X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Czy Piotr Gruszczyński zostanie nowym Starostą Powiatu Gnieźnieńskiego?

Poniedziałek, 22 października 2018
  • Czy Piotr Gruszczyński zostanie nowym Starostą Powiatu Gnieźnieńskiego?

Bardzo dobry wynik do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego uzyskał Piotr Gruszczyński. Czy zostanie on nowym Starostą Powiatu Gnieźnieńskiego?

Piotr Gruszczyński w latach 2006 - 2007 był Wicestarostą Powiatu Gnieźnieńskiego. Teraz uzyskał bardzo dobry wynik w wyścigu do samorządu. Wiele wskazuje na to, że może on powrócić do gabinetu - tym razem jako włodarz powiatu. Co mówi sam polityk? Rozpatrywałem różne warianty - mówi Piotr Gruszczyński. Rozważam kandydowanie w wyborach parlamentarnych jeżeli ugrupowanie będzie mnie potrzebowało. Kandydowałem na radnego i ten cel udało mi się osiągnąć i mandat obejmę. Nie brałem jednak pod uwagę powrotu do gabinetu w starostwie, ponieważ mam plan na życie i nie ukrywam, że jestem szczęśliwym człowiekiem, spełnionym zawodowo. Bardzo biorę pod uwagę natomiast głos mojego otoczenia. Liczę się ze zdaniem osób z Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej i to z nimi musimy wszystko uzgodnić. Nie wiem czy powinienem wziąć fotel starosty. Może czas na kogoś nowego. Tutaj na pewno największe znaczenie będzie miał głos wszystkich koalicjantów, każdej osoby. To musi być wspólna, przemyślana decyzja.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(21)

  • 28.10.2018 20:46  Odpowiedz na komentarz

    te zozol z 12.45 itd - nie podszywaj sie pod cudzy nick. spadaj do tego od trzech króli i reszty szemranego towarzystwa od kręcenia lodów. szpital trzeba ratować. a nie czekac na TKM ( if you now what I mean)

    28.10.2018 21:36

    ps
    plus K ( to przez "picie")

  • 25.10.2018 09:33  Odpowiedz na komentarz

    Tureckie dywany już rozściełano w oczekiwaniu. A na Wyspach Bergamutach zgasła ostatnia nadzieja.

    28.10.2018 12:45

    zozole - czy Ty pijesz od kilku dni? Ale rację masz. 5 lat - długo - można pokazać , że się lepiej zarządza, ale trzeba zdecydowanych działań i to szybko bo poprzednie szkodniki nie będą liczyły się z niczym, poza troską o własne ty..ki, i mogą jeszcze nabruździć dużo. Trzeba zabezpieczyć wszystkie dane, bo je znowu ukryją albo sfałszują.

  • 24.10.2018 22:49  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe, co z dyrekcją szpitala, oby nie było nowej po znajomości, bo znowu pracownicy mogą odczuć zwolnieniami szukanie oszczędności, przez następców.

    28.10.2018 12:46

    brakuje pielęgniarek i lekarzy. Za to za dużo na pewno w tym zozie nieudaczników i przydupasów.

  • Wstyd gnieźnianie głosowac na coś takiego będziecie płakać a wstyd już teraz

  • Obywatele w Gnieźnie nie używają mózgu A jak to używają to mają zgniły jak można było na tego pana zagłosować? Jest to jeden z większych kretaczy mieszkający na Ul. Lecha ten człowiek nie chce dobrze dla obywateli naszego miasta patrzy na własną kieszeń z tego co się orientuję to już wkręca swojego syna... jest to człowiek z Bandy T.Budasza... Ludzie zacznijcie myśleć o waszej przyszłości bo z tymi ludźmi przyszłość nasza wyglądać będzie za granicą naszego kraju/miasta... PIS PONAD WSZYSTKO!!!

    28.10.2018 18:20

    PiS to zawłaszczanie i dyktatura. Nigdy na te partie !

