Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wynajem agregatów remedium na problemy z prądem

Piątek, 9 listopada 2018
  • Wynajem agregatów remedium na problemy z prądem

Ciągle rozwijające się technologie w niemal każdej dziedzinie życia sprawiają, że obycie się bez prądu stało się niemal niemożliwe. Nie ma problemu, kiedy dostęp do prądu jest stały, jednak co w sytuacji, kiedy taki jest on utrudniony lub nieopłacalny?

Remedium na ten problem stanowi wynajem agregatów prądotwórczych.

Kiedy potrzebny jest agregat?

Agregaty prądotwórcze wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie dostęp do stałego źródła zasilania jest utrudniony lub niemożliwy. Urządzenia te są więc bardzo przydatne na placu budowy, podczas wydarzenia sportowego, eventu muzycznego w plenerze lub innej imprezy plenerowej. Agregaty służą także jako awaryjne zasilanie dla sklepów i zakładów przemysłowych.
 
Outsourcing agregatów prądotwórczych
Agregaty prądotwórcze to urządzenia bardzo przydatne, jednak również niezbyt tanie. Nie trzeba ich jednak kupować, wystarczy je wynająć. Za stosunkowo niewielką opłatą można uzyskać dostęp do tego urządzenia i korzystać z niego przez określony czas, a następnie oddać. Dzięki temu agregat dostępny jest zawsze wtedy, kiedy jest potrzebny, a jednocześnie nie trzeba ponosić kosztów jego zakupu i organizować przechowywania w okresie, kiedy nie jest używany.
 
Od kogo wynająć agregat?
Konkurencja na rynku jest duża. Warto jednak postawić na firmę, która przede wszystkim oferuje nowoczesne urządzenia. Dobre agregaty prądotwórcze spełniają wszystkie konieczne normy, m.in. normę emisji spalin Stage 3A, która wymagana jest w przypadku urządzeń mobilnych. Działanie agregatu powinno być jak najbardziej niezawodne. Przed wynajmem trzeba więc określić, jaką moc powinno posiadać urządzenie oraz charakter jego pracy, tzn. czy będzie to praca ciągła, czy agregat posłuży jako awaryjne źródło zasilania. W niektórych przypadkach potrzebny będzie agregat mobilny, umieszczony na przyczepce. Profesjonalna firma powinna także udostępniać agregaty, które można ze sobą zsynchronizować, dzięki czemu uzyskuje się znacznie większą moc.
 
Firma, która wynajmuje agregaty prądotwórcze, powinna dysponować urządzeniami, których użytkowanie jest komfortowe. Klienci cenią agregaty pracujące cicho i wydajnie, a dodatkowo wyposażone w nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest monitoring GPRS, który pozwala na stałą kontrolę niemal wszystkich parametrów urządzenia, np. poziomu paliwa, jego zużycia, czasu pracy i obciążenia urządzenia.
 
Wynajem agregatów prądotwórczych jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem. Warto jednak korzystać z usług profesjonalnych firm, które oferują wynajem nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń.
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna Słysząc o fotowoltaice wielu z nas myśli o inwestycjach idących w setki tysięcy złotych. Tymczasem opublikowany... Piątek, 5 kwietnia 2019
Tak, w Gnieźnie też można oszczędzać na rachunkach za prąd! Columbus Energy dla mieszkańców naszego regionu przygotował wyjątkową ofertę - sprawdź nas - przetestuj... Czwartek, 4 kwietnia 2019
Dołącz do "Godziny dla Ziemi WWF" 30 marca o godzinie 20.30 miliony ludzi na całym świecie zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny... Czwartek, 21 marca 2019
Stabilne ceny prądu dla gospodarstw domowych W 2019 r. ceny energii elektrycznej dla klientów indywidualnych Enei nie wzrosną i pozostaną na tym... Środa, 20 marca 2019