X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Już w środę debata prezydencka!

Wtorek, 16 października 2018
  • Już w środę debata prezydencka!

Już jutro (środa) o godz. 18.00 w Hotelu Ibis przy ul. Chrobrego 20 w Gnieźnie odbędzie się debata prezydencka z udziałem: Tomasza Budasza, Pawła Kamińskiego, Pawła Lubbe i Zenona Miękiszaka. Wstęp na debatę jest wolny. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Pierwszej Stolicy, którym przyszłość Gniezna nie jest obojętna.

Debata będzie transmitowana na żywo na kanale youtube oraz na naszym portalu. Linki do transmisji:
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(15)

  • 19.10.2018 12:42  Odpowiedz na komentarz

    Budasz jest z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. Popiera go Gruszczyński.

  • 18.10.2018 07:18  Odpowiedz na komentarz

    To trzeba sobie przypomnieć! Radna Młodzikowska na spotkaniu z Wałęsą powiedziała:" Odnoszę wrażenie, że wszystko w Polsce się wali, że Polska jest w ruinie, że armia jest kiepska, dlatego ta strona, która jest bardziej mądra, światła i wykształcona (pewnie chodzi o KOD i PO - przypisek mój) powinna powiedzieć, co chce zrobić z narodem, z historią i młodym pokoleniem, co zrobić, bo sytuacja jest niepokojąca i co czynić, aby opozycja się zjednoczyła. Co zrobić, by ci światli ludzie, którzy wychodzą na ulice w tak dużej liczbie i żeby nie kierowali się tym duchem, który wychodzi z kościoła, ale siłą wewnętrzną, żeby się temu, co się dzieje przeciwstawić. Nie mogę znosić dłużej kłamstw, nie ma mojej zgody na to, co się dzieje, obce są mi idee tej grupy rządzącej. Cieszę się, że przyszłam na to spotkanie. Nie ma mojej zgody na to, by merytoryczny zasób społeczeństwa był w sposób podły eliminowany i dlatego jest strach. Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Są to ludzie ( o władzy obecnej), którzy nie mają Polski ani w głowie ani w sercu, tylko mają swoje idee, które są obce dla naszego społeczeństwa. Czy ta iskra opozycji (KOD) spowoduje ogień i refleksję?"
    Pani Mlodzikowska, Pani tak myśli naprawdę? Pani się skarży Wałęsie? Równy, jak widać poziom intelektualny.

  • Jeżeli Grobelny z Budaszem umieją tylko wszystko "budować " z pieniędzy pochodzących z rządowych dotacji. To w nowej kadencji nie zrobią już nic !!!!. Dlaczego ? Bo władze wojewódzkie, i rządowe przejdą już teraz na pewno w ręce PIS. Widać to ze słupków poparcia jakie pokazuje nawet Polsat. Wobec tego Budasz i Grobelny nic już nie dostaną na Gniezno , jeżeli Nasze miasto dalej pozostanie "czerwone". Logiczne?

  • 17.10.2018 19:53  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego nie zaproszono Pana Prezydenta?

    17.10.2018 20:28

    Jak nie zaproszono ? Ten pan prowadzący debatę powiedział że prezydent Budasz został zaproszony ale zaproszenia nie przyjął tylko przesłał jakieś oświadczenie

  • Debata jest w czwartek o 18:00. Zorganizowana przez media, a nie przez polityków. Wszyscy o tym wiedzieli, a podobno jeden z kandydatów (wybaczcie, nie pamiętam nazwiska), wymyślił sobie inną debatę, nie informując nikogo o jej przebiegu. Czy to prawda?

  • 17.10.2018 16:25  Odpowiedz na komentarz

    Okazuje się, że organizator zapomniał zaprosić prezydenta Budasza. No chyba, że za zaproszenie uznamy.. zaproszenie wystosowane przez innego z kandydatów. Czy tak to ma wyglądać? Słabo. Poza tym jaki ma sens organizowanie dwóch debat dzień po dniu? Nawet w Warszawie tak się nie dzieje.....

  • 17.10.2018 15:37  Odpowiedz na komentarz

    Popieram p Adama, kto jest organizatorem tej debaty???? Stronnicze gniezno24?

  • 17.10.2018 08:30  Odpowiedz na komentarz

    Debata powinna mieć niezależnego organizatora i określone zasady. Nie może być tak ze jeden z kandydatów robi sobie spotkanie i udaje ze to debata.

  • 16.10.2018 23:55  Odpowiedz na komentarz

    Czego nie rozumiecie? Debata jest w środę o godz. 18.00. Każdy może przyjść. Na dużej sali hotelu IBIS.

  • 16.10.2018 23:55  Odpowiedz na komentarz

    W czwartek jest pseudo debata w mediach. Tam mieszkańcy nie mają wstępu bo to w redakcji się dzieje. Tutaj jest prawdziwa debata, w środę, w hotelu ibis.

  • 16.10.2018 23:43  Odpowiedz na komentarz

    Przecież debata jest w czwartek... Co to za dezinformacja???

  • 16.10.2018 20:00  Odpowiedz na komentarz

    Kto tutaj miesza.Portal czy Pan Lubbe. Debata odbywa się w czwartek i zgodzili się na nią wszyscy kandydaci. Czemu lub komu ma służyć ta dezinformacja ?

  • 16.10.2018 17:13  Odpowiedz na komentarz

    Kto to organizuje? Nie było wcześniej żadnej informacji?

  • 16.10.2018 15:00  Odpowiedz na komentarz

    Obalmy wspólnie tą nikczemną koalicje i mało wartościowego prezydenta. Wybierzmy DOBRĄ ZMIANE !!!!!

PODOBNE TEMATY
Przebudowa Trzech Mostów coraz bliżej końca Przebudowa układu drogowego ulicy Pod Trzema Mostami zbliża się ku końcowi. Widać już jak będzie wyglądało... Wtorek, 17 września 2019
Niebawem rusza remont ulicy Składowej! Miasto ogłosiło przetarg Z pewnością wielu kierowców ucieszy wieść, że Miasto Gniezno ogłosiło właśnie przetarg na "Remont ul.... Wtorek, 17 września 2019
Zakończył się remont ulicy Roosevelta Roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym realizowanym wspólnie przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i... Piątek, 13 września 2019
Wojna na linii Miasto - Powiat? Magistrat stracił blok wart miliony, a wypomina 2,9 tys. zł przeznaczone na turystykę Urząd Miasta Gniezna szuka sporu prawdopodobnie z każdym możliwym podmiotem - w szczególności ze Starostwem... Piątek, 13 września 2019