Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

List otwarty do dyrektora ZOZ-u

Czwartek, 8 listopada 2018
  • List otwarty do dyrektora ZOZ-u

Publikujemy treść listu otwartego skierowanego przez Piotra Gruszczyńskiego - Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Powiatu Gnieźnieńskiego do Krzysztofa Bestiny - dyrektora gnieźnieńskiego ZOZ-u.

tekst: Informacja Prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 14.11.2018 12:44  Odpowiedz na komentarz

    Możemy poprosić o prawdziwy życiorys zawodowy kandydatki na wicestarostę?

  • Krótko opisując sytuację w Gnieźnie: JEDNA HOŁOTA POLITYCZNA ODCHODZI A DRUGA HOŁOTA PRZYCHODZI !!! To do czego doprowadził podzielony PiS w Gnieźnie przez lata nie pełniąc funkcji opozycji zasługuje na 1 określenie: PiSoscy ZDRAJCY I OSZUŚCI SPOŁECZEŃSTWA GNIEZNA I POWIATU !!! Gniezno jest na prostej drodze do zgangrenowania i zniszczenia. TRZEBA UCIEKAĆ Z TEGO MIASTA JAK NAJSZYBCIEJ !!!!!!!

  • 10.11.2018 07:13  Odpowiedz na komentarz

    Szkoda że platforma jak przegrała wybory w 2015 roku nie przestała jak PiS prosił przegraliście nic już nie robcie

  • 09.11.2018 12:18  Odpowiedz na komentarz

    OBSERwATOr MATACTW, Nie WIEm, Co BIERZeSz, Ale PROPONUJe Połowę. Gdzie Bestwina MIESZa w PAPIERACh, WIDZIALEś, Że Piszesz Tak Na Forum?

    10.11.2018 13:22

    żal d...ę ściska - przyszli lepsi od was, z większym poparciem suwerena. Patrzcie i uczcie się. wola ludu ....

    10.11.2018 10:57

    Obserwator MAtactw bierze pilsy i zapija i po tym ma wizje. mozebtak wiecej skupienia na pracy w pracy?

  • w szpitalu duże poruszenie i strach ,że wyjdą rzeczy skruplatnie ukrywane - np. długi chirurgii. dyrekcja sama się podkłada , jeśli robi ruchy, które mają coś ukryć. ale to świadczy tylko o tym, że są winni.

  • Pamiętacie jak a duda po wyborach prosil KOMOROWSKIEGo o wstrzymanie sie od zmian ustrojowych jak po sie wzburzylo że jakim prawem podwaza prawo komorowskiego do podejmowania decyzji. A TERAz ROBIĄ to samo śmiech na sali

  • 09.11.2018 09:34  Odpowiedz na komentarz

    Ale przecież to jest prośba. Prosić może każdy. :) Będzie się działo..

  • starosta nie jest organem powiatu. Takim organem jest zarząd powiatu. Starosta z mocy przepisów prawa jest jedynie przewodniczącym kolegialnego ciała jakim jest zarząd. Z tej też racji ma on specyficzne uprawnienia np. jest kierownikiem starostwa powiatowego oraz zwierzchnikiem służbowym pracowników starostwa a nie pracowników SP ZOZ. szpitalem kieruje wyłącznie dyrektor. AMEN.

  • Starosta nie ma prawa ingerować w bieżące zarządzanie ZOZ-em. od tego jest dyrektor, który ponosi odpowiedzialność. Starosta nie ma także nic do pracowników szpitala, ich szefem jest dyrektor ZOZ. Dyrektor szpitala nie ma najmniejszego obowiązku konsultować umów o pracę ani cywilno-prawnych ani ze starostą ani z zarządem powiatu. Taka ingerencja byłaby nieuprawniona. należy poczytać przepisy.

    09.11.2018 10:54

    Przeczytaj sobie ustawę o działalności leczniczej w części dotyczącej uprawnień zarządu i czego może żądać od dyrektora. Włącznie ze zwolnieniem jeśli ten nie przestrzega prawa.A Bestwina juz miesza w papierach.jeśli istnieje podejrzenie mataczenia to ten apel jest uzasadniony. To tylko apel. Jak zostanie starostą to inaczej będą te rozmowy z tym cwaniakiem.

  • 08.11.2018 19:15  Odpowiedz na komentarz

    A to teraz starosta bedzie Decydował o zawarciu każdej umowy o prace w szpitalu :-) doSkonaly sposob zarzadzania - a moze lepiej zeby funkcje dyr szpitala pelniL starosta bedzie taniej !

PODOBNE TEMATY
Powiat z ambitnymi planami międzynarodowej współpracy Intensyfikacja działań w obszarze współpracy stowarzyszeń oraz realizacja wspólnych projektów edukacyjnych... Wtorek, 22 stycznia 2019
Czy powstanie konsorcjum przewoźników gnieźnieńskich? Przedstawiciele prywatnych przewoźników spotkali się z władzami samorządowymi w celu przedyskutowania... Czwartek, 17 stycznia 2019
Jak uzyskać odszkodowanie medyczne? Samodzielnie czy z pomocą kancelarii? Chociaż wszyscy wiemy, że lepiej nie chorować, zdarzają się sytuacje niezależne od nas. Nagłe zdarzenie... Wtorek, 15 stycznia 2019
Łukasz Kaszyński p.o. dyrektora Wydziału Edukacji Informujemy, że w dniu 14 stycznia br. Pan Łukasz Kaszyński został powołany przez Starostę Gnieźnieńskiego... Poniedziałek, 14 stycznia 2019