Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

List otwarty do dyrektora ZOZ-u

Czwartek, 8 listopada 2018
 • List otwarty do dyrektora ZOZ-u

Publikujemy treść listu otwartego skierowanego przez Piotra Gruszczyńskiego - Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Powiatu Gnieźnieńskiego do Krzysztofa Bestiny - dyrektora gnieźnieńskiego ZOZ-u.

tekst: Informacja Prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(13)

 • 14.11.2018 12:44  Odpowiedz na komentarz

  Możemy poprosić o prawdziwy życiorys zawodowy kandydatki na wicestarostę?

 • Krótko opisując sytuację w Gnieźnie: JEDNA HOŁOTA POLITYCZNA ODCHODZI A DRUGA HOŁOTA PRZYCHODZI !!! To do czego doprowadził podzielony PiS w Gnieźnie przez lata nie pełniąc funkcji opozycji zasługuje na 1 określenie: PiSoscy ZDRAJCY I OSZUŚCI SPOŁECZEŃSTWA GNIEZNA I POWIATU !!! Gniezno jest na prostej drodze do zgangrenowania i zniszczenia. TRZEBA UCIEKAĆ Z TEGO MIASTA JAK NAJSZYBCIEJ !!!!!!!

 • 10.11.2018 07:13  Odpowiedz na komentarz

  Szkoda że platforma jak przegrała wybory w 2015 roku nie przestała jak PiS prosił przegraliście nic już nie robcie

 • 09.11.2018 12:18  Odpowiedz na komentarz

  OBSERwATOr MATACTW, Nie WIEm, Co BIERZeSz, Ale PROPONUJe Połowę. Gdzie Bestwina MIESZa w PAPIERACh, WIDZIALEś, Że Piszesz Tak Na Forum?

  10.11.2018 13:22

  żal d...ę ściska - przyszli lepsi od was, z większym poparciem suwerena. Patrzcie i uczcie się. wola ludu ....

  10.11.2018 10:57

  Obserwator MAtactw bierze pilsy i zapija i po tym ma wizje. mozebtak wiecej skupienia na pracy w pracy?

 • w szpitalu duże poruszenie i strach ,że wyjdą rzeczy skruplatnie ukrywane - np. długi chirurgii. dyrekcja sama się podkłada , jeśli robi ruchy, które mają coś ukryć. ale to świadczy tylko o tym, że są winni.

 • Pamiętacie jak a duda po wyborach prosil KOMOROWSKIEGo o wstrzymanie sie od zmian ustrojowych jak po sie wzburzylo że jakim prawem podwaza prawo komorowskiego do podejmowania decyzji. A TERAz ROBIĄ to samo śmiech na sali

 • 09.11.2018 09:34  Odpowiedz na komentarz

  Ale przecież to jest prośba. Prosić może każdy. :) Będzie się działo..

 • starosta nie jest organem powiatu. Takim organem jest zarząd powiatu. Starosta z mocy przepisów prawa jest jedynie przewodniczącym kolegialnego ciała jakim jest zarząd. Z tej też racji ma on specyficzne uprawnienia np. jest kierownikiem starostwa powiatowego oraz zwierzchnikiem służbowym pracowników starostwa a nie pracowników SP ZOZ. szpitalem kieruje wyłącznie dyrektor. AMEN.

 • Starosta nie ma prawa ingerować w bieżące zarządzanie ZOZ-em. od tego jest dyrektor, który ponosi odpowiedzialność. Starosta nie ma także nic do pracowników szpitala, ich szefem jest dyrektor ZOZ. Dyrektor szpitala nie ma najmniejszego obowiązku konsultować umów o pracę ani cywilno-prawnych ani ze starostą ani z zarządem powiatu. Taka ingerencja byłaby nieuprawniona. należy poczytać przepisy.

  09.11.2018 10:54

  Przeczytaj sobie ustawę o działalności leczniczej w części dotyczącej uprawnień zarządu i czego może żądać od dyrektora. Włącznie ze zwolnieniem jeśli ten nie przestrzega prawa.A Bestwina juz miesza w papierach.jeśli istnieje podejrzenie mataczenia to ten apel jest uzasadniony. To tylko apel. Jak zostanie starostą to inaczej będą te rozmowy z tym cwaniakiem.

 • 08.11.2018 19:15  Odpowiedz na komentarz

  A to teraz starosta bedzie Decydował o zawarciu każdej umowy o prace w szpitalu :-) doSkonaly sposob zarzadzania - a moze lepiej zeby funkcje dyr szpitala pelniL starosta bedzie taniej !

PODOBNE TEMATY
Prokuratura wszczęła kolejne śledztwo w sprawie szpitala Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie wszczęła kolejne śledztwo w sprawie gnieźnieńskiego szpitala. Tym razem... Poniedziałek, 18 lutego 2019
Kibice zapowiadają swój udział w Marszu Równości! Miasto zgłosi imprezę komendantowi Policji jak tylko wpłynie wniosek 13 kwietnia w Gnieźnie odbędzie się Marsz Równości. Temat stał się bardzo kontrowersyjny. Zapytaliśmy... Środa, 6 lutego 2019
Stypendia dla młodych sportowców Pięćdziesięciu jeden obiecujących zawodników otrzymało 5 lutego 2019 roku stypendia ufundowane przez... Środa, 6 lutego 2019
W 3 dni po Wielkopolsce, czyli Powiat Gniezno na targach w Poznaniu Tradycyjnie, Powiat Gnieźnieński prezentował swoją ofertę turystyczną na targach Tour Salon w Poznaniu.... Środa, 6 lutego 2019