Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Jacek Frąckowiak i Mateusz Hen nie są zainteresowani powrotem na stanowiska dyrektorskie"

Sobota, 3 listopada 2018
REKLAMA

Po wyborach samorządowych władzę w powiecie gnieźnieńskim przejęła Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna. Jednocześnie pojawiły się plotki dotyczące zmian na stanowiskach dyrektorskich ZOZ-u.

Piotr Gruszczyński, który został pozytywnie zaopiniowany przez Radę Powiatową Platformy Obywatelskiej na stanowisko Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego zabrał głos w sprawie plotek dotyczących zmian w dyrekcji ZOZ-u. Plotki dotyczące tego, że na stanowiska dyrektorskie w ZOZ-ie mają wrócić Jacek Frąckowiak i Mateusz Hen są rozpowiadane z premedytacją i nie mają nic wspólnego z prawdą - mówi Piotr Gruszczyński. Taka opcja nie była nawet brana pod uwagę. Sami wspomniani nie są nawet zainteresowani powrotem na wcześniejsze stanowiska. Jest to celowa dezinformacja mająca na celu wzbudzenie niepokoju przede wszystkim wśród personelu szpitala.

Rozbudowa gnieźnieńskiego szpitala to główna i kluczowa inwestycja powiatu. Nowy zarząd będzie musiał zmierzyć się z zadaniem oddania do użytku nowopowstającego budynku. Czy uda się to w najbliższej kadencji? Biorąc pod uwagę potrzebną ilość środków finansowych, na pewno nie będzie to proste zadanie.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(20)

  • wydawać by się mogło że ktoś kto potrafi obsługiwać internet powinien posiadać choć szczątki inteligencji. A tu niektóre komentarze mają poziom spod budki z PIWEM. Albo jeszcze niżej poziom RYNSZTOKA. Ile nienawiści zaszczepił w ludzi PiS widzicie po poniższych komentarzach

  • Bestwina już doskonale wie , że odejdzie i część osób już o tym wie.
    Przecież jak hen wróci z resztą typu bębnista itp. to znowu rzeźnia- czyli co umiemy. Uciąć nogę, wyciąć wyrostek (jak się uda...)

    05.11.2018 18:14

    Nie mówi się z dużej litery tylko dużą literą.

    05.11.2018 13:58

    Zdanie po kropce rozpoczyna się z dużej litery...

    05.11.2018 09:27

    Dużo wiesz poza tym , że nazwiska pisze się dużą literą. Poza nienawiscią a właściwie zawiścią nie napisałeś nic.łatwo Cię można po tym rozpoznać.

  • 04.11.2018 17:23  Odpowiedz na komentarz

    Złośliwość i chamstwo w tych komentarzach świadczą o urągającym poziomie tych co tu piszą. Może ktoś pomyśli o nas pacjentach a nie tylko o pogłębianiu bajzlu jaki jest wsechobecny w tym szpitalu. Może ruszy tyłki dyrekcjo szpitala i zobaczyć jak traktuje się pacjentów w innych szpitalach

    04.11.2018 18:18

    Tylkow nie ruszą bo uciekli na gumowe urlopy i maja wszystko w d....

  • Czy to jest prawda, że złożono wypowiedzenia ??????????!!!!!!!!!

  • 04.11.2018 16:14  Odpowiedz na komentarz

    taka opcja nie była brana nawet pod uwagę - to skąd stwierdzenie , że nawet sami zainteresowani nie chcą powrotu - Gruszczyński jesteś kłamcą- !!!!!!!

  • Mówi się o nazwisku pewnej kobiety. Gdyby to okazało się prawda to strach się bać.

  • Mam nadzieję że M
    Hen wróci jako chirurg. Obecni mu do pięt nie dorastają . Dobrze ze instrumentariuszki im co nieco podpowiedzą . Ciekawe dlaczego rodziny pisowcow z powiatu przestały leczyć się w tym szpitalu.a nowej dyrekcji to radzę od razu sekretarkę zmienić bo ta obecna jako główne zajęcie uprawiała ploty na całe biuro z Jachimczykową
    I zajmowała się komentowaniem pism adresowanych do

    07.11.2018 16:36

    O jakim wyroku piszesz?bo żadnego nie było. Prokuratura dopiero prowadzi postępowanie w sprawie przekrętów przy konkursie na chirurgii.to może wyrok niedługo zapadnie.ale czy pozbawią za to tą lekarke prawa zawodu to wątpię

    05.11.2018 17:41

    przecież osoby skazane za przestępstwa umyślne tracą prawo wykonywania zawodu lekarza- czyżby Wielkopolska Izba Lekarska to przeoczyła? Trzeba więc ten błąd naprawić.

  • Kimkolwiek by pan/pani nie była, jestes prymitywną istotą bo nie można inaczej nazwać kogoś, kto cieszy się z cudzego inwalidztwa a nawet mu jeszcze gorzej życzy. Pamiętaj ze karma wraca - jak nie za tydzień to za rok.przypomnij sobie wtedy ze naigrywales się z cudzego nieszczęścia. Więcej na temat twego komentarza nie można napisać poza zapytaniem, czy już byłeś na niedzielnej mszy .

  • 04.11.2018 12:44  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawa opcja
    http://prezeska.pl/

  • Dosyć zła w gnieźnieńskim zoz Już zrobili WIĘC niech się od niego z dala trzymają....
    A hen niech się lepiej Napije i po pijaku motolotnią polata. Może druga nogę złamie:)

    04.11.2018 17:48

    Koalicjatka!-kazdy ma prawo do wysokich lotow.

  • Mam nadzieję że nie wrócą bo ci chłopcy są szaleni - delikatnie mówiąc.

  • 03.11.2018 19:07  Odpowiedz na komentarz

    cale szczescie,bo patrzec na te mordy nie mozna