    24.10.2018 00:43

    MASZ 21 LAT ZA MAŁO ABY TO ZROZUMIEĆ > może i PiS ale nie w Gnieźnie !!! 1-sza frakcja PiS DOLATY to szumowiny polityczne,które schowały się za szyldem PiS a od lat kolaborowały z SLD, PO i mafią w Pzn. A ta 2-ga frakcja PiS prowadzona przez posła Ostrowskiego i senatora Gawła to frakcja tchórzy,baranów i nieudaczników politycznych,którzy nie wypełniali obowiązków statutowych swojej partii PiS a tylko ze schowanymi jak strusie głowami w piasek mając długie szyje żarli cichaczem z koryta nasze pieniądze publiczne. Skoro od lat nie ma prawdziwej opozycji w Gnieźnie to mamy taki efekt,że teraz już jest to tylko BIAŁORUSKIE MIASTO GNIEZNO opanowane przez skorumpowane sitwy komuszo-platformerskie !!! Takimi to mądrościami społeczno-politycznymi wykazali się przywódcy podzielonego PiSu na czele z naiwnym jak dziecko Pawełkiem Kamińskim sterowanym z tylnego familijnego fotelika !!! Ich portalik internetowy blokował moje komentarze w których od dawna pisałem,że to szmaciarze-pseudo-pisowcy ZNISZCZĄ NASZE MIASTO ale udawali,że nie czytali moich komentarzy tylko dziwne,że jak mnie widzieli z daleka to uciekali na drugą stronę ulicy !!! Brzydzę się wami wy PiSowscy JUDASZE z obydwu frakcji !!!

    23.10.2018 21:41

    Co ? przegraną trudno się pogodzić?? Masz 21 lat i już wszystko wiesz?? czy tobie ksiądz powiedzieli byś bajki pisał??

  • 23.10.2018 10:22  Odpowiedz na komentarz

    Żałosne. Kto głosował na tego pajaca????!!!

    23.10.2018 21:42

    I tylko tyle potrafisz napisać przegrany ministrancie??

    23.10.2018 13:12

    Ja też bije się z myślami jak można było na tego pana zagłosować jest to dla mnie strasznie bolesne bo zdaje sb z tego sprawę że przez kolejne lata będziemy okradani... Ale to tylko można pogratulować ludzią

    23.10.2018 13:06

    Ja też tego nie rozumiem jak można głosować na człowieka który ma gdzieś do do obywateli I patrzy tylko na swoje zyski I na własną kieszeń w Gnieźnie nie będzie lepiej tylko będzie coraz gorzej PoZdrwaiam serdecznie i apeluje do mieszkańców żeby używać mózgu na następnych wyborach ;)

    23.10.2018 11:50

    Dostał /niestety/ najwięcej głosów w powiecie /2042/

  • 23.10.2018 09:08  Odpowiedz na komentarz

    A jak Pana ktoś wyrzuci z tego poznańskiego WORD - u

  • 23.10.2018 00:34  Odpowiedz na komentarz

    Ino mię to!!!

  • 23.10.2018 00:32  Odpowiedz na komentarz

    Beznadzieja!!!

  • Dobre ....a fotel w kiosku Ruchu ? ????

    23.10.2018 21:44

    A ty co prowadzisz?? Masz jakieś doświadczenie??

PODOBNE TEMATY
Profesor Norman Davies spotka się z gnieźnianami Uznany nie tylko w środowisku naukowym, ale także przez rzesze czytelników książek takich jak "Europa",... Poniedziałek, 20 maja 2019
"Szkoda Ciebie na takie patoklimaty" Spotkanie z młodzieżą w Szkole Technicznej "Mundurowej" w Gnieźnie w ramach kampanii "Narkotyki i dopalacze... Czwartek, 16 maja 2019
Policjant spotkał się z rodzicami uczniów Profilaktyk społeczny asp. sztab. Krzysztof Socha spotkał się z rodzicami uczniów w Szkole Podstawowej... Czwartek, 16 maja 2019
Dzieci z Przedszkola Montessori zwiedziły komendę Komendę Powiatową Policji w Gnieźnie odwiedzili goście z Przedszkola Montessori "Tup tup". Przedszkolaków... Czwartek, 16 maja 2019