Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Co dalej z dyrekcją szpitala?

Czwartek, 25 października 2018
 • Co dalej z dyrekcją szpitala?

W powiecie zmieniła się władza. Prawo i Sprawiedliwość przegrało z Koalicją Obywatelską Platforma.Nowoczesna. Jak wiadomo, politycy PO i .N nie popierają polityki dyrekcji ZOZ-u. Posłanka Paulina Hennig-Kloska złożyła nawet zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa niegospodarnego operowania środkami publicznymi przeznaczonymi do dyspozycji szpitala.

Moja ocena pracy dyrekcji ZOZ-u i sytuacji finansowej tej jednostki jest znana opinii publicznej - mówi Paulina Hennig-Kloska. Ale o dalszym losie osób zarządzających ZOZ-em zdecyduje nowy starosta i Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego. Nowe władze starostwa i rada na pewno będą dążyć do tego, żeby budowa szpitala została dokończona. W tej kwestii liczę również na pomoc parlamentarzystów z PiS, zmiana władzy w powiecie nie powinna rzutować na zaangażowanie poszczególnych osób w pozyskanie środków z budżetu centralnego. Budowa szpitala musi zostać dokończona dla dobra mieszkańców naszego powiatu. Musimy wygospodarować na ten cel pieniądze czy to z budżetu państwa, czy Urzędu Marszałkowskiego, czy Starostwa Powiatowego.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(32)

 • 04.11.2018 00:11  Odpowiedz na komentarz

  do "pacjętka"- nie są tajne: wystarczy ze sie zalogujesz gdzie trzeba.

  04.11.2018 18:24

  No skoro tak to nowa władza z pewnością to sprawdzi.

 • 03.11.2018 13:48  Odpowiedz na komentarz

  Proponuje zrobić statystyki zgonów po operacjach tych chirurgów. I liczyć tez chorych wywiezionych do poznania skąd juz nie wrócili. Czy te dane są jakieś tajne?

 • 29.10.2018 11:07  Odpowiedz na komentarz

  A p. Kloska niech się przyjrzy poprzedniej władzy na co trwoniła fundusze szpitalne i kto ile zabrał do swojej kieszeni. Bo patrząc na to co się dzieję, to obecny dyrektor nie narobił tyle długów co poprzednicy.

 • Apel: nie można dopuścić, by stara ekipa znów się tam dobrała do władzy...
  Dawni chirurdzy, którzy to tak wylecieli z wielkim hukiem to chamy i prostaki (bez poszanowania dla pacjentów jak i pielęgniarek). Nie pozwólcie by powrócili,bo jako osoby bez honoru zapewne będą walczyli by powrócić.
  Teraźniejsi chirurdzy są świetnymi specjalistami i przede wszystkim dobrymi ludźmi...

  Aleś się paniusiu z choinki urwała. Jak tyle razy na chirurgii byłaś to chyba za dobrze Cię nie leczyli. Na szczęście nie masz już nic do powiedzenia.

 • Szur szur szur niszczarki w ruch

  28.10.2018 21:06

  I w starostwie i w szpitalu tnie się wszystko na legalnie....

 • 27.10.2018 22:35  Odpowiedz na komentarz

  Cała naprzód do Turku

 • 27.10.2018 22:32  Odpowiedz na komentarz

  Trzeba dokładnie sprawdzić, co w tym szpitalu się działo przez minione lata. To wymaga sprawnego działania i to od razu. Inaczej będzie powtórka z Turku. Prawda wypłynie nareszczcie.

 • 27.10.2018 18:26  Odpowiedz na komentarz

  ja jako pacjent życzę sobie ito szybko, aby w końcu powrócili poprzedni chirurdzy, bo to są gnieżnianie i dobrzy lekarze.Przecież ten upadek zozu jest ściśle powiązany z tą rewolucją na chirurgii. A sor tragedia to też zasługa poprzednich - chyba głównie tej p. Jachimczyk.

  29.10.2018 09:15

  Bibi zacznij ujawnianie od siebie .nawet ich nie było stać na to żeby ujawnić kto prowadzi stronę szpitala która tak agitowala za pisem przed wyborami.

  28.10.2018 21:06

  A ja życzę sobie ujawnienia numerów IP piszących na tym forum! Myślicie że ludzie są idiotami i nie domyślają się kto to pisze. Będziemy się bacznie przyglądać nowym zmianom na chirurgii i postępom prac na budowie. Rozliczać i krytykować to każdy potrafi.

 • Proszę nie pisać w moim imieniu bo bardziej znienawidzony w zozie od byłej dyrekcji to jest jeden panoszący się szef związków zawodowych ,

 • 27.10.2018 10:15  Odpowiedz na komentarz

  Podstawowe pytania:
  Jak chciałaby pani oddłużyć szpital?
  Czy do szpitala znowu dobierze się stara dyrekcja z Frąckowiakiem i Henem na czele?
  Chciałbym zaznaczyć, że P.Frąckowiak jest znienawidzony przez były i obecny personel, ponieważ przypomnę tylko jak dzień przed wigiliąi w samą wigilę dawał wypowiedzenia!
  Czy sytuacja ma się poprawić kosztem personelu?

  27.10.2018 13:48

  A to szpital jest zadłużony? ? Przecież Best wina i Dolata bagatelizowali to zadłużenie jako nieznaczne i nieistotne. I co chwilę wyjeżdżasz z tymi zwolnieniami przed wigilia jakby to miało znaczenie kiedy człowiek z roboty wylatuje. A niby kogo mają teraz zwalniać jak lekarzy i pielęgniarek brakuje? ?? Bać najwyżej się mogą przydupasy dyrekcji i donosiciele z administracji.tam lizusostwo kwitLO to i mogą gaciami trząść. Sami sobie są winni bo zamiast zachować godność to woleli ja sprzedać. Na pewno w nowym układzie sił takim dwulicowym fałszywym ludziom nikt nie zaufa.

