Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Nowa Rada Powiatu Gnieźnieńskiego!

Poniedziałek, 22 października 2018
  • Nowa Rada Powiatu Gnieźnieńskiego!

Wszystko wskazuje na to, że Prawo i Sprawiedliwość straci władzę w powiecie gnieźnieńskim. Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna zdobyła 12 mandatów. Jeżeli dojdzie do koalicji z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, uzyska większość (15 z 27 mandatów).

Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna:
Danuta Winiarska
Ewa Mądra
Joanna Arndt
Maria Kocoń
Mirosława Lewicka
Dariusz Pilak
Edward Załęski
Jaromir Dziel
Marian Pokładecki
Piotr Gruszczyński
Rajmund Gąsiorek
Radosław Sobkowiak

Prawo i Sprawiedliwość:
Beata Tarczyńska
Natasza Szalaty
Marcin Makohoński
Andrzej Kwapich
Leszek Figaj
Maciej Łykowski
Zbigniew Bręklewicz

Sojusz Lewicy Demokratycznej:
Jacek Kowalski
Robert Andrzejewski
Telesfor Gościniak

Polskie Stronnictwo Ludowe:
Jerzy Berlik
Rafał Skweres
Stanisław Szczepański

Gnieźnieńskie Porozumienie Samorządowe:
Dariusz Igliński
Marek Gotowała
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(22)

  • 26.10.2018 08:44  Odpowiedz na komentarz

    A kto znowu głosował na Makohońskiego? Przecież po ostatnich wyborach zamienił mandat radnego na stołek dyrektorski. Niebawem okaże się jakie nagrody otrzymywał i pensje

  • 25.10.2018 14:02  Odpowiedz na komentarz

    dr Bembnista dyrektorem medycznym?jest super zdolnym chirurgiem, chyba najlepszym jakiego widzielismy w gnieżnie ale czy to dibry pomysl?

  • a Spachaczowi nie podziekowali w Wągrowcu ? .a w miescie nie mowią przypadkiem ze gwiazdorom z wielkim miemaniem o sobie juz raz podziękowalismy? nie mowią ze jakies dokumenty gdzies lezaly i jakies ejnetagi ktos spisał? tak slyszałem tylko w kolejce - czy to moze byc prawda? ktos wie ?a w szpitalu teraz jest kulturalnie i spokojnie .
    szpital potrzebuje powaznych zarządcow .

  • 24.10.2018 21:34  Odpowiedz na komentarz

    Jakaś kobieta

  • 24.10.2018 21:14  Odpowiedz na komentarz

    Wiewiórki piszczą po kątach że dyrektorem medycznym może być utytułowany gnieźnieński chirurg. Natomiast najbardziej naturalnym kandydatem na dyrektora ZOZ jest Pan Rafał Spachacz, który kandydował z listy GPS. Myślę że jest on gwarantem kontynuacji rozbudowy szpitala i braku istotnych "trzęsień ziemi" w szpitalu, bo to nie jest to, czego szpital obecnie potrzebuje

  • Ciekawe kto będzie dyrektor zozu

    24.10.2018 19:39

    dyrektorem musi być ktoś, kto się do tego nadaje.

  • PIS przejęło Powiat w Turku. Może tam teraz pojadą.

    24.10.2018 19:40

    ja tam radzę Bestwinie spakować walizki i do Turku.Choć niedługo nie będzie miasta powiatowego, gdzie tn zbawca szpitali by nie był.

  • 23.10.2018 20:56  Odpowiedz na komentarz

    Mam nadzieję, że te nowe władze powiatu nie wstrzymają budowy szpitala. Zresztą niech pamiętają kto rządzi w kraju.

  • 23.10.2018 20:28  Odpowiedz na komentarz

    Jak można Gruszczyńskiemu pokazazaćw w wyborach parlamentarnych gdzie jego miejsce a wkrótce głosować na niego w wyborach samorządowych. Po przegranych wyborach kolega marszałek załatwił mu pracę jako dyr WORD w Poznaniu bo był taki dobry. Wstyd Gniezno

    24.10.2018 16:36

    A co tak Cię to boli? lepiej popatrz jak obecna władza w powiecie niszczyła oświatę przy udziale dyrektora oświaty (kandydata na prezydenta), szkolnictwo zawodowe zostało pogrążone,wpychali swoich znajomych i członków rodzin do pracy w starostwie,CKP i do szkół,usuwali zasłużonych nauczycieli i dyrekcje wstawiając swoich, miernych ale wiernych.

  • 23.10.2018 05:01  Odpowiedz na komentarz

    Proszę rady Pietrzak nie załapał się do rady powiatu, bratanica dyrektorka z wydziału komunikacji popłynie jak tragedia no została jeszcze córka

  • 22.10.2018 21:13  Odpowiedz na komentarz

    dwaj smutni dotąd panowie juz ostrzą skalpele bucha cha cha

  • 22.10.2018 20:24  Odpowiedz na komentarz

    Najgorsze jest jednak to ze znowu widze tu jedną gębę ktora zawsze wszedzie sie wkreci ze tez kurcze tej tupeciary wiatr historii nie zamiecie

  • 22.10.2018 20:22  Odpowiedz na komentarz

    grzyby nie grzyby najwazniejsze ze szkodniki pojdą w odstawke

  • 22.10.2018 20:19  Odpowiedz na komentarz

    Zozole juz na walizkach?

  • 22.10.2018 20:06  Odpowiedz na komentarz

    Redaktor w formie ;-) KO wprowadziła 12 osób, a w nagłówku jest mowa o ... 11 ;-)

  • 22.10.2018 19:58  Odpowiedz na komentarz

    nie wiem jak można głosować na takich leśnych dziadków jak Kowalski czy Gościniak