Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Co dalej z dyrekcją szpitala?

Czwartek, 25 października 2018
 • Co dalej z dyrekcją szpitala?

W powiecie zmieniła się władza. Prawo i Sprawiedliwość przegrało z Koalicją Obywatelską Platforma.Nowoczesna. Jak wiadomo, politycy PO i .N nie popierają polityki dyrekcji ZOZ-u. Posłanka Paulina Hennig-Kloska złożyła nawet zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa niegospodarnego operowania środkami publicznymi przeznaczonymi do dyspozycji szpitala.

Moja ocena pracy dyrekcji ZOZ-u i sytuacji finansowej tej jednostki jest znana opinii publicznej - mówi Paulina Hennig-Kloska. Ale o dalszym losie osób zarządzających ZOZ-em zdecyduje nowy starosta i Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego. Nowe władze starostwa i rada na pewno będą dążyć do tego, żeby budowa szpitala została dokończona. W tej kwestii liczę również na pomoc parlamentarzystów z PiS, zmiana władzy w powiecie nie powinna rzutować na zaangażowanie poszczególnych osób w pozyskanie środków z budżetu centralnego. Budowa szpitala musi zostać dokończona dla dobra mieszkańców naszego powiatu. Musimy wygospodarować na ten cel pieniądze czy to z budżetu państwa, czy Urzędu Marszałkowskiego, czy Starostwa Powiatowego.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(32)

 • 04.11.2018 00:11  Odpowiedz na komentarz

  do "pacjętka"- nie są tajne: wystarczy ze sie zalogujesz gdzie trzeba.

  04.11.2018 18:24

  No skoro tak to nowa władza z pewnością to sprawdzi.

 • 03.11.2018 13:48  Odpowiedz na komentarz

  Proponuje zrobić statystyki zgonów po operacjach tych chirurgów. I liczyć tez chorych wywiezionych do poznania skąd juz nie wrócili. Czy te dane są jakieś tajne?

 • 29.10.2018 11:07  Odpowiedz na komentarz

  A p. Kloska niech się przyjrzy poprzedniej władzy na co trwoniła fundusze szpitalne i kto ile zabrał do swojej kieszeni. Bo patrząc na to co się dzieję, to obecny dyrektor nie narobił tyle długów co poprzednicy.

 • Apel: nie można dopuścić, by stara ekipa znów się tam dobrała do władzy...
  Dawni chirurdzy, którzy to tak wylecieli z wielkim hukiem to chamy i prostaki (bez poszanowania dla pacjentów jak i pielęgniarek). Nie pozwólcie by powrócili,bo jako osoby bez honoru zapewne będą walczyli by powrócić.
  Teraźniejsi chirurdzy są świetnymi specjalistami i przede wszystkim dobrymi ludźmi...

  Aleś się paniusiu z choinki urwała. Jak tyle razy na chirurgii byłaś to chyba za dobrze Cię nie leczyli. Na szczęście nie masz już nic do powiedzenia.

 • Szur szur szur niszczarki w ruch

  28.10.2018 21:06

  I w starostwie i w szpitalu tnie się wszystko na legalnie....

 • 27.10.2018 22:35  Odpowiedz na komentarz

  Cała naprzód do Turku

 • 27.10.2018 22:32  Odpowiedz na komentarz

  Trzeba dokładnie sprawdzić, co w tym szpitalu się działo przez minione lata. To wymaga sprawnego działania i to od razu. Inaczej będzie powtórka z Turku. Prawda wypłynie nareszczcie.

 • 27.10.2018 18:26  Odpowiedz na komentarz

  ja jako pacjent życzę sobie ito szybko, aby w końcu powrócili poprzedni chirurdzy, bo to są gnieżnianie i dobrzy lekarze.Przecież ten upadek zozu jest ściśle powiązany z tą rewolucją na chirurgii. A sor tragedia to też zasługa poprzednich - chyba głównie tej p. Jachimczyk.

  29.10.2018 09:15

  Bibi zacznij ujawnianie od siebie .nawet ich nie było stać na to żeby ujawnić kto prowadzi stronę szpitala która tak agitowala za pisem przed wyborami.

  28.10.2018 21:06

  A ja życzę sobie ujawnienia numerów IP piszących na tym forum! Myślicie że ludzie są idiotami i nie domyślają się kto to pisze. Będziemy się bacznie przyglądać nowym zmianom na chirurgii i postępom prac na budowie. Rozliczać i krytykować to każdy potrafi.

 • Proszę nie pisać w moim imieniu bo bardziej znienawidzony w zozie od byłej dyrekcji to jest jeden panoszący się szef związków zawodowych ,

 • 27.10.2018 10:15  Odpowiedz na komentarz

  Podstawowe pytania:
  Jak chciałaby pani oddłużyć szpital?
  Czy do szpitala znowu dobierze się stara dyrekcja z Frąckowiakiem i Henem na czele?
  Chciałbym zaznaczyć, że P.Frąckowiak jest znienawidzony przez były i obecny personel, ponieważ przypomnę tylko jak dzień przed wigiliąi w samą wigilę dawał wypowiedzenia!
  Czy sytuacja ma się poprawić kosztem personelu?

  27.10.2018 13:48

  A to szpital jest zadłużony? ? Przecież Best wina i Dolata bagatelizowali to zadłużenie jako nieznaczne i nieistotne. I co chwilę wyjeżdżasz z tymi zwolnieniami przed wigilia jakby to miało znaczenie kiedy człowiek z roboty wylatuje. A niby kogo mają teraz zwalniać jak lekarzy i pielęgniarek brakuje? ?? Bać najwyżej się mogą przydupasy dyrekcji i donosiciele z administracji.tam lizusostwo kwitLO to i mogą gaciami trząść. Sami sobie są winni bo zamiast zachować godność to woleli ja sprzedać. Na pewno w nowym układzie sił takim dwulicowym fałszywym ludziom nikt nie zaufa.

