Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Co dalej z dyrekcją szpitala?

Czwartek, 25 października 2018
  • Co dalej z dyrekcją szpitala?

W powiecie zmieniła się władza. Prawo i Sprawiedliwość przegrało z Koalicją Obywatelską Platforma.Nowoczesna. Jak wiadomo, politycy PO i .N nie popierają polityki dyrekcji ZOZ-u. Posłanka Paulina Hennig-Kloska złożyła nawet zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa niegospodarnego operowania środkami publicznymi przeznaczonymi do dyspozycji szpitala.

Moja ocena pracy dyrekcji ZOZ-u i sytuacji finansowej tej jednostki jest znana opinii publicznej - mówi Paulina Hennig-Kloska. Ale o dalszym losie osób zarządzających ZOZ-em zdecyduje nowy starosta i Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego. Nowe władze starostwa i rada na pewno będą dążyć do tego, żeby budowa szpitala została dokończona. W tej kwestii liczę również na pomoc parlamentarzystów z PiS, zmiana władzy w powiecie nie powinna rzutować na zaangażowanie poszczególnych osób w pozyskanie środków z budżetu centralnego. Budowa szpitala musi zostać dokończona dla dobra mieszkańców naszego powiatu. Musimy wygospodarować na ten cel pieniądze czy to z budżetu państwa, czy Urzędu Marszałkowskiego, czy Starostwa Powiatowego.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(32)

  • 04.11.2018 00:11  Odpowiedz na komentarz

    do "pacjętka"- nie są tajne: wystarczy ze sie zalogujesz gdzie trzeba.

    04.11.2018 18:24

    No skoro tak to nowa władza z pewnością to sprawdzi.

  • 03.11.2018 13:48  Odpowiedz na komentarz

    Proponuje zrobić statystyki zgonów po operacjach tych chirurgów. I liczyć tez chorych wywiezionych do poznania skąd juz nie wrócili. Czy te dane są jakieś tajne?

  • 29.10.2018 11:07  Odpowiedz na komentarz

    A p. Kloska niech się przyjrzy poprzedniej władzy na co trwoniła fundusze szpitalne i kto ile zabrał do swojej kieszeni. Bo patrząc na to co się dzieję, to obecny dyrektor nie narobił tyle długów co poprzednicy.

  • Apel: nie można dopuścić, by stara ekipa znów się tam dobrała do władzy...
    Dawni chirurdzy, którzy to tak wylecieli z wielkim hukiem to chamy i prostaki (bez poszanowania dla pacjentów jak i pielęgniarek). Nie pozwólcie by powrócili,bo jako osoby bez honoru zapewne będą walczyli by powrócić.
    Teraźniejsi chirurdzy są świetnymi specjalistami i przede wszystkim dobrymi ludźmi...

    Aleś się paniusiu z choinki urwała. Jak tyle razy na chirurgii byłaś to chyba za dobrze Cię nie leczyli. Na szczęście nie masz już nic do powiedzenia.

  • Szur szur szur niszczarki w ruch

    28.10.2018 21:06

    I w starostwie i w szpitalu tnie się wszystko na legalnie....

  • 27.10.2018 22:35  Odpowiedz na komentarz

    Cała naprzód do Turku

  • 27.10.2018 22:32  Odpowiedz na komentarz

    Trzeba dokładnie sprawdzić, co w tym szpitalu się działo przez minione lata. To wymaga sprawnego działania i to od razu. Inaczej będzie powtórka z Turku. Prawda wypłynie nareszczcie.

  • 27.10.2018 18:26  Odpowiedz na komentarz

    ja jako pacjent życzę sobie ito szybko, aby w końcu powrócili poprzedni chirurdzy, bo to są gnieżnianie i dobrzy lekarze.Przecież ten upadek zozu jest ściśle powiązany z tą rewolucją na chirurgii. A sor tragedia to też zasługa poprzednich - chyba głównie tej p. Jachimczyk.

    29.10.2018 09:15

    Bibi zacznij ujawnianie od siebie .nawet ich nie było stać na to żeby ujawnić kto prowadzi stronę szpitala która tak agitowala za pisem przed wyborami.

    28.10.2018 21:06

    A ja życzę sobie ujawnienia numerów IP piszących na tym forum! Myślicie że ludzie są idiotami i nie domyślają się kto to pisze. Będziemy się bacznie przyglądać nowym zmianom na chirurgii i postępom prac na budowie. Rozliczać i krytykować to każdy potrafi.

  • Proszę nie pisać w moim imieniu bo bardziej znienawidzony w zozie od byłej dyrekcji to jest jeden panoszący się szef związków zawodowych ,

  • 27.10.2018 10:15  Odpowiedz na komentarz

    Podstawowe pytania:
    Jak chciałaby pani oddłużyć szpital?
    Czy do szpitala znowu dobierze się stara dyrekcja z Frąckowiakiem i Henem na czele?
    Chciałbym zaznaczyć, że P.Frąckowiak jest znienawidzony przez były i obecny personel, ponieważ przypomnę tylko jak dzień przed wigiliąi w samą wigilę dawał wypowiedzenia!
    Czy sytuacja ma się poprawić kosztem personelu?

    27.10.2018 13:48

    A to szpital jest zadłużony? ? Przecież Best wina i Dolata bagatelizowali to zadłużenie jako nieznaczne i nieistotne. I co chwilę wyjeżdżasz z tymi zwolnieniami przed wigilia jakby to miało znaczenie kiedy człowiek z roboty wylatuje. A niby kogo mają teraz zwalniać jak lekarzy i pielęgniarek brakuje? ?? Bać najwyżej się mogą przydupasy dyrekcji i donosiciele z administracji.tam lizusostwo kwitLO to i mogą gaciami trząść. Sami sobie są winni bo zamiast zachować godność to woleli ja sprzedać. Na pewno w nowym układzie sił takim dwulicowym fałszywym ludziom nikt nie zaufa.

