIERZ SIĘ PAN ZA LECZENIE LUDZI BO TO PAN POTRAFI I LEKARZY BRAKUJE A POLITYKE ZOSTAW PAN W SPOKOJU. JAKO PIS NAROBILIŚCIE TYLE SZKÓD DLA GNIEZNA I POWIATU,ŻE TERAZ MIASTO DRĄŻY RAK KORUPCJI I ZOSTAŁO ODDANE W RĘCE ZŁODZIEI Z KOMUNISTAMI. TERAZ TO POŚPIEWAJCIE SOBIE ŻAŁOSNE PIOSENKI POD ROZGRZEBANYM SZPITALEM LUB NAD ŚMIERDZĄCĄ WENEJĄ.

 • 11.11.2018 15:00  Odpowiedz na komentarz

  Oj.... Chyba brakuje dyrektorki z wydziału komunikacji

 • PODŁOŚĆ TYCH LUDZI NIE ZNA GRANIC !!! Przez lata układali się z komuchami i mafiozami, POZOROWALI OPOZYCJĘ, dla pozoru wojowali z Dolatą, oddali miasto i powiat KOALICJI ZŁODZIEI I ZDRAJCÓW a teraz śpiewają patriotyczne piosenki !!! Won z Gniezna z tymi pisoskimi judaszami !!!

 • 10.11.2018 22:23  Odpowiedz na komentarz

  Szkoda, że tylko OD lat te same OSOBY przy OSTROWSkim. Pomysł może i ok ale uczestnicy od lat ci sami. Co by OSTROWSKI nie robił to oni i tak do niego przyjdą, od BYŁYCH sekretarek ze starostwa po własną jego familię.

PODOBNE TEMATY
Nocne prace przy wiadukcie na ul. Pod Trzema Mostami W związku z końcową fazą rozbudowy układu drogowego ul. Pod Trzema Mostami, w najbliższym czasie, tj.... Czwartek, 22 sierpnia 2019
Kolejne utrudnienia na ul. Roosevelta w Gnieźnie W czwartek rozpoczęła się budowa nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego na ul. Roosevelta w Gnieźnie,... Czwartek, 22 sierpnia 2019
Paulina Hennig-Kloska liderką gnieźnieńskiej KO w wyborach parlamentarnych Paulina Hennig-Kloska, Danuta Winiarska, Dariusz Pilak i Paweł Arndt to reprezentacja Koalicji Obywatelskiej... Czwartek, 22 sierpnia 2019
Al. Reymonta od 2 września otwarte w jednym kierunku Wykonawca przebudowy układu drogowego ulicy Pod Trzema Mostami informuje, że od 2 września (poniedziałek)... Środa, 21 sierpnia 2019