Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dwa wypadki motocyklistów w jednym miejscu

Niedziela, 14 października 2018
  • Dwa wypadki motocyklistów w jednym miejscu
REKLAMA

Dzisiaj po godz. 14.00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku motocyklisty na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego. Na miejsce wysłano Policję, Pogotowie i Straż Pożarną.

Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki, jadąc od strony Poznania w kierunku Bydgoszczy, na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem i na wyjściu z zakrętu uderzył w latarnię znajdującą się między pasami ruchu. Motocyklista zeskoczył z pojazdu zanim ten uderzył w lampę, co prawdopodobnie uchroniło go przed poważnymi obrażeniami. Siła uderzenia była tak duża, że fragment latarni spadł na ziemię.

Kiedy na miejscu trwała akcja służb ratunkowych, kolejny motocyklista jadąc również od strony Poznania, praktycznie w tym samym miejscu stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na bok. I ten kierowca jednośladu nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Działania służb ograniczyły się do udzielenie pierwszej pomocy motocyklistom, uprzątnięcia miejsca zdarzenia oraz ukarania sprawców kolizji mandatami. Nikt nie wymagał hospitalizacji.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 15.10.2018 20:16  Odpowiedz na komentarz

    Zycze z calego serca , aby Motocyklisci co jezdza jak debile narazajac na cudza smierc , sami doznali takiemu wypadkowi aby to oni - motocykisci NAPOTKALA SMIERC . A wszystko jeszcze przed nimi , lud , gololedz. No coz szybkiej jazdy na liczniku 250 km ha ha ha ha ha ha ha ha

  • Armando sam jesteś idiota miej odwagę i powiedz to w twarz mądry w necie pizda w świecie ????????????

    16.10.2018 10:20

    @Motocyklistka: nikt nie zaprzeczy że z ciebie w necie i świecie rodzaj żeński czyli pi..a.

    15.10.2018 20:06

    Powtarzacie się motocykliści, sami piszecie anonimowo w necie a sadzicie się do kolesia który napisał o was prawdę...

    15.10.2018 20:04

    Hmm dziwne bo to motocykliści starają się byś anonimowi, podgiete tablice itp. Dlatego proszę przestańcie pieprzyc o mówieniu komus czegoś prosto w twarz, gdy sami ze strachu uniemożliwiacie identyfikację...

  • 15.10.2018 08:45  Odpowiedz na komentarz

    Wczoraj jeździli jak szaleńcy. Może też policja zacznie im towarzyszyć i zwracać uwagę na fakt, iż nie są sami na drodze. Popisy niech zostawia na puste, zapomniane lotniska ! Na trasie do Poznania, w okolicy Swarzedza pędzili jak wariaci.

    15.10.2018 14:18

    Na trasie Pobiedziska-Poznań podobnie, jechali grupami obok siebie tak aby nie można było ich wyprzedzić, inni wyprzedzali na podwójnej-ciągłej i jechali na czołówkę. Wiedzą że policji nie ma na drogach i czują się bezkarni.

  • 15.10.2018 07:26  Odpowiedz na komentarz

    Tak się kończą niedzielne popisowki na motorach... Wczoraj było pełno tych idiotow na drogach...

    15.10.2018 19:22

    Motocyklista - zostaw namiary to wpadnę do Ciebie i powiem Ci z wielką chęcią prosto w twarz że jesteś idiotą:-)

    15.10.2018 16:58

    @motocyklista: zapewne jesteś jednym z tych idiotów, ale nie masz odwagi się ujawnić a jedynie zgrywać twardziela ,którego należy nie drażnić. Pomyśl o tym jak będziesz glebował...w twarz bezpośrednio nie ma możliwości tobie powiedzieć.

    15.10.2018 10:11

    Szkoda że nie potrafisz powiedzieć komuś w twarz że jest idiotą strach nie pozwala ???? miłego dnia

PODOBNE TEMATY
Wypadek w Oborze! Auto stanęło w ogniu W piątek o godz. 19.20 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Obora. Z uzyskanych... Sobota, 10 listopada 2018
Jest porozumienie MSWiA i związków zawodowych funkcjonariuszy W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali... Piątek, 9 listopada 2018
Nowa łódź w remizie OSP Witkowo 6 listopada na plac przed remizą OSP Witkowo przybyła fabrycznie nowa łódź przeznaczona do ratownictwa... Środa, 7 listopada 2018
Dwie kolizje w jednym miejscu 2 listopada przed godziną 19.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na ul. Gnieźnieńskiej... Środa, 7 listopada 2018