  • 26.10.2018 15:51  Odpowiedz na komentarz

    Najpierw same zarzuty a teraz zwraca się o pomoc, Pani Poseł tak celnie Pani wypunktowała niedociągnięcia i problemy w rozbudowie szpitala, to teraz proszę zrobić konferencję i wskazać w jaki sposób te problemy rozwiązać. Proszę dalej wszystkich pouczać, bardzo chętnie posłuchamy tych rad które przyczynią się do tego że szpital będzie teraz budowany zgodnie z prawem a problemy ekonomiczne odejdą w zapomnienie. Innymi słowy niech Pani Paulinka pokaże wszystkim jak się buduje szpital !!! chyba że to tylko taka szczekaczka przedwyborcza była, a zarzuty nieprawdziwe i naciągane.

    31.10.2018 08:16

    Własnie tak pani paulino bo wybory za rok a my pani bedziemy to pamiętac wiec czekamy na efekty nie tylko krytyki ale wskazówki i konkretne posuniecia a nie czcze szczekanie.

    26.10.2018 17:25

    czekaj. już niedługo.szczęka ci opadnie

  • Dopiero teraz Bestwina i Jachimczykowa pokażą co potrafią. Co nieco już się mówi.

  • ...to ja mogę być tym...no...dyrektorem zozolu ! albo starostą mogę być nawet choćby - być mogę .przedstawienie ładnie reżyserowalem w szkole - w szkole mojej reżyserowałem i lwem bylem nawet królem zwierząt.i Nilu odnogi znam - poznałem wszystkie. i teorie wzglednosci tez znam .znam teorie.

    26.10.2018 23:58

    z złotychustów mi to wyjonłeś, ja tezbymmógł być dyktatorem tego zozolu albo przynajmniej starostom,
    a ponoć nowe władze powiatu szpital majom przeksztalcic w spółke, miała racjem pani poseł jak przestrzegła wszystkich miesionc temu, tylko ze to łona teraz pszekrztałci ten zozol

  • 26.10.2018 15:18  Odpowiedz na komentarz

    O ile mi wiadomo to parlamentarzyści z PiS nie mają własnych pieniędzy. Jest to kasa publiczna z naszych podatków i wstyd ze morawiecki rzucił te publiczna kasę przed wyborami ze niby Dolataa to załatwił. Było to zafundować z publicznej naszej kasy kampanii PiS w powiecie , co sądząc po wyborach i wynikach , na psu budę się przydalo
    Szantaż ze nie będzie kasy na budowę nie jest potrzebny. Tych pieniędzy na taki projekt nie było od początku. Tylko głupi coś planuje i zaczyna , czekając na manne z nieba. Kontrole w zozie i starostwie obnaża bezmyslna rabunkowa gospodarkę poprzednich gospodarzy i tylko żal ze te cwane szkodniki tyle rządzili i psuly

  • 26.10.2018 13:42  Odpowiedz na komentarz

    Nikt tego w tej sytuacji nie będzie chciał. Musiałby być ktoś straceńcem gdyby to wziął. Bestwina zostanie.

  • 26.10.2018 12:16  Odpowiedz na komentarz

    zgniłego jaja z pustą kasą nikt nie chce?...czy to prawda co mowią ze moze nawet nie wystarczyc na wycieczki do bratniego Teltow-Flaming?...

  • 26.10.2018 12:05  Odpowiedz na komentarz

    Parlamentarzyści z PIS !! do Was mowa , usłyszcie i przywieźcie w teczce pieniądze na rozbudowę szpitala jak to dotychczas robiliście !!!
    a do ZXCV - który szczur już uciekł???

    29.10.2018 17:49

    CZYJE SĄ TE PIENIĄDZE, NO CHYBA NIE PISOWCÓW

  • ta ze zdjęcia pewnie założy tam centrum aborcyjne

    26.10.2018 15:00

    Chłopie Ty ale masz pusto w tej głowicy . Chciałoby się naładować chociaż trochę rozumu do tego pustego łba .

    26.10.2018 12:15

    Szkoda,że tacy jak ty się rodzą.Żal mi ciebie.

  • 26.10.2018 11:15  Odpowiedz na komentarz

    Zmiany będą bo szczury juz uciekają z tonacego okrętu.

  • 26.10.2018 09:49  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe kiedy tam będzie zmiana

PODOBNE TEMATY
Sezon turystyczny na Trakcie Królewskim oficjalnie zainaugurowany! Iście wiosenna pogoda towarzyszyła sporej grupie gnieźnian i turystów, którzy zdecydowali się wziąć... Wtorek, 26 marca 2019
Zwiedzanie Traktu Królewskiego z przewodnikiem Już 24 marca w Gnieźnie odbędzie się symboliczne otwarcie pierwszego sezonu turystycznego najnowszej... Niedziela, 10 marca 2019
Kibice zapowiadają swój udział w Marszu Równości! Miasto zgłosi imprezę komendantowi Policji jak tylko wpłynie wniosek 13 kwietnia w Gnieźnie odbędzie się Marsz Równości. Temat stał się bardzo kontrowersyjny. Zapytaliśmy... Środa, 6 lutego 2019
Stypendia dla młodych sportowców Pięćdziesięciu jeden obiecujących zawodników otrzymało 5 lutego 2019 roku stypendia ufundowane przez... Środa, 6 lutego 2019