Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Eugeniusz Zamiar przegrywa w Niechanowie!

Poniedziałek, 22 października 2018
  • Eugeniusz Zamiar przegrywa w Niechanowie!
REKLAMA

Gmina Niechanowo będzie miała nowego wójta - Szymona Robaszkiewicza (na zdjęciu). To zaskakująca informacja, której chyba nikt się nie spodziewał. Eugeniusz Zamiar do tej pory zawsze zdecydowanie wygrywał w wyścigu do samorządu.


tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(23)

  • 26.10.2018 15:08  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego nikt nie ma odwagi pisząc negatywne komentarze podpisać się pod nim swoim nazwiskiem? Lub komentuje źle tylko anonimowo pod artykułem, brawo za odwagę. Ja życzę Ci Szymon dużo cierpliwości, siły i samych trafnych decyzji.

  • Spójrz w oczy człowieka a powiesz kim jest . Takie powiedzenie stare, ale wciąż ważne. No spójrz .

  • 25.10.2018 19:37  Odpowiedz na komentarz

    Kolesiostwo to się dopiero zacznie.

  • Wygrał człowiek który od kilku lat walczył z Radą Gminy i działał na jej niekorzyść. Jak w związku z tym może być dobrym wójtem. To będzie typowy urzędnik, który nie niesie za sobą nic poza chęcią odegrania się na Radnych i byłym Wójcie.

    24.10.2018 16:43

    O patrzcie ludzie Jackowski lub wróżbita Maciej się znalazł .... Podaj numery do totolotka ,może przepowiesz??

  • Życzę nowemu wójtowi, żeby nauczył się od Pana Zamiara pokory i potrafił tak jak on traktować mieszkańców gminy i petentów z szacunkiem, żeby pozostał człowiekiem, a nie zamienił się w bezdusznego urzędnika. Obecny wójt oddał sporą część swojego życia gminie Niechanowo i za to mu serdecznie dziękujemy!

  • 24.10.2018 00:35  Odpowiedz na komentarz

    Jak to nikt się nie spodziewał?? Większość ludzi chciała od dawna zmiany. Nie pomogły banery za autem???? wygrał człowiek który jest godny bycia wójtem. Brawo

  • 23.10.2018 23:07  Odpowiedz na komentarz

    Mieszkanka! Ty powinnaś się nazywać nieudany wybór!!!

  • 23.10.2018 21:02  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe jaki zamiar ma teraz Pan Zamiar? :)

  • 23.10.2018 20:56  Odpowiedz na komentarz

    Mentalność wiejskich pachołków każe bać się jakichkolwiek zmian.
    Kibicuję Panu Szymonowi i mam nadzieję, że będzie miał wsparcie mieszkańców,
    zwłaszcza tych postępowych. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
    Powodzenia!

  • Nie zdążył zasiąść w fotelu wójta, a już oceniają i plują jadem. Nic złego nie może się wydarzyć, gdyż rada będzie nieustannie patrzeć na ręce. Oby tylko nie negowali wszystkiego tak dla zasady, bo to nie pomoże w rozwoju gminy. Wybrała większość i trzeba się pogodzić, że nie żyjemy w poprzednim systemie. Należy być dobrej myśli, a ocenimy i rozliczymy już za 4 lata. ;)

  • 23.10.2018 00:34  Odpowiedz na komentarz

    Będzie dobrze jak słyszę tych wszystkich mądrych co wszystko wiedzą .Każdy kiedyś musi zacząć i tyle . nikt nie jest dożywotnio na danym stanowisku....

  • 22.10.2018 21:15  Odpowiedz na komentarz

    Brawo Szymon tak czułem ,że wygrasz i trzymałem kciuki no i się udało .Będziesz dobrym wójtem młody i ambitny no i swój. Dasz radę szkoda ,że trochę mało radnych ale przejdą i będzie git

    23.10.2018 20:55

    Osoba która była radnym i nie uczyniła nic aby cokolwiek zmienić a tylko wygaduje co jest nie zrobione nie jest ambitna. Ten wybór jest zły.

  • 22.10.2018 16:08  Odpowiedz na komentarz

    Niestety jak się podejmuje głupie decyzję w największej wsi w gminie jaka jest Cielimowo to tak musiało się skończyć... I bardzo dobrze może wkoncu mieszkańcy od 20 lat Cielimowa doczekają się chodników a nie puste działki na których nie ma nieruchomości

  • 22.10.2018 15:59  Odpowiedz na komentarz

    Może teraz skończy się łapówkarstwo przekręty i oddawanie ziemi za bezcen swoim ludziom..

    24.10.2018 09:26

    Jak masz kolego konkretne informacje to podaj to prokuratorowi a nie to nie pluj jadem.
    Nikt nie jest anonimowy nawet w internecie.

    23.10.2018 20:59

    Może kolesiostwo w Urzędzie też się skończy... ;)

  • Szkoda gadać.... Nieudany wybór

  • 22.10.2018 15:35  Odpowiedz na komentarz

    Dramat ????