 • 26.10.2018 15:51  Odpowiedz na komentarz

  Najpierw same zarzuty a teraz zwraca się o pomoc, Pani Poseł tak celnie Pani wypunktowała niedociągnięcia i problemy w rozbudowie szpitala, to teraz proszę zrobić konferencję i wskazać w jaki sposób te problemy rozwiązać. Proszę dalej wszystkich pouczać, bardzo chętnie posłuchamy tych rad które przyczynią się do tego że szpital będzie teraz budowany zgodnie z prawem a problemy ekonomiczne odejdą w zapomnienie. Innymi słowy niech Pani Paulinka pokaże wszystkim jak się buduje szpital !!! chyba że to tylko taka szczekaczka przedwyborcza była, a zarzuty nieprawdziwe i naciągane.

  31.10.2018 08:16

  Własnie tak pani paulino bo wybory za rok a my pani bedziemy to pamiętac wiec czekamy na efekty nie tylko krytyki ale wskazówki i konkretne posuniecia a nie czcze szczekanie.

  26.10.2018 17:25

  czekaj. już niedługo.szczęka ci opadnie

 • Dopiero teraz Bestwina i Jachimczykowa pokażą co potrafią. Co nieco już się mówi.

 • ...to ja mogę być tym...no...dyrektorem zozolu ! albo starostą mogę być nawet choćby - być mogę .przedstawienie ładnie reżyserowalem w szkole - w szkole mojej reżyserowałem i lwem bylem nawet królem zwierząt.i Nilu odnogi znam - poznałem wszystkie. i teorie wzglednosci tez znam .znam teorie.

  26.10.2018 23:58

  z złotychustów mi to wyjonłeś, ja tezbymmógł być dyktatorem tego zozolu albo przynajmniej starostom,
  a ponoć nowe władze powiatu szpital majom przeksztalcic w spółke, miała racjem pani poseł jak przestrzegła wszystkich miesionc temu, tylko ze to łona teraz pszekrztałci ten zozol

 • 26.10.2018 15:18  Odpowiedz na komentarz

  O ile mi wiadomo to parlamentarzyści z PiS nie mają własnych pieniędzy. Jest to kasa publiczna z naszych podatków i wstyd ze morawiecki rzucił te publiczna kasę przed wyborami ze niby Dolataa to załatwił. Było to zafundować z publicznej naszej kasy kampanii PiS w powiecie , co sądząc po wyborach i wynikach , na psu budę się przydalo
  Szantaż ze nie będzie kasy na budowę nie jest potrzebny. Tych pieniędzy na taki projekt nie było od początku. Tylko głupi coś planuje i zaczyna , czekając na manne z nieba. Kontrole w zozie i starostwie obnaża bezmyslna rabunkowa gospodarkę poprzednich gospodarzy i tylko żal ze te cwane szkodniki tyle rządzili i psuly

 • 26.10.2018 13:42  Odpowiedz na komentarz

  Nikt tego w tej sytuacji nie będzie chciał. Musiałby być ktoś straceńcem gdyby to wziął. Bestwina zostanie.

 • 26.10.2018 12:16  Odpowiedz na komentarz

  zgniłego jaja z pustą kasą nikt nie chce?...czy to prawda co mowią ze moze nawet nie wystarczyc na wycieczki do bratniego Teltow-Flaming?...

 • 26.10.2018 12:05  Odpowiedz na komentarz

  Parlamentarzyści z PIS !! do Was mowa , usłyszcie i przywieźcie w teczce pieniądze na rozbudowę szpitala jak to dotychczas robiliście !!!
  a do ZXCV - który szczur już uciekł???

  29.10.2018 17:49

  CZYJE SĄ TE PIENIĄDZE, NO CHYBA NIE PISOWCÓW

 • ta ze zdjęcia pewnie założy tam centrum aborcyjne

  26.10.2018 15:00

  Chłopie Ty ale masz pusto w tej głowicy . Chciałoby się naładować chociaż trochę rozumu do tego pustego łba .

  26.10.2018 12:15

  Szkoda,że tacy jak ty się rodzą.Żal mi ciebie.

 • 26.10.2018 11:15  Odpowiedz na komentarz

  Zmiany będą bo szczury juz uciekają z tonacego okrętu.

 • 26.10.2018 09:49  Odpowiedz na komentarz

  Ciekawe kiedy tam będzie zmiana

PODOBNE TEMATY
Rodzaje stanów zapalnych gardła. Skuteczne sposoby na ból gardła Co oznacza ból gardła? To objaw towarzyszący wielu różnym chorobom. Najczęściej jest objawem infekcji... Wtorek, 10 grudnia 2019
Co warto zobaczyć w Monachium? Monachium to jedno z największych miast w Niemczech, które oferuje turystom liczne atrakcje. To świetne... Piątek, 29 listopada 2019
Znani są już tegoroczni partnerzy akcji "Gniezno za pół ceny" Poznaliśmy już partnerów i pełna ofertę akcji "Gniezno za pół ceny". Szczegóły na plakacie. Poniedziałek, 23 września 2019
Nie żyje Patrycja Fiedor. Przegrała walkę z chorobą, ale stała się przykładem determinacji i wiary W piątek, 23 sierpnia, po długiej walce z chorobą odeszła Patrycja Fiedor. Miała 24 lata. Była przykładem... Sobota, 24 sierpnia 2019