 • 26.10.2018 15:51  Odpowiedz na komentarz

  Najpierw same zarzuty a teraz zwraca się o pomoc, Pani Poseł tak celnie Pani wypunktowała niedociągnięcia i problemy w rozbudowie szpitala, to teraz proszę zrobić konferencję i wskazać w jaki sposób te problemy rozwiązać. Proszę dalej wszystkich pouczać, bardzo chętnie posłuchamy tych rad które przyczynią się do tego że szpital będzie teraz budowany zgodnie z prawem a problemy ekonomiczne odejdą w zapomnienie. Innymi słowy niech Pani Paulinka pokaże wszystkim jak się buduje szpital !!! chyba że to tylko taka szczekaczka przedwyborcza była, a zarzuty nieprawdziwe i naciągane.

  31.10.2018 08:16

  Własnie tak pani paulino bo wybory za rok a my pani bedziemy to pamiętac wiec czekamy na efekty nie tylko krytyki ale wskazówki i konkretne posuniecia a nie czcze szczekanie.

  26.10.2018 17:25

  czekaj. już niedługo.szczęka ci opadnie

 • Dopiero teraz Bestwina i Jachimczykowa pokażą co potrafią. Co nieco już się mówi.

 • ...to ja mogę być tym...no...dyrektorem zozolu ! albo starostą mogę być nawet choćby - być mogę .przedstawienie ładnie reżyserowalem w szkole - w szkole mojej reżyserowałem i lwem bylem nawet królem zwierząt.i Nilu odnogi znam - poznałem wszystkie. i teorie wzglednosci tez znam .znam teorie.

  26.10.2018 23:58

  z złotychustów mi to wyjonłeś, ja tezbymmógł być dyktatorem tego zozolu albo przynajmniej starostom,
  a ponoć nowe władze powiatu szpital majom przeksztalcic w spółke, miała racjem pani poseł jak przestrzegła wszystkich miesionc temu, tylko ze to łona teraz pszekrztałci ten zozol

 • 26.10.2018 15:18  Odpowiedz na komentarz

  O ile mi wiadomo to parlamentarzyści z PiS nie mają własnych pieniędzy. Jest to kasa publiczna z naszych podatków i wstyd ze morawiecki rzucił te publiczna kasę przed wyborami ze niby Dolataa to załatwił. Było to zafundować z publicznej naszej kasy kampanii PiS w powiecie , co sądząc po wyborach i wynikach , na psu budę się przydalo
  Szantaż ze nie będzie kasy na budowę nie jest potrzebny. Tych pieniędzy na taki projekt nie było od początku. Tylko głupi coś planuje i zaczyna , czekając na manne z nieba. Kontrole w zozie i starostwie obnaża bezmyslna rabunkowa gospodarkę poprzednich gospodarzy i tylko żal ze te cwane szkodniki tyle rządzili i psuly

 • 26.10.2018 13:42  Odpowiedz na komentarz

  Nikt tego w tej sytuacji nie będzie chciał. Musiałby być ktoś straceńcem gdyby to wziął. Bestwina zostanie.

 • 26.10.2018 12:16  Odpowiedz na komentarz

  zgniłego jaja z pustą kasą nikt nie chce?...czy to prawda co mowią ze moze nawet nie wystarczyc na wycieczki do bratniego Teltow-Flaming?...

 • 26.10.2018 12:05  Odpowiedz na komentarz

  Parlamentarzyści z PIS !! do Was mowa , usłyszcie i przywieźcie w teczce pieniądze na rozbudowę szpitala jak to dotychczas robiliście !!!
  a do ZXCV - który szczur już uciekł???

  29.10.2018 17:49

  CZYJE SĄ TE PIENIĄDZE, NO CHYBA NIE PISOWCÓW

 • ta ze zdjęcia pewnie założy tam centrum aborcyjne

  26.10.2018 15:00

  Chłopie Ty ale masz pusto w tej głowicy . Chciałoby się naładować chociaż trochę rozumu do tego pustego łba .

  26.10.2018 12:15

  Szkoda,że tacy jak ty się rodzą.Żal mi ciebie.

 • 26.10.2018 11:15  Odpowiedz na komentarz

  Zmiany będą bo szczury juz uciekają z tonacego okrętu.

 • 26.10.2018 09:49  Odpowiedz na komentarz

  Ciekawe kiedy tam będzie zmiana

PODOBNE TEMATY
Znani są już tegoroczni partnerzy akcji "Gniezno za pół ceny" Poznaliśmy już partnerów i pełna ofertę akcji "Gniezno za pół ceny". Szczegóły na plakacie. Poniedziałek, 23 września 2019
Nie żyje Patrycja Fiedor. Przegrała walkę z chorobą, ale stała się przykładem determinacji i wiary W piątek, 23 sierpnia, po długiej walce z chorobą odeszła Patrycja Fiedor. Miała 24 lata. Była przykładem... Sobota, 24 sierpnia 2019
Figurki królików z Traktu Królewskiego już do kupienia w Gnieźnie Długo oczekiwane, ale w końcu są! Pierwsze figurki królików z oficjalnej kolekcji Traktu Królewskiego... Środa, 3 lipca 2019
IV Weekend na Szlaku Piastowskim - gry i zabawy małych Słowian W dniach 21-23 czerwca 2019 roku w Wielkopolsce oraz na Kujawach odbędzie się czwarta edycja święta... Wtorek, 18 czerwca 2019