Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

15 medali karateków Inochi Gniezno w Witkowie

Wtorek, 23 października 2018
  • 15 medali karateków Inochi Gniezno w Witkowie
REKLAMA

W niedzielę zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno nie próżnowali. Podczas Turnieju Karate w ramach Wielkopolskiej Ligi Karate w Witkowie pokazali wysoki stopień wyszkolenia zajmując niejednokrotnie całe podium.

Pasmo zwycięstw zaczęło się od kata drużynowego, w którym nasze obydwie drużyny spotkały się w finale. Drużyna w składzie: Zuzanna Gbur, Bartosz Kubasik, Filip Paluch zwyciężyła, a na drugim miejscu uplasowała się druga drużyna Inochi: Anita Hyża, Alicja Kaszyńska, Hubert Wiśniewski.

Zuzanna Gbur zdobyła złoto w konkurencji kata ind. dziewcząt żółte pasy 8 i młodsze. Kinga Łęc była piąta.

W konkurencji kata ind. dziewcząt żółte pasy 9-10 lat nasze zawodniczki również nie miały sobie równych: Alicja Kaszyńska zdobyła złoto, Anita Hyża i Roksana Kujawska zdobyły brąz, Zuzanna Dworacka była piąta.

Kata ind. chłopców żółte pasy 8-9 lat zdominowali zawodnicy Inochi Gniezno. Po wielu zwycięskich walkach i klubowych pojedynkach wyniki prezentowały się następująco: Adrian Turonek złoto, Filip Paluch srebro, Wojciech Kaczmarek brąz, Bartosz Kubasik brąz.

W kata ind. chłopców żółte pasy 8 lat i starsi Hubert Wiśniewski po niejednogłośnym werdykcie zdobył srebro. Mikołaj Łaniecki był piąty.

Jolanta Woźniak wygrała trudną konkurencję kata ind. dziewcząt pomarańczowe pasy i wyższe. Walcząc z zawodniczkami z wyższymi stopniami i dodatkowo dużo starszymi Jola okazała się najlepsza. Proponujemy więc następnym razem nie lekceważyć tej filigranowej mistrzyni.

W konkurencji kumite bardzo ładnie wypadły zawodniczki Inochi zdobywając odpowiednio: Jolanta Woźniak-złoto oraz Alicja Kaszyńska-brąz.

Razem zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno zdobyli 13 medali indywidualnych oraz złoto i srebro w kata drużynowym.
 
tekst: Informacja Prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zawodniczki Samuraja na zawodach w Gdańsku 3 listopada w hali widowiskowo-sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbył się... Niedziela, 11 listopada 2018
Komplet medali zawodników Inochi Gniezno podczas Pucharu Polski w Karate Olimpijskim Dużym sukcesem zakończył się dla zawodników Inochi Gniezno sobotni wyjazd do Legnicy, gdzie odbywały... Niedziela, 28 października 2018
Kolejne medale Aleksandry Politowicz W sobotę, 13 października, w sali wrocławskiej AWF został rozegrany XI Puchar Mistrza - Międzynarodowy... Poniedziałek, 15 października 2018
Seminarium Karate w Gnieźnie W sobotę, 13 października, karatecy z Klubu Karate Inochi Gniezno mieli możliwość treningu po okiem... Poniedziałek, 15 października 2018