Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Debata prezydencka za nami!

Środa, 17 października 2018
  • Debata prezydencka za nami!
REKLAMA

Dzisiaj w Hotelu IBIS odbyła się debata kandydatów na Prezydenta Miasta Gniezna. W spotkaniu udział wzięli: Paweł Kamiński (PiS), Jerzy Lubbe (GPS) oraz Zenon Miękiszak (Kukiz'15). W ostatniej chwili o swojej nieobecności poinformował obecny włodarz Pierwszej Stolicy - Tomasz Budasz.

Przebieg debaty można obejrzeć na powyższym filmie.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 18.10.2018 19:55  Odpowiedz na komentarz

    Przekroczy ;)

  • 18.10.2018 16:14  Odpowiedz na komentarz

    Można było odnieść wrażenie, że geotermia najlepsza na wszystko. Politycy niestety mają to do siebie, że potrafią obrzydzić nawet najlepszy pomysł. A szkoda. Od geotermii nie uciekniemy. Czy jeszcze 10 lat temu myśleliśmy o tym, że będziemy jeździć hybrydami. Ciepłownie hybrydowe to kolejny krok i wcale nie tak odległy. Temat naprawdę warto podjąć i zrealizować a nie szukać w geotermii argumentów za jednym czy przeciw drugiemu kandydatowi. Zapomniałem o trzecim i czwartym. Przepraszam.

  • 18.10.2018 15:16  Odpowiedz na komentarz

    Co to było? Wstyd takich kandydatów mieć w 70 tys mieście.

    18.10.2018 22:15

    Adamie. Jeżeli nie odpowiadają Ci przedstawiający się kandydaci, bo uważasz, że "wstyd Ci za nich" , to rozumiem, że Ty byłbyś lepszym kandydatem. To dla czego nie zdecydowałeś się na startowanie? Kto ci zabronił ?

  • 18.10.2018 12:19  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe czy któryś z nich przekroczy 10 %? Moim zdaniem to było pierwsze spotkanie wyborcze (bo nie debata), które wygrał nieobecny. Geotermia została mi obrzydzona do kwadratu.

  • 18.10.2018 09:35  Odpowiedz na komentarz

    To Budasz już zrezygnował z kandydowania?

  • 18.10.2018 07:10  Odpowiedz na komentarz

    To trzeba sobie przypomnieć! Radna Młodzikowska na spotkaniu z Wałęsą powiedziała:" Odnoszę wrażenie, że wszystko w Polsce się wali, że Polska jest w ruinie, że armia jest kiepska, dlatego ta strona, która jest bardziej mądra, światła i wykształcona (pewnie chodzi o KOD i PO - przypisek mój) powinna powiedzieć, co chce zrobić z narodem, z historią i młodym pokoleniem, co zrobić, bo sytuacja jest niepokojąca i co czynić, aby opozycja się zjednoczyła. Co zrobić, by ci światli ludzie, którzy wychodzą na ulice w tak dużej liczbie i żeby nie kierowali się tym duchem, który wychodzi z kościoła, ale siłą wewnętrzną, żeby się temu, co się dzieje przeciwstawić. Nie mogę znosić dłużej kłamstw, nie ma mojej zgody na to, co się dzieje, obce są mi idee tej grupy rządzącej. Cieszę się, że przyszłam na to spotkanie. Nie ma mojej zgody na to, by merytoryczny zasób społeczeństwa był w sposób podły eliminowany i dlatego jest strach. Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Są to ludzie ( o władzy obecnej), którzy nie mają Polski ani w głowie ani w sercu, tylko mają swoje idee, które są obce dla naszego społeczeństwa. Czy ta iskra opozycji (KOD) spowoduje ogień i refleksję?"
    Pani Mlodzikowska, Pani tak myśli naprawdę? Pani się skarży Wałęsie? Równy, jak widać poziom intelektualny.

  • Obejrzałem w całości. Poziom merytoryczny tej pseudodebaty oceniam jako żenujący. Poziom wpływu na wynik wyborczy bliski zeru. Widownia to kilku radnych z PISU i GPSU plus paru sfrustrowanych zadymiarzy. W szczytowym momencie debatę oglądało 196 osób.

  • 17.10.2018 21:10  Odpowiedz na komentarz

    Na pytanie o inwestycje drogowe p. Miękiszak zapowiedział, że remontował będzie ul. Kłeckoską bo...tam mieszka. I na tym zakończył temat dróg. Samozaoranie level master.

  • 17.10.2018 21:05  Odpowiedz na komentarz

    Głosuje z rodziną na Pawła. Brawo Paweł.

    18.10.2018 17:46

    A myślałam że Gosia...

PODOBNE TEMATY
Święto Niepodległości w Pierwszej Stolicy Polski Uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczęły się w niedzielę już o godz.... Poniedziałek, 12 listopada 2018
Świętowali Niepodległość pod biurem parlamentarnym Śpiewaniem pieśni patriotycznych uczcili setną rocznicę odzyskania niepodległości gnieźnianie, którzy... Sobota, 10 listopada 2018
Ambasador Kazachstanu spotkał się z gnieźnieńskimi przedsiębiorcami Dzisiaj Gniezno odwiedził ambasador Kazachstanu w Polsce Margułan Baimuchan. Szef misji dyplomatycznej... Piątek, 9 listopada 2018
"Umowa z wyborcami jest zobowiązująca" - oświadczenie Tadeusza Tomaszewskiego Wybory samorządowe przyniosły wiele zaskakujących rozstrzygnięć. W powiecie gnieźnieńskim miłą niespodzianką... Poniedziałek, 5 listopada 2018