Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

List otwarty do Piotra Gruszczyńskiego

Piątek, 9 listopada 2018
 • List otwarty do Piotra Gruszczyńskiego
REKLAMA

Publikujemy treść listu otwartego skierowanego przez Krzysztofa Bestwinę - dyrektora gnieźnieńskiego ZOZ-u, do Piotra Gruszczyńskiego - Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Powiatu Gnieźnieńskiego.

tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • Niech wreszcie politycy przestaną się wtrącać i pozwolą innym wykonywać swoje obowiązki. A Pan Gruszczyński NIech nie torpeduje działalności szpitala.

 • 11.11.2018 17:12  Odpowiedz na komentarz

  a KTO TO TOMASZEWSKI PZPR

 • Panie Bestwina. Pisanie listu do takiej osoby mogę porównać do pójścia Pana do chlewni i tłumaczenia tam tym blond-zwierzętom,że mają przestać kwiczeć,bo dostały dość żarcia.
  Dla tych kwiczących zwierzątek może przemówić tylko gumowa rura i lanie ich po ryjach.
  Podobnie jest z pewną warstwą ludzi,którzy już ożarli się publicznymi pieniędzmi do syta !!!

  10.11.2018 17:42

  Poczytaj posty tego pana w polemice z M.Henem. to dopiero jest klasa.jedno szambo.

 • Bardzo dobrze panie dyrektorze. Krótko i dosadnie. Grucha już się panoszy. Prywatna prywata . To ludziska sobie wybrali.

 • 09.11.2018 20:29  Odpowiedz na komentarz

  Pan Bestwina wydaje teraz pisma z datą obowiązywania od stycznia 2017!!!!!. Czy ma za głupców tych którzy te pisma czytają???

 • I tym sposobem widzimy że na czele szpitala stoi polityk. Trzeba jak najszybciej zakończyć TAKI stan rzeczy i przywrócić normalność w LECZNICY.

PODOBNE TEMATY
5,7 mln zł dla gnieźnieńskiego szpitala We wtorek o godz. 14.30 w siedzibie Szpitala Pomnika Chrztu Polski wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann... Piątek, 16 listopada 2018
24. Akcja Serce Powidzka Bryza po raz kolejny uczestniczyła w Akcji Serce. 30 października załoga 3. Skrzydła Lotnictwa... Piątek, 9 listopada 2018
List otwarty do dyrektora ZOZ-u Publikujemy treść listu otwartego skierowanego przez Piotra Gruszczyńskiego - Przewodniczącego Platformy... Czwartek, 8 listopada 2018
"Umowa z wyborcami jest zobowiązująca" - oświadczenie Tadeusza Tomaszewskiego Wybory samorządowe przyniosły wiele zaskakujących rozstrzygnięć. W powiecie gnieźnieńskim miłą niespodzianką... Poniedziałek, 5 listopada 2018